Čas na serveru 17:29:29

Aukce LV./2019

František  Max - Zlatá ulička

František Max
Zlatá ulička

Id: 200021

olej/plátno, rozměr 52 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
1 800

10 500

Detail

Otakar Marvánek - Pod Pražským hradem

Otakar Marvánek
Pod Pražským hradem

Id: 203503

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, v minulosti čištěno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Lehoučka - Dva jeřáby

Josef Lehoučka
Dva jeřáby

Id: 202203

olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, značeno uprostřed dole, datováno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
4 200

10 480

Detail

Josef Procházka - U potůčku

Josef Procházka
U potůčku

Id: 200306

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 277

Detail

František Jiroudek - Sedící akt

František Jiroudek
Sedící akt

Id: 190408

olej/plátno, rozměr 68,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Karel Karas - Z Chodska

Karel Karas
Z Chodska

Id: 191801

olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, volné plátno, drobná poškození, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Gustav Macoun - Večer před bouří

Gustav Macoun
Večer před bouří

Id: 200502

olej/lepenka, rozměr 38 x 53 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

10 000

Detail

Jan  Bauch - Feidias

Jan Bauch
Feidias

Id: 203301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jiří Anderle - Hlava

Hlava

Id: 203308

kresba/kombinovaná technika/ruční papír, rozměr listu 58 x 41 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Tavík Šimon - Z jižní Evropy

František Tavík Šimon
Z jižní Evropy

Id: 203501

olej/plátno/karton, rozměr 27 x 20 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Ota Bubeníček - Před bouří

Ota Bubeníček
Před bouří

Id: 204006

olej/podložené plátno, rozměr 28 x 36 cm, značeno vpravo dole, malba drobně poškozena, zaskleno, poškozené rámování, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 200

10 000

Detail

Vít Skála - Roubenky v létě

Vít Skála
Roubenky v létě

Id: 198007

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená malba, zničený rám

Vyvolávací cena:
2 200

9 500

Detail

Karel Langer - Podzim

Karel Langer
Podzim

Id: 200107

olej/lepenka, rozměr 17 x 22 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Stanislav  Hanzík - Figura Jana Sudka

Stanislav Hanzík
Figura Jana Sudka

Id: 199517

bronzová plastika, výška cca 24 cm, neznačeno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Autor neurčen - Při západu slunce

Při západu slunce

Id: 200019

olej/plátno, rozměr 39 x 60 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování

Vyvolávací cena:

9 500

Detail