Čas na serveru 01:30:26

Aukce LIV./2019

František Ringo Čech - Pražské slečny a Miss Brno

František Ringo Čech
Pražské slečny a Miss Brno

Id: 186002

olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 2018, rámováno, získáno přímo od autora, PO

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Velká žranice

Oldřich Kulhánek
Velká žranice

Id: 187607

kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 67 x 50 cm, signováno, datováno, popsáno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Olbram Zoubek - Libuše

Libuše

Id: 192705

papírový reliéf, velikost ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., zaskleno, paspartováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
2 800

18 000

Detail

Jiří Anderle - Pocta Medě Mládkové

Pocta Medě Mládkové

Id: 193910

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr listu 100 x 70 cm, signováno a popsáno ve spodní části, sklo poškozeno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jan Rapin - Dívka s náhrdelníkem

Jan Rapin
Dívka s náhrdelníkem

Id: 194601

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, singováno vpravo dole, popsáno na zadní straně včetně datace, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Pravoslav Kotík - Erotická scéna

Pravoslav Kotík
Erotická scéna

Id: 194706

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 26 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jan Rapin - Loutnistka

Jan Rapin
Loutnistka

Id: 195402

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně popsáno, po

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Karel Chaba  - Znalkyně umění

Karel Chaba
Znalkyně umění

Id: 197503

malba/papír/lepenka, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, papír lokálně v minulosti pomačkán, pravděpodobně před malbou, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Kdo je kdo

Oldřich Kulhánek
Kdo je kdo

Id: 194809

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 75 x 57,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Vincent Hložník - Z Mexika

Vincent Hložník
Z Mexika

Id: 194901

pastel/papír, rozměr ve výřezu 52 x 37 cm, signováno monogramem a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jaroslav Grus - Rozkvetlá zahrada

Jaroslav Grus
Rozkvetlá zahrada

Id: 195306

olej/karton, rozměr viditelný 44 x 61 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Karel Špillar - Akt

Karel Špillar
Akt

Id: 196802

olej/plátno, rozměr 25 x 31 cm, signováno vlevo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Otto Gutfreund - Sedící žena II

Otto Gutfreund
Sedící žena II

Id: 192301

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku 24,5 cm, výška podstavce 3 cm, značeno G, jedná se pravděpodobně o odlitek z přelomu 60./70. let

Vyvolávací cena:
8 000

15 500

Detail

Vít Skála - U tůně

Vít Skála
U tůně

Id: 192905

olej/lepenka, rozměr 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jánuš Kubíček - Zátiší s podnosem

Jánuš Kubíček
Zátiší s podnosem

Id: 193101

olej/lepenka, rozměr 68 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail