Čas na serveru 14:28:54

Aukce LV./2019

Jaroslav Panuška - Snopy

Jaroslav Panuška
Snopy

Id: 199301

kombinovaná technika/lepenka, rozměr cca 24 x 37 cm, značeno monogramem vpravo dole, doba vzniku před rokem 1900, zaskleno, oděrky na novějším rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 050

Detail

Karel Hodr - Rybářské loďky na břehu

Karel Hodr
Rybářské loďky na břehu

Id: 200701

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 49 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
3 800

15 025

Detail

Adolf Born - Přepadení

Přepadení

Id: 202221

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Účastníci: 19

Jan Kutálek - Bůh a čert

Jan Kutálek
Bůh a čert

Id: 191514

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 30 x 20 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Josef Jíra - Vjezd do Jeruzaléma

Josef Jíra
Vjezd do Jeruzaléma

Id: 202234

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 24 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
1 800

14 500

Detail

Josef Písecký (Liška) - Podzimní krajina

Josef Písecký (Liška)
Podzimní krajina

Id: 202002

olej/plátno, rozměr 70 x 75 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

14 000

Detail

Albín Brunovský - Loď

Albín Brunovský
Loď

Id: 202237

lept/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Richard Fremund - Portrét dívky

Richard Fremund
Portrét dívky

Id: 203309

olej/karton, rozměr ve výřezu 16,5 x 16,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

13 700

Detail

Josef Fiala - Oblíbená hračka

Josef Fiala
Oblíbená hračka

Id: 200304

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 560

Detail

Příhozy: 56

Josef Sudek - Zahrada

Josef Sudek
Zahrada

Id: 197504

fotografie, rozměr fotografie 23,8 x 30 cm, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jaroslav Herbst - Kytice

Jaroslav Herbst
Kytice

Id: 199005

olej/plátno, rozměr 79 x 61 cm, neznačeno, na zadní straně autorovo věnování, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jiří Chadima - Nábřeží

Jiří Chadima
Nábřeží

Id: 197506

malba/sololit, rozměr 20 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Milan Ressel - Abstrakce

Milan Ressel
Abstrakce

Id: 202216

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 61,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
500

13 000

Detail

Příhozy: 58

Stanislav Lolek - Jelen

Stanislav Lolek
Jelen

Id: 200006

olej/papír,/lepenka, rozměr viditelný 18 x 27 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

12 501

Detail

Gustav Macoun - Na cestě

Gustav Macoun
Na cestě

Id: 200501

olej/lepenka, rozměr 39 x 51 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 500

Detail