Aukce LIV./2019
Boris Jirků
Skrytá tvář moci
Id: 194818
malba/sololit, rozměr 41,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
25 000 Kč
Josef Jíra
Okno
Id: 193907
olej/kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 37,5 x 26,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
24 005 Kč
Bedřich Feigl
Na procházce
Id: 192402
malba/deska, rozměr 61 x 86 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
24 000 Kč
Kalendář Medela - 9 ks
Id: 193301
konvolut devíti kusů z limitovaného kalendáře Medela 2007 s vlastnoručním podpisem autora, rozměr každého listu 36,5 x 29,5 cm, vše zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
24 000 Kč
Moje žena (varianta B)
Id: 193001
kombinovaná tisková technika/ruční papír, rozměr listu 78 x 64 cm, rozměr tisku 52 x 51,5 cm, signováno, datováno a číslováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 900 Kč
23 200 Kč
Oldřich Kulhánek
Faust
Id: 193624
litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 35,5 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
23 100 Kč
Ludvík Kuba
Vesnička v údolí
Id: 192101
olej/lepenka, rozměr 25 x 32 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Emil Filla
Zátiší s dýmkou
Id: 193642
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní adjustace
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Kamil Linhart
Planeta XXXIV.
Id: 190701
malba/papír/dřevěná deska, nesignováno, rozměr objektu včetně rámu 43,5 x 43,5 cm, autorsky rámováno, drobné oděrky na povrchu, majitel získal darem přímo od autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 110 Kč
Don Quijote
Id: 193644
litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 29 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
21 000 Kč
Josef Istler
Hlava
Id: 195104
kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr cca 60 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
Josef Krejsa
Na starém městě
Id: 196803
olej/lepenka, rozměr 26,5 x 21 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Karel Liebscher
Kosmonosy
Id: 192602
olej/dřevo, rozměr 15,5 x 25,5 cm, nesignováno, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 800 Kč
Josef Jíra
Svěcení květin
Id: 193630
litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 37,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Akt
Id: 193701
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
18 500 Kč