Aukce LIV./2019
Karel Vysušil
Ležící akt
Id: 193916
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 30 x 46 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Karel Antropius
Slunce na sněhu
Id: 194404
olej/lepenka, rozměr 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištování
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Ondřej Harlas
Stará cesta
Id: 196907
olej/lepenka, rozměr 35 x 34 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč
Václav Rabas
Na poli
Id: 193914
suchá jehla/papír, rozměr tisku 18 x 24 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč
Josef Nerad
Volosianka u kostelíka
Id: 188001
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Monogram
Pavučiny v travách
Id: 190205
olej/plátno/deska, rozměr 20,5 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Na výšině Felbabka
Id: 193803
olej/plátno/karton, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno Vlast. Jetel vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Josef Istler
Hlava
Id: 193657
nátisk/papír, rozměr ve výřezu 17 x 14 cm, signováno, datováno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
300 Kč
800 Kč
Jaroslav Trinkmoc
Březový háj
Id: 195303
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
800 Kč
Zdeněk Netopil
Dalího děvče
Id: 196910
lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Neznačeno
Ranní mlhy
Id: 195310
olej/lepenka, rozměr 19,5 x 27 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
800 Kč
Husopaska
Id: 185039
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, poškozená malba
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
Neznačeno
Kuřák
Id: 195309
olej/lepenka, rozměr 46 x 34 cm, oděrky na rámu i v malbě
Vyvolávací cena:
600 Kč
700 Kč
Bohumil Hradečný
Březový háj
Id: 193402
olej/sololit, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč