Čas na serveru 08:13:59

Aukce LIV./2019

Adolf Born - Tři přátelé

Tři přátelé

Id: 193641

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, signováno vpravo dole, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

13 000

Detail

František Tavík Šimon - Letní den

František Tavík Šimon
Letní den

Id: 195101

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 34 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Kamil Lhoták - Dívka v kloboučku

Kamil Lhoták
Dívka v kloboučku

Id: 195501

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 19,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Emil Artur Pitterman - Longen - Pohled na kostelík

Emil Artur Pitterman - Longen
Pohled na kostelík

Id: 197303

malba/papír, rozměr viditelný 26 x 36,8 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Gross - Strojky

František Gross
Strojky

Id: 193610

litografie/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 41,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

12 500

Detail

Adolf Born - Dívka

Dívka

Id: 193643

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Josef Ženíšek - Zasněná

Josef Ženíšek
Zasněná

Id: 196913

olej/plátno, rozměr 30 x 20,5 cm, signováno vpravo nahoře, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

12 500

Detail

Příhozy: 50

Bedřich  Feigl - Na periferii

Bedřich Feigl
Na periferii

Id: 197302

olej/deska, rozměr 21 x 12,7 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Karel Chaba  - Kaktus

Karel Chaba
Kaktus

Id: 197501

malba/plátno/karton, rozměr 18,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Kamil Lhoták - Odila

Kamil Lhoták
Odila

Id: 187626

litografie/papír, rozměr tisku 17 x 13 cm, signováno vpravo dole, uvedeno v soupisu díla pod číslem G 431, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Josef Loukota - U stolu

Josef Loukota
U stolu

Id: 191703

olej/deska, rozměr 52 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Oskar Pafka - Vítězství lékařství

Oskar Pafka
Vítězství lékařství

Id: 193401

lept/papír, rozměr tisku 47 x 61 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, zničený rám

Vyvolávací cena:
500

11 500

Detail

František Cína - Jelínek - Pohled na Trosky

František Cína - Jelínek
Pohled na Trosky

Id: 193605

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

11 500

Detail

Jiří Anderle - Krysař

Krysař

Id: 193634

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

František Tavík Šimon - Katedrála Notre-Dame

František Tavík Šimon
Katedrála Notre-Dame

Id: 194708

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 42 cm, signováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail