Aukce LIV./2019
Josef Ženíšek
Dívka
Id: 193901
olej/plátno, rozměr 44 x 34 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
64 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 71
Vladimír Komárek
Růžová stěna
Id: 193903
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno a datováno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
63 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 64
Zvěstování
Id: 192002
reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 34,5 x 34 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1992, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, přiložena osobní korespondence majitelky s autorem díla
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
61 000 Kč
Josef Sudek
Zátiší s lahví a melounem
Id: 194401
fotografie, rozměr 30 x 22,5 cm, signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 86
Otakar Nejedlý
Na soutoku pod Mělníkem
Id: 196903
olej/plátno, rozměr 62 x 120 cm, signováno vlevo dole, oděrky na původním rámování, oděrky v ploše obrazu, nečištěno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 67
Jaroslav Paur
Slunce ve městě
Id: 193615
malba/plátno, rozměr 43 x 58,5 cm, signováno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, na zadní straně výstaní razítko, konzultováno a posouzeno dcerou autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 73
František Kaván
Zimní říčka
Id: 197001
olej/lepenka, rozměr 26,5 x 37 cm, signováno a popsáno vlevo dole, drobná poškození v malbě, v minulosti odborně čištěno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
55 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 70
Adam a Eva v ráji
Id: 193108
hnědá křída/papír, rozměr ve výřezu 11 x 13,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
52 700 Kč
Příhozy: 61
Josef Svoboda
Rybáři za svítání
Id: 191102
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na velmi dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 55
Kamil Lhoták
Stroj pouště
Id: 193603
litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 25 cm, signováno vpravo dole s datací 1966, vlevo dole Autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 80
Neznačeno
Sv. Jiří s drakem
Id: 195901
olej/plátno, rozměr 43 x 29 cm, doba vzniku před rokem 1800, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 76
Karl Ludwig Prinz
Karolinina huť - důl Kolumbus
Id: 193103
olej/plátno, rozměr 102 x 132 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku kolem roku 1905, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 61
Zdeněk Hajný
Alej
Id: 192103
malba/plátno, rozměr 30 x 25,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozené rámování, obraz uprostřed lehce vytlačený
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
47 000 Kč
Vladimír Komárek
Muži s koněm
Id: 192703
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 53
Josef Jíra
Zvonky (Znamení)
Id: 191804
olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, signováno uprostřed dole s datací 85, popsáno na zadní straně, poškozené původní rámování
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
45 000 Kč