Aukce LV./2019
František Max
Zlatá ulička
Id: 200021
olej/plátno, rozměr 52 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 500 Kč
Otakar Marvánek
Pod Pražským hradem
Id: 203503
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, v minulosti čištěno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
Josef Lehoučka
Dva jeřáby
Id: 202203
olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, značeno uprostřed dole, datováno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
10 480 Kč
Josef Procházka
U potůčku
Id: 200306
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 277 Kč
František Jiroudek
Sedící akt
Id: 190408
olej/plátno, rozměr 68,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Karel Karas
Z Chodska
Id: 191801
olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, volné plátno, drobná poškození, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Gustav Macoun
Večer před bouří
Id: 200502
olej/lepenka, rozměr 38 x 53 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
10 000 Kč
Jan Bauch
Feidias
Id: 203301
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Hlava
Id: 203308
kresba/kombinovaná technika/ruční papír, rozměr listu 58 x 41 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč
František Tavík Šimon
Z jižní Evropy
Id: 203501
olej/plátno/karton, rozměr 27 x 20 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Ota Bubeníček
Před bouří
Id: 204006
olej/podložené plátno, rozměr 28 x 36 cm, značeno vpravo dole, malba drobně poškozena, zaskleno, poškozené rámování, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč
Vít Skála
Roubenky v létě
Id: 198007
olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená malba, zničený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
9 500 Kč
Karel Langer
Podzim
Id: 200107
olej/lepenka, rozměr 17 x 22 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Stanislav Hanzík
Figura Jana Sudka
Id: 199517
bronzová plastika, výška cca 24 cm, neznačeno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč
Při západu slunce
Id: 200019
olej/plátno, rozměr 39 x 60 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč