Čas na serveru 05:41:25

Aukce LIV./2019

Karel Vysušil - Ležící akt

Karel Vysušil
Ležící akt

Id: 193916

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 30 x 46 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

Karel Antropius - Slunce na sněhu

Karel Antropius
Slunce na sněhu

Id: 194404

olej/lepenka, rozměr 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištování

Vyvolávací cena:

Detail

Ondřej Harlas - Stará cesta

Ondřej Harlas
Stará cesta

Id: 196907

olej/lepenka, rozměr 35 x 34 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

Detail

Václav Rabas - Na poli

Václav Rabas
Na poli

Id: 193914

suchá jehla/papír, rozměr tisku 18 x 24 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

Josef Nerad - Volosianka u kostelíka

Josef Nerad
Volosianka u kostelíka

Id: 188001

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

 Monogram - Pavučiny v travách

Monogram
Pavučiny v travách

Id: 190205

olej/plátno/deska, rozměr 20,5 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

  Autor neurčen - Na výšině Felbabka

Na výšině Felbabka

Id: 193803

olej/plátno/karton, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno Vlast. Jetel vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 193657

nátisk/papír, rozměr ve výřezu 17 x 14 cm, signováno, datováno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
300

800

Detail

Jaroslav Trinkmoc - Březový háj

Jaroslav Trinkmoc
Březový háj

Id: 195303

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

800

Detail

Zdeněk Netopil - Dalího děvče

Zdeněk Netopil
Dalího děvče

Id: 196910

lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

  Neznačeno - Ranní mlhy

Neznačeno
Ranní mlhy

Id: 195310

olej/lepenka, rozměr 19,5 x 27 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

800

Detail

  Autor neurčen - Husopaska

Husopaska

Id: 185039

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, poškozená malba

Vyvolávací cena:
700

700

Detail

  Neznačeno - Kuřák

Neznačeno
Kuřák

Id: 195309

olej/lepenka, rozměr 46 x 34 cm, oděrky na rámu i v malbě

Vyvolávací cena:
600

700

Detail

Bohumil Hradečný - Březový háj

Bohumil Hradečný
Březový háj

Id: 193402

olej/sololit, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě

Vyvolávací cena:
500

600

Detail