Aukce LIV./2019
Oldřich Kulhánek
Ecce Homo No. 1
Id: 193623
litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 51 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
45 000 Kč
Miroslav Netík
Lojza
Id: 194807
olej/plátno, rozměr 80 x 80 cm, signováno a datováno uprostřed dole, olištováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 000 Kč
Alois Kohout
Z Benátek
Id: 197701
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 52
Antonín Hudeček
Na Rujáně
Id: 195308
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 45,5 x 56 cm, nesignováno, poškozený rám, oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 59
Zdeněk Hajný
Květiny
Id: 192104
malba/plátno, rozměr 23,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
40 565 Kč
Příhozy: 49
Zdeněk Hajný
Krajina
Id: 193905
malba/plátno, rozměr 24 x 29 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno viz foto, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 49
Jaroslav Malinský
V zahradní restauraci
Id: 193501
olej/plátno, rozměr 74 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Věnceslav Černý
Konvolut dvou kusů
Id: 196901
návrh ilustrací pro knihu K. Máje, kvaš/papír, rozměr každé 30 x 20 cm, nesignováno, na zadní straně výstřižky z publikace, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 000 Kč
Vladimír Komárek
Jarní stromy
Id: 194101
olej/karton, rozměr 60 x 90 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
37 000 Kč
Kamil Lhoták
Stroj pouště v krajině
Id: 193629
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 52,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno uvedeno v díle L. Šteffka Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, strana 334, pol. G 413
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 62
Andy Warhol
Čarodějka
Id: 196202
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 91/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 50
Pablo Picasso
Matka s dítětem
Id: 196203
suchá jehla/papír, rozměr tisku 13 x 19,3 cm, signováno tužkou vpravo dole, značeno autorský tisk, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
35 001 Kč
Příhozy: 59
Josef Písecký (Liška)
U Dubrovníka
Id: 196101
olej/lepenka, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
35 000 Kč
Jiří Procházka
Ležící figura
Id: 191803
olej/plátno, rozměr 40 x 85 cm, signováno vlevo dole, oděrky na autorském rámu, oděrky v malbě, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 600 Kč
Jan Rapin
Fletnistka
Id: 195401
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 501 Kč