Čas na serveru 23:07:21

Aukce LIV./2019

Jan Kutálek - Mrkvička

Jan Kutálek
Mrkvička

Id: 191506

pálená hlína, glazováno, výška cca 14 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

11 200

Detail

Jan Saudek - Konvolut pěti kusů

Konvolut pěti kusů

Id: 193302

konvolut pěti kusů osobních dopisů s přiloženými pěti fotografiemi a dvěma podepsanými pohlednicemi, korespondence různorodě ozvláštněna, původní stav, prošlé a použité poštovním provozem

Vyvolávací cena:
6 000

11 000

Detail

Jan  Smetana - Akt dívky

Jan Smetana
Akt dívky

Id: 193638

tuž/papír, rozměr ve výřezu 67 x 47 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Příhozy: 51

Ota Bubeníček - Duha

Ota Bubeníček
Duha

Id: 196804

olej/lepenka, rozměr viditelný 11 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Václav F. Ulšmíd - Interiér kostela

Václav F. Ulšmíd
Interiér kostela

Id: 197102

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, v minulosti obraz restaurován, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

11 000

Detail

Příhozy: 56

Albín Brunovský - Chvála bláznivosti III.

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti III.

Id: 191203

lept/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 15,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

Jan Kutálek - Račikuš

Jan Kutálek
Račikuš

Id: 191502

pálená hlína, glazováno, výška cca 20 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Kutálek - Satanela čertova babička

Jan Kutálek
Satanela čertova babička

Id: 191508

pálená hlína, glazováno, výška cca 19 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Emil Cimbura - Divadlo svět VII.

Emil Cimbura
Divadlo svět VII.

Id: 193112

olejová tempera/sololit, rozměr 77 x 55 cm, signováno vpravo dole s datací, z cyklu Návraty, rámováno, původem z ateliéru autora

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří V. Peca - Modrý prostor

Jiří V. Peca
Modrý prostor

Id: 194805

olej/plátno, rozměr 110 x 85 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, lehce poškozené olištování, volné plátno, na zadní straně galerijní štítek

Vyvolávací cena:

10 400

Detail

František Cína - Jelínek - Pohled z Českého kopce

František Cína - Jelínek
Pohled z Českého kopce

Id: 197304

olej/karton, rozměr 34,7 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 400

Detail

František Karel Hron - Krkonošská samota v zimě

František Karel Hron
Krkonošská samota v zimě

Id: 193102

olej/plátno, rozměr 69 x 89 cm, signováno vpravo dole, datováno, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Ota Janeček - Akt

Akt

Id: 193649

litografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 16 cm, signováno a číslováno ve spodní části, původní pasparta a zasklení

Vyvolávací cena:

10 050

Detail

Max Jensen - Racci nad příbojem

Max Jensen
Racci nad příbojem

Id: 197401

olej/plátno/lepenka, rozměr 49,5 x 73,5 cm, signováno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

10 001

Detail

Olbram Zoubek - Nohy proti sobě s draperií

Nohy proti sobě s draperií

Id: 192003

papírový reliéf, velikost ve výřezu 16 x 13 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole P.F. 94, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 000

Detail