Aukce LIV./2019
Kruh života
Id: 196906
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr tisku 33 x 33 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno 1/1 ve spodní části, list lokálně pomačkán, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
29 508 Kč
Příhozy: 69
Kouzelník
Id: 193609
litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno 39/75 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
29 100 Kč
Příhozy: 63
Rembrandt und Saskia
Id: 187606
lept s originální kresbou a kolorací/papír, rozměr ve výřezu 94 x 62 cm, signováno, popsáno, datováno a číslováno uprostřed dole viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč
Instruktor lyžování se svými přáteli
Id: 194804
litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 41 cm, signováno a číslováno ve spodní části, autorsky popsáno, datováno a signováno ve výřezu na zadní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 53
František Ringo Čech
Týnský chrám
Id: 186001
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno, získáno přímo od autora, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Václav Rabas
Při sklizni
Id: 197201
olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce zkroucená lepenka, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč
Zbyšek Sion
Postava
Id: 193639
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62,5 x 45 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 600 Kč
Jan Kutálek
Vodník Votrok
Id: 191510
pálená hlína, glazováno, výška cca 27 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Bitva
Id: 193616
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 52 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 59
Karel Langer
Před starou roubenkou
Id: 193647
olej/plátno, rozměr 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 60
František Emler
Odpoledne u Seiny
Id: 194801
tempera/olej/sololit, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
26 000 Kč
Miloš Jiránek
Zátiší s květinou a ovocem
Id: 195802
olej/plátno/lepenka, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno vpravo dole monogramem MJ, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
26 000 Kč
Bartoloměj Hlavín
Rozloučení nevěsty
Id: 193104
olej/plátno, rozměr 142 x 119 cm, signováno a datováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na ručně vyřezávaném rámu, oděrky v malbě, znečištěno, původní stav
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
25 900 Kč
Jan Honsa
Pod rozkvetlým stromem
Id: 193204
olej/lepenka, rozměr 23 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Jan Honsa
Podzimní alej
Id: 193651
olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 53