Aukce LIV./2019
František Tavík Šimon
Letní den
Id: 195101
olej/plátno/karton, rozměr 22 x 34 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč
Kamil Lhoták
Dívka v kloboučku
Id: 195501
litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 19,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč
Emil Artur Pitterman - Longen
Pohled na kostelík
Id: 197303
malba/papír, rozměr viditelný 26 x 36,8 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč
František Gross
Strojky
Id: 193610
litografie/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 41,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 500 Kč
Dívka
Id: 193643
litografie/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 500 Kč
Josef Ženíšek
Zasněná
Id: 196913
olej/plátno, rozměr 30 x 20,5 cm, signováno vpravo nahoře, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 500 Kč
Příhozy: 50
Bedřich Feigl
Na periferii
Id: 197302
olej/deska, rozměr 21 x 12,7 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 500 Kč
Karel Chaba
Kaktus
Id: 197501
malba/plátno/karton, rozměr 18,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 500 Kč
Kamil Lhoták
Odila
Id: 187626
litografie/papír, rozměr tisku 17 x 13 cm, signováno vpravo dole, uvedeno v soupisu díla pod číslem G 431, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč
Josef Loukota
U stolu
Id: 191703
olej/deska, rozměr 52 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč
Oskar Pafka
Vítězství lékařství
Id: 193401
lept/papír, rozměr tisku 47 x 61 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, zničený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
11 500 Kč
František Cína - Jelínek
Pohled na Trosky
Id: 193605
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 500 Kč
Krysař
Id: 193634
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 500 Kč
František Tavík Šimon
Katedrála Notre-Dame
Id: 194708
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 42 cm, signováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč
František Emler
Večer v Marseilli
Id: 194803
olej/tempera/deska, rozměr 67,5 x 98 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno, deska obrazu zakřivena
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč