Aukce LIV./2019
Jaroslav Vožniak
Sofie Loren
Id: 193621
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 48 x 63 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 500 Kč
Rudolf Němec
Figura III.
Id: 193632
monotyp/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 400 Kč
František Tavík Šimon
Zima ve Francii
Id: 194704
barevný lept/papír rozměr ve výřezu 31 x 32 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 400 Kč
Kovová plastika
Id: 192908
výška 29 cm, neurčitá značka na odlitku viz foto, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 400 Kč
Neznačeno
Mořský příboj
Id: 196905
olej/plátno/lepenka, rozměr 30,5 x 40,5 cm, popsáno a značeno na zadní straně, poškozený dekorativní rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 300 Kč
Petr Hampl
Pěna
Id: 193618
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 60 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Bohumil Jaroš
Partie ze Šumavy
Id: 194504
olej/lepenka, rozměr viditelný 59 x 83 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
Kamil Lhoták
Dr. František Dvořák má 60 let!
Id: 197113
serigrafie/papír, rozměr tisku cca 10,2 x 15 cm, celková velikost otevřeného listu 16,5 x 45 cm, signováno vlastnoručně vlevo dole s datací, vpravo osobní přípis Františka Dvořáka, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 200 Kč
Kostel na břehu
Id: 190207
olej/dřevěná deska, rozměr 19 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 100 Kč
Jaroslav Panuška
Jan Žižka
Id: 193203
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 11 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 100 Kč
Bohumil Ullrych
U Bubovického rybníka
Id: 194506
malba/karton, rozměr ve výřezu 42,5 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Zdeněk Netopil
Televizní kurz jógy
Id: 194814
lept/papír, rozměr tisku 49 x 38 cm, signováno, datováno, číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 100 Kč
Neznačeno
Dům v zahradě
Id: 195311
olej/plátno, rozměr 20 x 27 cm, doba vzniku po roce 1900, škola Antonína Slavíčka, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč
Pavel Sukdolák
Kompozice
Id: 193635
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 53 x 49,5 cm, signováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 001 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Růžová růže
Id: 191602
olej/dřevo, rozměr 33 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 000 Kč