Čas na serveru 21:43:10

Aukce LIV./2019

Vojtěch Hynek Popelka - Na řece

Vojtěch Hynek Popelka
Na řece

Id: 197108

olej/plátno, rozměr 58 x 77 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jan Adolf Vítek - Spoutaný

Jan Adolf Vítek
Spoutaný

Id: 192909

patinovaná keramika/mramorový podstavec, celkový výška cca 21,5 cm, signováno ve spodní části, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:
800

4 280

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Sedící akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící akt

Id: 192903

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, signováno, popsáno včetně věnování a datace ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Svatopluk Sulek - Prodej ryb

Svatopluk Sulek
Prodej ryb

Id: 192403

tempera/papír, rozměr 55 x 107 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jan Rambousek - Dívky

Jan Rambousek
Dívky

Id: 193604

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 33,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Josef Ferdinand Hetteš - Flašinetář

Josef Ferdinand Hetteš
Flašinetář

Id: 193661

kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 30 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz uveden ve Zlaté Praze, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rozměrově nesedící rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jaromír Stretti - Zamponi - Pražský hrad

Jaromír Stretti - Zamponi
Pražský hrad

Id: 194701

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 39 x 36 cm, signováno a datováno v tisku, signováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Otakar Hůrka - Cesta k chaloupce

Otakar Hůrka
Cesta k chaloupce

Id: 197402

olej/deska, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

4 100

Detail

Věra Janoušková - Klečící figura

Věra Janoušková
Klečící figura

Id: 193614

kombinovaná technika/koláž/papír, nesignováno, rozměr listu 58 x 41 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Miloslav  Holý - Tanečnice

Miloslav Holý
Tanečnice

Id: 196806

kombinovaná technika/karton, rozměr 26 x 21 cm, signováno vlevo dole, datováno 42, oděrky na rámu, zaskleno, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Špillar - Dudák

Jaroslav Špillar
Dudák

Id: 193806

olej/karton, rozměr 30 x 20 cm, signováno monogramem vpravo dole, odborně čištěno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 200

3 800

Detail

Hugo Boettinger - Portrét Jana Preislera

Hugo Boettinger
Portrét Jana Preislera

Id: 196302

olej/plátno/lepenka, rozměr viditelný 27 x 25,5 cm, nesignováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 800

3 800

Detail

František Emler - Pařížský motiv IV.

František Emler
Pařížský motiv IV.

Id: 193650

tempera/papír, rozměr 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Edele Tronier - Na rybách

Edele Tronier
Na rybách

Id: 194503

olej/plátno, rozměr 84 x 103 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

František Daněk - Sedláček - Na poli

František Daněk - Sedláček
Na poli

Id: 191002

malba/lepenka, rozměr viditelný 14 x 21 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail