Čas na serveru 03:21:47

Aukce LIV./2019

 Nečitelná signatura - Život v horách

Nečitelná signatura
Život v horách

Id: 193704

konvolut dvou kusů, olej/plátno, rozměr každého cca 46 x 30 cm, každý značen, lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:
1 200

4 800

Detail

Stanislav Feikl - Pohled na pražské střechy

Stanislav Feikl
Pohled na pražské střechy

Id: 193645

olej/lepenka, rozměr 45 x 66 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Adolf Körber - Na lávce přes říčku

Adolf Körber
Na lávce přes říčku

Id: 195801

olej/lepenka, rozměr 31,5 x 48 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Karel Balíček - Zimní tůň

Karel Balíček
Zimní tůň

Id: 197101

malba/lepenka, rozměr 48 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Karel Schadt - Roubenky

Karel Schadt
Roubenky

Id: 191401

olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, značně zašpiněno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jan Kutálek - Slunce

Jan Kutálek
Slunce

Id: 191516

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 24,5 x 17 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Antonín  Augusta - Lesní pěšina

Antonín Augusta
Lesní pěšina

Id: 194402

olej/karton, rozměr 34,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Neznačeno - Symbolistický výjev

Neznačeno
Symbolistický výjev

Id: 195302

olej/plátno, rozměr 31 x 31,5 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 544

Detail

Kamil Lhoták - Stan a bouda

Kamil Lhoták
Stan a bouda

Id: 187628

litografie/papír, rozměr 16,2 x 11,3 cm, signováno vpravo dole s datací, vlevo číslováno 58/75, uvedeno v soupisu díla pod číslem 68, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

František Emler - Notre Dame

František Emler
Notre Dame

Id: 193202

kombinovaná technika/papír, rozměr 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Široký bulvár

Široký bulvár

Id: 193660

olej/dřevěná deska?, rozměr ve výřezu 33,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Wagner - Podzimní motiv

Karel Wagner
Podzimní motiv

Id: 193111

olej/lepenka, rozměr 33 x 48 cm, signováno vpravo dole, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Kamil Linhart - Dívka u okna

Kamil Linhart
Dívka u okna

Id: 190702

akvarel/lepenka, rozměr 17 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, olištováno, na zadní straně věnování a popis

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Věra Janoušková - Postava ženy

Věra Janoušková
Postava ženy

Id: 193625

kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr listu 62 x 45 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jan Koblasa - Bez názvu

Jan Koblasa
Bez názvu

Id: 193637

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr listu 50,5 x 73 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail