Aukce LIV./2019
Karel Jan Sigmund
Zimní motiv
Id: 195201
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Albín Brunovský
Chvála bláznivosti I.
Id: 191202
lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 16 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Antonín Hudeček
Rozkvetlé louky
Id: 193904
olej/lepenka, rozměr 33,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na původním rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 500 Kč
Jan Tříska a Karla Chadimová
Id: 193908
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 25,5 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, původní paspartováno a zasklení
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Josef Jíra
U koštýře
Id: 193628
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 40 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Jan Kutálek
Opilý čert
Id: 197112
pálená hlína, glazováno, celková výška cca 17,5 cm, signováno na spodní části, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 500 Kč
Josef Holub
Únor
Id: 192902
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 28,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Josef Liesler
Konvalinky
Id: 195103
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Pražské panorama
Id: 195502
olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav obrazu viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Václav Pavlík
Zátiší s motýlem
Id: 196303
malba/asambláž/deska, rozměr 94 x 59 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Jan Kutálek
Sova
Id: 191517
pálená hlína, glazováno, rozměr cca 18 x 13,5 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 800 Kč
Albín Brunovský
Chvála bláznivosti II.
Id: 191201
lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, list nepravidelně zažloutlý, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 600 Kč
Naděžda Plíšková
Mon mari
Id: 194811
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 68 x 51,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 600 Kč
Tomáš Bím
U moře
Id: 194812
litografie/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, signováno, datováno, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 600 Kč
Křesťanská láska
Id: 193607
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr tisku 29,5 x 27,5 cm, signováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškrábané sklo, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 550 Kč