Čas na serveru 08:04:14

Aukce LIV./2019

Boris Jirků - Skrytá tvář moci

Boris Jirků
Skrytá tvář moci

Id: 194818

malba/sololit, rozměr 41,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Josef Jíra - Okno

Josef Jíra
Okno

Id: 193907

olej/kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 37,5 x 26,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 005

Detail

Bedřich  Feigl - Na procházce

Bedřich Feigl
Na procházce

Id: 192402

malba/deska, rozměr 61 x 86 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

24 000

Detail

Jan Saudek - Kalendář Medela - 9 ks

Kalendář Medela - 9 ks

Id: 193301

konvolut devíti kusů z limitovaného kalendáře Medela 2007 s vlastnoručním podpisem autora, rozměr každého listu 36,5 x 29,5 cm, vše zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jiří Anderle - Moje žena (varianta B)

Moje žena (varianta B)

Id: 193001

kombinovaná tisková technika/ruční papír, rozměr listu 78 x 64 cm, rozměr tisku 52 x 51,5 cm, signováno, datováno a číslováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 900

23 200

Detail

Oldřich Kulhánek - Faust

Oldřich Kulhánek
Faust

Id: 193624

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 35,5 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

23 100

Detail

Ludvík Kuba - Vesnička v údolí

Ludvík Kuba
Vesnička v údolí

Id: 192101

olej/lepenka, rozměr 25 x 32 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Emil Filla - Zátiší s dýmkou

Emil Filla
Zátiší s dýmkou

Id: 193642

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní adjustace

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Kamil Linhart - Planeta XXXIV.

Kamil Linhart
Planeta XXXIV.

Id: 190701

malba/papír/dřevěná deska, nesignováno, rozměr objektu včetně rámu 43,5 x 43,5 cm, autorsky rámováno, drobné oděrky na povrchu, majitel získal darem přímo od autora

Vyvolávací cena:

21 110

Detail

Adolf Born - Don Quijote

Don Quijote

Id: 193644

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 29 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 195104

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr cca 60 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef Krejsa - Na starém městě

Josef Krejsa
Na starém městě

Id: 196803

olej/lepenka, rozměr 26,5 x 21 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Karel Liebscher - Kosmonosy

Karel Liebscher
Kosmonosy

Id: 192602

olej/dřevo, rozměr 15,5 x 25,5 cm, nesignováno, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 800

Detail

Josef Jíra - Svěcení květin

Josef Jíra
Svěcení květin

Id: 193630

litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 37,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Akt

Marie Čermínová - Toyen
Akt

Id: 193701

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail