Čas na serveru 02:12:32

Aukce LIV./2019

Jan Kutálek - Slunce

Jan Kutálek
Slunce

Id: 191518

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 16,5 x 19 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Vladimír Kokolia - Bez názvu

Vladimír Kokolia
Bez názvu

Id: 193601

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 32 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jan Honsa - Rozkvetlý keř před stavením

Jan Honsa
Rozkvetlý keř před stavením

Id: 195105

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 600

Detail

Vladimír Komárek - Hudebník

Vladimír Komárek
Hudebník

Id: 192708

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34 cm, signováno uprostřed dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Vožniak - Sofie Loren

Jaroslav Vožniak
Sofie Loren

Id: 193621

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 48 x 63 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Rudolf Němec - Figura III.

Rudolf Němec
Figura III.

Id: 193632

monotyp/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

3 400

Detail

František Tavík Šimon - Zima ve Francii

František Tavík Šimon
Zima ve Francii

Id: 194704

barevný lept/papír rozměr ve výřezu 31 x 32 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

3 400

Detail

  Autor neurčen - Kovová plastika

Kovová plastika

Id: 192908

výška 29 cm, neurčitá značka na odlitku viz foto, původní stav

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

  Neznačeno - Mořský příboj

Neznačeno
Mořský příboj

Id: 196905

olej/plátno/lepenka, rozměr 30,5 x 40,5 cm, popsáno a značeno na zadní straně, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Petr Hampl - Pěna

Petr Hampl
Pěna

Id: 193618

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 60 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Bohumil Jaroš - Partie ze Šumavy

Bohumil Jaroš
Partie ze Šumavy

Id: 194504

olej/lepenka, rozměr viditelný 59 x 83 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Kamil Lhoták - Dr. František Dvořák má 60 let!

Kamil Lhoták
Dr. František Dvořák má 60 let!

Id: 197113

serigrafie/papír, rozměr tisku cca 10,2 x 15 cm, celková velikost otevřeného listu 16,5 x 45 cm, signováno vlastnoručně vlevo dole s datací, vpravo osobní přípis Františka Dvořáka, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

3 200

Detail

  Autor neurčen - Kostel na břehu

Kostel na břehu

Id: 190207

olej/dřevěná deska, rozměr 19 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

3 100

Detail

Jaroslav Panuška - Jan Žižka

Jaroslav Panuška
Jan Žižka

Id: 193203

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 11 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Bohumil Ullrych - U Bubovického rybníka

Bohumil Ullrych
U Bubovického rybníka

Id: 194506

malba/karton, rozměr ve výřezu 42,5 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail