Čas na serveru 11:35:44

Aukce LIV./2019

Oldřich Kulhánek - Ecce Homo No. 1

Oldřich Kulhánek
Ecce Homo No. 1

Id: 193623

litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 51 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Miroslav Netík - Lojza

Miroslav Netík
Lojza

Id: 194807

olej/plátno, rozměr 80 x 80 cm, signováno a datováno uprostřed dole, olištováno

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Alois Kohout - Z Benátek

Alois Kohout
Z Benátek

Id: 197701

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
6 000

43 000

Detail

Příhozy: 52

Marko Čermák - Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Id: 193105

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

42 800

Detail

Příhozy: 57

Antonín Hudeček - Na Rujáně

Antonín Hudeček
Na Rujáně

Id: 195308

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 45,5 x 56 cm, nesignováno, poškozený rám, oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 59

Zdeněk Hajný - Květiny

Zdeněk Hajný
Květiny

Id: 192104

malba/plátno, rozměr 23,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

40 565

Detail

Příhozy: 49

Zdeněk Hajný - Krajina

Zdeněk Hajný
Krajina

Id: 193905

malba/plátno, rozměr 24 x 29 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno viz foto, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

39 000

Detail

Příhozy: 49

Jaroslav Malinský - V zahradní restauraci

Jaroslav Malinský
V zahradní restauraci

Id: 193501

olej/plátno, rozměr 74 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Věnceslav Černý - Konvolut dvou kusů

Věnceslav Černý
Konvolut dvou kusů

Id: 196901

návrh ilustrací pro knihu K. Máje, kvaš/papír, rozměr každé 30 x 20 cm, nesignováno, na zadní straně výstřižky z publikace, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Vladimír Komárek - Jarní stromy

Vladimír Komárek
Jarní stromy

Id: 194101

olej/karton, rozměr 60 x 90 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
6 000

37 000

Detail

Kamil Lhoták - Stroj pouště v krajině

Kamil Lhoták
Stroj pouště v krajině

Id: 193629

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 52,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno uvedeno v díle L. Šteffka Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, strana 334, pol. G 413

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 62

Andy Warhol - Čarodějka

Andy Warhol
Čarodějka

Id: 196202

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 91/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 50

Pablo Picasso - Matka s dítětem

Pablo Picasso
Matka s dítětem

Id: 196203

suchá jehla/papír, rozměr tisku 13 x 19,3 cm, signováno tužkou vpravo dole, značeno autorský tisk, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 001

Detail

Příhozy: 59

Josef Písecký (Liška) - U Dubrovníka

Josef Písecký (Liška)
U Dubrovníka

Id: 196101

olej/lepenka, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Jiří Procházka - Ležící figura

Jiří Procházka
Ležící figura

Id: 191803

olej/plátno, rozměr 40 x 85 cm, signováno vlevo dole, oděrky na autorském rámu, oděrky v malbě, původní stav

Vyvolávací cena:

34 600

Detail