Čas na serveru 02:05:51

Aukce LIV./2019

Karel Jan Sigmund - Zimní motiv

Karel Jan Sigmund
Zimní motiv

Id: 195201

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Albín Brunovský - Chvála bláznivosti I.

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti I.

Id: 191202

lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 16 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Antonín Hudeček - Rozkvetlé louky

Antonín Hudeček
Rozkvetlé louky

Id: 193904

olej/lepenka, rozměr 33,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jiří Anderle - Jan Tříska a Karla Chadimová

Jan Tříska a Karla Chadimová

Id: 193908

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 25,5 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, původní paspartováno a zasklení

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef Jíra - U koštýře

Josef Jíra
U koštýře

Id: 193628

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 40 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan Kutálek - Opilý čert

Jan Kutálek
Opilý čert

Id: 197112

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 17,5 cm, signováno na spodní části, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

 Josef Holub - Únor

Josef Holub
Únor

Id: 192902

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 28,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef Liesler - Konvalinky

Josef Liesler
Konvalinky

Id: 195103

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Pražské panorama

Jan Bohumil Pospíšil
Pražské panorama

Id: 195502

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav obrazu viz foto

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Václav  Pavlík - Zátiší s motýlem

Václav Pavlík
Zátiší s motýlem

Id: 196303

malba/asambláž/deska, rozměr 94 x 59 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan Kutálek - Sova

Jan Kutálek
Sova

Id: 191517

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 18 x 13,5 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

8 800

Detail

Albín Brunovský - Chvála bláznivosti II.

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti II.

Id: 191201

lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, list nepravidelně zažloutlý, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Naděžda Plíšková - Mon mari

Naděžda Plíšková
Mon mari

Id: 194811

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 68 x 51,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

8 600

Detail

Tomáš Bím - U moře

Tomáš Bím
U moře

Id: 194812

litografie/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, signováno, datováno, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Jiří Anderle - Křesťanská láska

Křesťanská láska

Id: 193607

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr tisku 29,5 x 27,5 cm, signováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškrábané sklo, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

8 550

Detail