Aukce LIV./2019
Neznačeno
Indián
Id: 195307
bronzová plastika, délka cca 31 cm, výška cca 9,5 cm, původní stav, provenience ateliér Zdeňka Buriana
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Vladimír Jandejsek
Deméter a Daidalos
Id: 196912
olej/lepenka, rozměr 30 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 055 Kč
Kamil Lhoták
Opřená kola
Id: 187629
suchá jehla/papír, rozměr tisku 16 x 24,2 cm, nesignováno, číslováno vlevo dole 2/20, na zadní straně pozůstalostní razítko a razítko limitovaného nákladu 20ti kusů, volně loženo nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč
Rybáři
Id: 190902
olej/plátno, rozměr 68 x 92 cm, signováno vpravo dole Melka ?, obraz v minulosti restaurován, značně poškozen, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
6 000 Kč
Karel Schauer
Mezi rozkvetlými loukami
Id: 192502
olej/plátno, rozměr 57 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
6 000 Kč
Zátiší s humrem
Id: 193807
olej/sololit, rozměr 50 x 52 cm, signováno nečitelně vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 000 Kč
Bohumil Hradečný
Pstruhový potok
Id: 194502
olej/lepenka, rozměr 88 x 75 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
František Tavík Šimon
Z Karlova mostu
Id: 194705
lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Josef Multrus
Kytice
Id: 194815
olej/plátno, rozměr 42 x 51,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč
Karel Liebscher
Z Abazzie
Id: 195102
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 10 x 21 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
František Tavík Šimon
Rybáři v Concarneau
Id: 197403
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 39 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 35, uprostřed dole značeno v tisku, značený papír, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír lokálně drobně poškozen, pravděpodobně již z výroby, v soupisu A. Nováka uveden pod č. 192. vydáno v nákladu 200 ks
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
Jan Kojan
Výlov rybníka
Id: 191904
olej/lepenka, rozměr 40 x 52 cm, signováno vpravo dole, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Vladimír Komárek
Flétnista
Id: 192709
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 38,5 cm, signováno uprostřed dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
Otto Peters
V kavárně
Id: 192906
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Pavel Sukdolák
Okno dokořán
Id: 193912
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 49 cm, signováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený původní rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč