Čas na serveru 14:53:45

Aukce LIV./2019

Václav Sivko - Akt

Václav Sivko
Akt

Id: 193655

litografie/papír, rozměr listu 26,5 x 28 cm, signováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 700

Detail

Miroslav Kučera - Dívka u vodopádu

Miroslav Kučera
Dívka u vodopádu

Id: 196911

olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

  Autor neurčen - Na pouti

Na pouti

Id: 194406

olej/plátno, rozměr 48 x 57 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 100

1 700

Detail

František Havelka - Náměstí v Telči

František Havelka
Náměstí v Telči

Id: 193201

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 42,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, zašpiněno pod sklem

Vyvolávací cena:
500

1 600

Detail

Jan Koblasa - Kompozice

Jan Koblasa
Kompozice

Id: 193654

strukturální grafika/papír, rozměr tisku 13,5 x 18 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

František Myslivec - Kytice

František Myslivec
Kytice

Id: 194403

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 600

Detail

Jaroslav Koliha - Hlava ženy

Jaroslav Koliha
Hlava ženy

Id: 197106

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Otto Matoušek - Mezi břízami

Otto Matoušek
Mezi břízami

Id: 193631

olej/lepenka, rozměr cca 52 x 39 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz je vložen do značně poškozeného rozměrově nevyhovujícího rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Autor neurčen - Mapa

Mapa

Id: 194816

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 58,5 cm, popsáno v ploše, stáří neurčeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ladislav Kuklík - Konvolut tří kusů

Ladislav Kuklík
Konvolut tří kusů

Id: 194820

kombinovaná tisková technika/papír, rozměry ve výřezu 11 x 18 cm, 11 x 18,3 cm a 11,5 x 18,5 cm, každý signován, datován a popsán uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Podkarpatští horalé - huculové

Podkarpatští horalé - huculové

Id: 193705

konvolut dvou kusů, olej/dřevo, rozměr cca 34 x 22 cm, každý značen a datován 92, dřevo prohnuté, konec 19. století, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Marie Blabolilová - Trať

Marie Blabolilová
Trať

Id: 193626

lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 42 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 100

1 300

Detail

  Autor neurčen - Dívka u stolu

Dívka u stolu

Id: 193703

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 16,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, přetřený původní rám, kolem roku 1900

Vyvolávací cena:
800

1 300

Detail

Ladislav Placatka - Ukřižovaná

Ladislav Placatka
Ukřižovaná

Id: 192707

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, nesignováno, štítek z Díla na zadní straně, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
800

1 200

Detail

S. G.  Maran - Rackové na pobřeží

S. G. Maran
Rackové na pobřeží

Id: 192203

olej/plátno, rozměr 36 x 47 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail