Aukce LIV./2019
Jan Kutálek
Mrkvička
Id: 191506
pálená hlína, glazováno, výška cca 14 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 200 Kč
Konvolut pěti kusů
Id: 193302
konvolut pěti kusů osobních dopisů s přiloženými pěti fotografiemi a dvěma podepsanými pohlednicemi, korespondence různorodě ozvláštněna, původní stav, prošlé a použité poštovním provozem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
11 000 Kč
Jan Smetana
Akt dívky
Id: 193638
tuž/papír, rozměr ve výřezu 67 x 47 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 000 Kč
Příhozy: 51
Ota Bubeníček
Duha
Id: 196804
olej/lepenka, rozměr viditelný 11 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč
Václav F. Ulšmíd
Interiér kostela
Id: 197102
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, v minulosti obraz restaurován, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
11 000 Kč
Příhozy: 56
Albín Brunovský
Chvála bláznivosti III.
Id: 191203
lept/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 15,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 600 Kč
Jan Kutálek
Račikuš
Id: 191502
pálená hlína, glazováno, výška cca 20 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč
Jan Kutálek
Satanela čertova babička
Id: 191508
pálená hlína, glazováno, výška cca 19 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč
Emil Cimbura
Divadlo svět VII.
Id: 193112
olejová tempera/sololit, rozměr 77 x 55 cm, signováno vpravo dole s datací, z cyklu Návraty, rámováno, původem z ateliéru autora
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 500 Kč
Jiří V. Peca
Modrý prostor
Id: 194805
olej/plátno, rozměr 110 x 85 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, lehce poškozené olištování, volné plátno, na zadní straně galerijní štítek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 400 Kč
František Cína - Jelínek
Pohled z Českého kopce
Id: 197304
olej/karton, rozměr 34,7 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 400 Kč
František Karel Hron
Krkonošská samota v zimě
Id: 193102
olej/plátno, rozměr 69 x 89 cm, signováno vpravo dole, datováno, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 100 Kč
Akt
Id: 193649
litografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 16 cm, signováno a číslováno ve spodní části, původní pasparta a zasklení
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 050 Kč
Max Jensen
Racci nad příbojem
Id: 197401
olej/plátno/lepenka, rozměr 49,5 x 73,5 cm, signováno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 001 Kč
Nohy proti sobě s draperií
Id: 192003
papírový reliéf, velikost ve výřezu 16 x 13 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole P.F. 94, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč