Čas na serveru 02:22:56

Aukce LIV./2019

František Gross - Strojky

František Gross
Strojky

Id: 193617

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 59,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Panuška - Akt

Jaroslav Panuška
Akt

Id: 193652

malba/deska, rozměr 20 x 15 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, lehce poškozený rám, lokálně poškozená malba, značeno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Demel - Konvolut pěti kusů

Karel Demel
Konvolut pěti kusů

Id: 194821

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu každého cca 19 x 17,5 cm, signováno, datováno a číslováno vždy ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Indián

Neznačeno
Indián

Id: 195307

bronzová plastika, délka cca 31 cm, výška cca 9,5 cm, původní stav, provenience ateliér Zdeňka Buriana

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír  Jandejsek - Deméter a Daidalos

Vladimír Jandejsek
Deméter a Daidalos

Id: 196912

olej/lepenka, rozměr 30 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 055

Detail

Kamil Lhoták - Opřená kola

Kamil Lhoták
Opřená kola

Id: 187629

suchá jehla/papír, rozměr tisku 16 x 24,2 cm, nesignováno, číslováno vlevo dole 2/20, na zadní straně pozůstalostní razítko a razítko limitovaného nákladu 20ti kusů, volně loženo nerámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 190902

olej/plátno, rozměr 68 x 92 cm, signováno vpravo dole Melka ?, obraz v minulosti restaurován, značně poškozen, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
1 100

6 000

Detail

Karel Schauer - Mezi rozkvetlými loukami

Karel Schauer
Mezi rozkvetlými loukami

Id: 192502

olej/plátno, rozměr 57 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

6 000

Detail

  Autor neurčen - Zátiší s humrem

Zátiší s humrem

Id: 193807

olej/sololit, rozměr 50 x 52 cm, signováno nečitelně vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

6 000

Detail

Bohumil Hradečný - Pstruhový potok

Bohumil Hradečný
Pstruhový potok

Id: 194502

olej/lepenka, rozměr 88 x 75 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Tavík Šimon - Z Karlova mostu

František Tavík Šimon
Z Karlova mostu

Id: 194705

lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Multrus - Kytice

Josef Multrus
Kytice

Id: 194815

olej/plátno, rozměr 42 x 51,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

Karel Liebscher - Z Abazzie

Karel Liebscher
Z Abazzie

Id: 195102

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 10 x 21 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Tavík Šimon - Rybáři v Concarneau

František Tavík Šimon
Rybáři v Concarneau

Id: 197403

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 39 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 35, uprostřed dole značeno v tisku, značený papír, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír lokálně drobně poškozen, pravděpodobně již z výroby, v soupisu A. Nováka uveden pod č. 192. vydáno v nákladu 200 ks

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan  Kojan - Výlov rybníka

Jan Kojan
Výlov rybníka

Id: 191904

olej/lepenka, rozměr 40 x 52 cm, signováno vpravo dole, poškozené rámování

Vyvolávací cena:

Detail