Aukce LIV./2019
Karel Schadt
Roubenky
Id: 191401
olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, značně zašpiněno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Jan Kutálek
Slunce
Id: 191516
pálená hlína, glazováno, rozměr cca 24,5 x 17 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 600 Kč
Antonín Augusta
Lesní pěšina
Id: 194402
olej/karton, rozměr 34,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
Neznačeno
Symbolistický výjev
Id: 195302
olej/plátno, rozměr 31 x 31,5 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 544 Kč
Kamil Lhoták
Stan a bouda
Id: 187628
litografie/papír, rozměr 16,2 x 11,3 cm, signováno vpravo dole s datací, vlevo číslováno 58/75, uvedeno v soupisu díla pod číslem 68, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč
František Emler
Notre Dame
Id: 193202
kombinovaná technika/papír, rozměr 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Široký bulvár
Id: 193660
olej/dřevěná deska?, rozměr ve výřezu 33,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 500 Kč
Karel Wagner
Podzimní motiv
Id: 193111
olej/lepenka, rozměr 33 x 48 cm, signováno vpravo dole, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 400 Kč
Kamil Linhart
Dívka u okna
Id: 190702
akvarel/lepenka, rozměr 17 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, olištováno, na zadní straně věnování a popis
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
Věra Janoušková
Postava ženy
Id: 193625
kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr listu 62 x 45 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 300 Kč
Jan Koblasa
Bez názvu
Id: 193637
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr listu 50,5 x 73 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč
Vojtěch Hynek Popelka
Na řece
Id: 197108
olej/plátno, rozměr 58 x 77 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 300 Kč
Jan Adolf Vítek
Spoutaný
Id: 192909
patinovaná keramika/mramorový podstavec, celkový výška cca 21,5 cm, signováno ve spodní části, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 280 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící akt
Id: 192903
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, signováno, popsáno včetně věnování a datace ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč
Svatopluk Sulek
Prodej ryb
Id: 192403
tempera/papír, rozměr 55 x 107 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč