Aukce LIV./2019
Jan Rambousek
Dívky
Id: 193604
litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 33,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč
Josef Ferdinand Hetteš
Flašinetář
Id: 193661
kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 30 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz uveden ve Zlaté Praze, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rozměrově nesedící rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč
Jaromír Stretti - Zamponi
Pražský hrad
Id: 194701
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 39 x 36 cm, signováno a datováno v tisku, signováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč
Otakar Hůrka
Cesta k chaloupce
Id: 197402
olej/deska, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 100 Kč
Věra Janoušková
Klečící figura
Id: 193614
kombinovaná technika/koláž/papír, nesignováno, rozměr listu 58 x 41 cm, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 000 Kč
Miloslav Holý
Tanečnice
Id: 196806
kombinovaná technika/karton, rozměr 26 x 21 cm, signováno vlevo dole, datováno 42, oděrky na rámu, zaskleno, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
Jaroslav Špillar
Dudák
Id: 193806
olej/karton, rozměr 30 x 20 cm, signováno monogramem vpravo dole, odborně čištěno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 800 Kč
Hugo Boettinger
Portrét Jana Preislera
Id: 196302
olej/plátno/lepenka, rozměr viditelný 27 x 25,5 cm, nesignováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 800 Kč
František Emler
Pařížský motiv IV.
Id: 193650
tempera/papír, rozměr 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč
Edele Tronier
Na rybách
Id: 194503
olej/plátno, rozměr 84 x 103 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč
František Daněk - Sedláček
Na poli
Id: 191002
malba/lepenka, rozměr viditelný 14 x 21 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Jan Kutálek
Slunce
Id: 191518
pálená hlína, glazováno, rozměr cca 16,5 x 19 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
Vladimír Kokolia
Bez názvu
Id: 193601
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 32 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Jan Honsa
Rozkvetlý keř před stavením
Id: 195105
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 600 Kč
Vladimír Komárek
Hudebník
Id: 192708
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34 cm, signováno uprostřed dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 500 Kč