Čas na serveru 11:48:00

Aukce LIV./2019

Karel Vaca - Tanečnice

Karel Vaca
Tanečnice

Id: 193906

olej/pytlovina/karton, rozměr 48 x 34 cm, signováno a datováno 84 uprostřed dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený autorský rám

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jiří Anderle - Kruh života

Kruh života

Id: 196906

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr tisku 33 x 33 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno 1/1 ve spodní části, list lokálně pomačkán, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 508

Detail

Příhozy: 69

Adolf Born - Kouzelník

Kouzelník

Id: 193609

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno 39/75 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

29 100

Detail

Příhozy: 63

Jiří Anderle - Rembrandt und Saskia

Rembrandt und Saskia

Id: 187606

lept s originální kresbou a kolorací/papír, rozměr ve výřezu 94 x 62 cm, signováno, popsáno, datováno a číslováno uprostřed dole viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Adolf Born - Instruktor lyžování se svými přáteli

Instruktor lyžování se svými přáteli

Id: 194804

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 41 cm, signováno a číslováno ve spodní části, autorsky popsáno, datováno a signováno ve výřezu na zadní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 53

František Ringo Čech - Týnský chrám

František Ringo Čech
Týnský chrám

Id: 186001

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno, získáno přímo od autora, PO

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Václav Rabas - Při sklizni

Václav Rabas
Při sklizni

Id: 197201

olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce zkroucená lepenka, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Zbyšek Sion - Postava

Zbyšek Sion
Postava

Id: 193639

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62,5 x 45 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 600

Detail

Jan Kutálek - Vodník Votrok

Jan Kutálek
Vodník Votrok

Id: 191510

pálená hlína, glazováno, výška cca 27 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Adolf Born - Bitva

Bitva

Id: 193616

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 52 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 59

Karel Langer - Před starou roubenkou

Karel Langer
Před starou roubenkou

Id: 193647

olej/plátno, rozměr 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 60

František Emler - Odpoledne u Seiny

František Emler
Odpoledne u Seiny

Id: 194801

tempera/olej/sololit, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Miloš Jiránek - Zátiší s květinou a ovocem

Miloš Jiránek
Zátiší s květinou a ovocem

Id: 195802

olej/plátno/lepenka, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno vpravo dole monogramem MJ, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
6 000

26 000

Detail

Bartoloměj Hlavín - Rozloučení nevěsty

Bartoloměj Hlavín
Rozloučení nevěsty

Id: 193104

olej/plátno, rozměr 142 x 119 cm, signováno a datováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na ručně vyřezávaném rámu, oděrky v malbě, znečištěno, původní stav

Vyvolávací cena:
11 000

25 900

Detail

Jan Honsa - Pod rozkvetlým stromem

Jan Honsa
Pod rozkvetlým stromem

Id: 193204

olej/lepenka, rozměr 23 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail