Aukce LIV./2019
Václav Sivko
Akt
Id: 193655
litografie/papír, rozměr listu 26,5 x 28 cm, signováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 700 Kč
Miroslav Kučera
Dívka u vodopádu
Id: 196911
olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Na pouti
Id: 194406
olej/plátno, rozměr 48 x 57 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 700 Kč
František Havelka
Náměstí v Telči
Id: 193201
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 42,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, zašpiněno pod sklem
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 600 Kč
Jan Koblasa
Kompozice
Id: 193654
strukturální grafika/papír, rozměr tisku 13,5 x 18 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč
František Myslivec
Kytice
Id: 194403
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 600 Kč
Jaroslav Koliha
Hlava ženy
Id: 197106
pastel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Otto Matoušek
Mezi břízami
Id: 193631
olej/lepenka, rozměr cca 52 x 39 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz je vložen do značně poškozeného rozměrově nevyhovujícího rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 500 Kč
Mapa
Id: 194816
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 58,5 cm, popsáno v ploše, stáří neurčeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč
Ladislav Kuklík
Konvolut tří kusů
Id: 194820
kombinovaná tisková technika/papír, rozměry ve výřezu 11 x 18 cm, 11 x 18,3 cm a 11,5 x 18,5 cm, každý signován, datován a popsán uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč
Podkarpatští horalé - huculové
Id: 193705
konvolut dvou kusů, olej/dřevo, rozměr cca 34 x 22 cm, každý značen a datován 92, dřevo prohnuté, konec 19. století, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč
Marie Blabolilová
Trať
Id: 193626
lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 42 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 300 Kč
Dívka u stolu
Id: 193703
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 16,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, přetřený původní rám, kolem roku 1900
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 300 Kč
Ladislav Placatka
Ukřižovaná
Id: 192707
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, nesignováno, štítek z Díla na zadní straně, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč
S. G. Maran
Rackové na pobřeží
Id: 192203
olej/plátno, rozměr 36 x 47 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč