Čas na serveru 11:39:16

Aukce LIV./2019

Josef Ženíšek - Dívka

Josef Ženíšek
Dívka

Id: 193901

olej/plátno, rozměr 44 x 34 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 71

Vladimír Komárek - Růžová stěna

Vladimír Komárek
Růžová stěna

Id: 193903

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno a datováno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 64

Olbram Zoubek - Zvěstování

Zvěstování

Id: 192002

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 34,5 x 34 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1992, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, přiložena osobní korespondence majitelky s autorem díla

Vyvolávací cena:
6 000

61 000

Detail

Josef Sudek - Zátiší s lahví a melounem

Josef Sudek
Zátiší s lahví a melounem

Id: 194401

fotografie, rozměr 30 x 22,5 cm, signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 86

Otakar Nejedlý - Na soutoku pod Mělníkem

Otakar Nejedlý
Na soutoku pod Mělníkem

Id: 196903

olej/plátno, rozměr 62 x 120 cm, signováno vlevo dole, oděrky na původním rámování, oděrky v ploše obrazu, nečištěno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

57 000

Detail

Příhozy: 67

Jaroslav Paur - Slunce ve městě

Jaroslav Paur
Slunce ve městě

Id: 193615

malba/plátno, rozměr 43 x 58,5 cm, signováno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, na zadní straně výstaní razítko, konzultováno a posouzeno dcerou autora

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 73

František Kaván - Zimní říčka

František Kaván
Zimní říčka

Id: 197001

olej/lepenka, rozměr 26,5 x 37 cm, signováno a popsáno vlevo dole, drobná poškození v malbě, v minulosti odborně čištěno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 70

Jan  Zrzavý - Adam a Eva v ráji

Adam a Eva v ráji

Id: 193108

hnědá křída/papír, rozměr ve výřezu 11 x 13,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková

Vyvolávací cena:

52 700

Detail

Příhozy: 61

Josef  Svoboda - Rybáři za svítání

Josef Svoboda
Rybáři za svítání

Id: 191102

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na velmi dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 55

Kamil Lhoták - Stroj pouště

Kamil Lhoták
Stroj pouště

Id: 193603

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 25 cm, signováno vpravo dole s datací 1966, vlevo dole Autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 80

  Neznačeno - Sv. Jiří s drakem

Neznačeno
Sv. Jiří s drakem

Id: 195901

olej/plátno, rozměr 43 x 29 cm, doba vzniku před rokem 1800, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 76

Karl Ludwig Prinz - Karolinina huť - důl Kolumbus

Karl Ludwig Prinz
Karolinina huť - důl Kolumbus

Id: 193103

olej/plátno, rozměr 102 x 132 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku kolem roku 1905, poškozený rám

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 61

Zdeněk Hajný - Alej

Zdeněk Hajný
Alej

Id: 192103

malba/plátno, rozměr 30 x 25,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozené rámování, obraz uprostřed lehce vytlačený

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Vladimír Komárek - Muži s koněm

Vladimír Komárek
Muži s koněm

Id: 192703

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 53

Josef Jíra - Zvonky (Znamení)

Josef Jíra
Zvonky (Znamení)

Id: 191804

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, signováno uprostřed dole s datací 85, popsáno na zadní straně, poškozené původní rámování

Vyvolávací cena:

45 000

Detail