Čas na serveru 13:06:15

Aukce LIV./2019

Jánuš Kubíček - Zátiší s podnosem

Jánuš Kubíček
Zátiší s podnosem

Id: 193101

olej/lepenka, rozměr 68 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Albín Brunovský - Ex libris

Albín Brunovský
Ex libris

Id: 193648

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 12 cm, signováno, datováno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Ota Bubeníček - Chaloupky u Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Chaloupky u Mladé Vožice

Id: 194301

olej/lepenka, rozměr viditelný 24 x 34 cm, vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

15 500

Detail

Účastníci: 19

Alois Kohout - Na pobřeží

Alois Kohout
Na pobřeží

Id: 194709

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
6 000

15 500

Detail

Marie Fischerová – Kvěchová - Dívka s psíkem

Marie Fischerová – Kvěchová
Dívka s psíkem

Id: 197107

kombinovaná technika/kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 25 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

15 500

Detail

Jaroslav Panuška - Pod Vyšehradskou skálou

Jaroslav Panuška
Pod Vyšehradskou skálou

Id: 193646

olej/lepenka, rozměr 22,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Karl Maria Schuster - Na řece

Karl Maria Schuster
Na řece

Id: 196904

olej/plátno, rozměr 71,5 x 102 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Karel Šafář - Klaun

Karel Šafář
Klaun

Id: 194405

olej/plátno, rozměr 40 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

14 700

Detail

Příhozy: 49

Jiří Mocek - Koleje a já IV.

Jiří Mocek
Koleje a já IV.

Id: 194808

olej/plátno, rozměr 116 x 100 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

14 516

Detail

Oldřich Kulhánek - Pád No. 1

Oldřich Kulhánek
Pád No. 1

Id: 192704

litografie/papír, rozměr tisku 61 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno uprostřed dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

  Autor neurčen - Kachničky

Kachničky

Id: 192907

olej/dřevo, rozměr 18,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Příhozy: 54

Jaroslav Panuška - Starý strom

Jaroslav Panuška
Starý strom

Id: 196805

kombinovaná technika/karton, rozměr 22 x 17 cm, signováno vpravo dole, pod rámem datace 21, na zadní straně věnování, odřeniny na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Alexander von Bensa - Po sklizni melounů

Alexander von Bensa
Po sklizni melounů

Id: 192202

olej/dřevo, rozměr 12,5 x 22 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, původní štítek

Vyvolávací cena:
1 800

13 500

Detail

Olga Vyleťalová - Poláčková - Pánský pokoj

Olga Vyleťalová - Poláčková
Pánský pokoj

Id: 193613

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jiří Načeradský - Běžec

Jiří Načeradský
Běžec

Id: 193622

kombinovaná technika/lepenka, rozměr listu 41,5 x 60,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 499

Detail