Aukce LIV./2019
František Ringo Čech
Pražské slečny a Miss Brno
Id: 186002
olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 2018, rámováno, získáno přímo od autora, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Velká žranice
Id: 187607
kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 67 x 50 cm, signováno, datováno, popsáno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
Libuše
Id: 192705
papírový reliéf, velikost ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., zaskleno, paspartováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
18 000 Kč
Pocta Medě Mládkové
Id: 193910
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr listu 100 x 70 cm, signováno a popsáno ve spodní části, sklo poškozeno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
Jan Rapin
Dívka s náhrdelníkem
Id: 194601
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, singováno vpravo dole, popsáno na zadní straně včetně datace, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
17 500 Kč
Pravoslav Kotík
Erotická scéna
Id: 194706
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 26 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč
Jan Rapin
Loutnistka
Id: 195402
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně popsáno, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
Karel Chaba
Znalkyně umění
Id: 197503
malba/papír/lepenka, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, papír lokálně v minulosti pomačkán, pravděpodobně před malbou, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popis na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Kdo je kdo
Id: 194809
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 75 x 57,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 500 Kč
Vincent Hložník
Z Mexika
Id: 194901
pastel/papír, rozměr ve výřezu 52 x 37 cm, signováno monogramem a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Jaroslav Grus
Rozkvetlá zahrada
Id: 195306
olej/karton, rozměr viditelný 44 x 61 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 000 Kč
Karel Špillar
Akt
Id: 196802
olej/plátno, rozměr 25 x 31 cm, signováno vlevo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč
Otto Gutfreund
Sedící žena II
Id: 192301
patinovaná bronzová plastika, výška odlitku 24,5 cm, výška podstavce 3 cm, značeno G, jedná se pravděpodobně o odlitek z přelomu 60./70. let
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
15 500 Kč
Vít Skála
U tůně
Id: 192905
olej/lepenka, rozměr 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 500 Kč
Albín Brunovský
Ex libris
Id: 193648
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 12 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
15 500 Kč