Čas na serveru 14:09:08

Aukce LIV./2019

Karel Schadt - Roubenky

Karel Schadt
Roubenky

Id: 191401

olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, značně zašpiněno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jan Kutálek - Slunce

Jan Kutálek
Slunce

Id: 191516

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 24,5 x 17 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Antonín  Augusta - Lesní pěšina

Antonín Augusta
Lesní pěšina

Id: 194402

olej/karton, rozměr 34,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Neznačeno - Symbolistický výjev

Neznačeno
Symbolistický výjev

Id: 195302

olej/plátno, rozměr 31 x 31,5 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 544

Detail

Kamil Lhoták - Stan a bouda

Kamil Lhoták
Stan a bouda

Id: 187628

litografie/papír, rozměr 16,2 x 11,3 cm, signováno vpravo dole s datací, vlevo číslováno 58/75, uvedeno v soupisu díla pod číslem 68, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

František Emler - Notre Dame

František Emler
Notre Dame

Id: 193202

kombinovaná technika/papír, rozměr 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Široký bulvár

Široký bulvár

Id: 193660

olej/dřevěná deska?, rozměr ve výřezu 33,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Wagner - Podzimní motiv

Karel Wagner
Podzimní motiv

Id: 193111

olej/lepenka, rozměr 33 x 48 cm, signováno vpravo dole, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Kamil Linhart - Dívka u okna

Kamil Linhart
Dívka u okna

Id: 190702

akvarel/lepenka, rozměr 17 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, olištováno, na zadní straně věnování a popis

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Věra Janoušková - Postava ženy

Věra Janoušková
Postava ženy

Id: 193625

kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr listu 62 x 45 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jan Koblasa - Bez názvu

Jan Koblasa
Bez názvu

Id: 193637

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr listu 50,5 x 73 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Vojtěch Hynek Popelka - Na řece

Vojtěch Hynek Popelka
Na řece

Id: 197108

olej/plátno, rozměr 58 x 77 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jan Adolf Vítek - Spoutaný

Jan Adolf Vítek
Spoutaný

Id: 192909

patinovaná keramika/mramorový podstavec, celkový výška cca 21,5 cm, signováno ve spodní části, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:
800

4 280

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Sedící akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící akt

Id: 192903

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, signováno, popsáno včetně věnování a datace ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Svatopluk Sulek - Prodej ryb

Svatopluk Sulek
Prodej ryb

Id: 192403

tempera/papír, rozměr 55 x 107 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

4 100

Detail