Čas na serveru 15:44:09

Aukce LIV./2019

Jaroslav Vožniak - Sofie Loren

Jaroslav Vožniak
Sofie Loren

Id: 193621

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 48 x 63 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Rudolf Němec - Figura III.

Rudolf Němec
Figura III.

Id: 193632

monotyp/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

3 400

Detail

František Tavík Šimon - Zima ve Francii

František Tavík Šimon
Zima ve Francii

Id: 194704

barevný lept/papír rozměr ve výřezu 31 x 32 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

3 400

Detail

  Autor neurčen - Kovová plastika

Kovová plastika

Id: 192908

výška 29 cm, neurčitá značka na odlitku viz foto, původní stav

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

  Neznačeno - Mořský příboj

Neznačeno
Mořský příboj

Id: 196905

olej/plátno/lepenka, rozměr 30,5 x 40,5 cm, popsáno a značeno na zadní straně, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Petr Hampl - Pěna

Petr Hampl
Pěna

Id: 193618

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 60 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Bohumil Jaroš - Partie ze Šumavy

Bohumil Jaroš
Partie ze Šumavy

Id: 194504

olej/lepenka, rozměr viditelný 59 x 83 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Kamil Lhoták - Dr. František Dvořák má 60 let!

Kamil Lhoták
Dr. František Dvořák má 60 let!

Id: 197113

serigrafie/papír, rozměr tisku cca 10,2 x 15 cm, celková velikost otevřeného listu 16,5 x 45 cm, signováno vlastnoručně vlevo dole s datací, vpravo osobní přípis Františka Dvořáka, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

3 200

Detail

  Autor neurčen - Kostel na břehu

Kostel na břehu

Id: 190207

olej/dřevěná deska, rozměr 19 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

3 100

Detail

Jaroslav Panuška - Jan Žižka

Jaroslav Panuška
Jan Žižka

Id: 193203

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 11 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Bohumil Ullrych - U Bubovického rybníka

Bohumil Ullrych
U Bubovického rybníka

Id: 194506

malba/karton, rozměr ve výřezu 42,5 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Zdeněk Netopil - Televizní kurz jógy

Zdeněk Netopil
Televizní kurz jógy

Id: 194814

lept/papír, rozměr tisku 49 x 38 cm, signováno, datováno, číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Neznačeno - Dům v zahradě

Neznačeno
Dům v zahradě

Id: 195311

olej/plátno, rozměr 20 x 27 cm, doba vzniku po roce 1900, škola Antonína Slavíčka, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

Pavel Sukdolák - Kompozice

Pavel Sukdolák
Kompozice

Id: 193635

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 53 x 49,5 cm, signováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 001

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Růžová růže

Josef Václav Směšný - Barnet
Růžová růže

Id: 191602

olej/dřevo, rozměr 33 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail