Aukce LIV./2019
Ota Bubeníček
Chaloupky u Mladé Vožice
Id: 194301
olej/lepenka, rozměr viditelný 24 x 34 cm, vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 500 Kč
Účastníci: 19
Alois Kohout
Na pobřeží
Id: 194709
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
15 500 Kč
Marie Fischerová – Kvěchová
Dívka s psíkem
Id: 197107
kombinovaná technika/kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 25 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
15 500 Kč
Jaroslav Panuška
Pod Vyšehradskou skálou
Id: 193646
olej/lepenka, rozměr 22,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Karl Maria Schuster
Na řece
Id: 196904
olej/plátno, rozměr 71,5 x 102 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
Karel Šafář
Klaun
Id: 194405
olej/plátno, rozměr 40 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
14 700 Kč
Příhozy: 49
Jiří Mocek
Koleje a já IV.
Id: 194808
olej/plátno, rozměr 116 x 100 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
14 516 Kč
Oldřich Kulhánek
Pád No. 1
Id: 192704
litografie/papír, rozměr tisku 61 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno uprostřed dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Kachničky
Id: 192907
olej/dřevo, rozměr 18,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 000 Kč
Příhozy: 54
Jaroslav Panuška
Starý strom
Id: 196805
kombinovaná technika/karton, rozměr 22 x 17 cm, signováno vpravo dole, pod rámem datace 21, na zadní straně věnování, odřeniny na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
14 000 Kč
Alexander von Bensa
Po sklizni melounů
Id: 192202
olej/dřevo, rozměr 12,5 x 22 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, původní štítek
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
13 500 Kč
Olga Vyleťalová - Poláčková
Pánský pokoj
Id: 193613
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč
Jiří Načeradský
Běžec
Id: 193622
kombinovaná technika/lepenka, rozměr listu 41,5 x 60,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 499 Kč
Ivana Barazi
Dáma v klobouku
Id: 190801
malba/deska, rozměr 60 x 42,5 cm, signováno uprostřed dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč
Tři přátelé
Id: 193641
litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, signováno vpravo dole, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
13 000 Kč