Aukce LV./2019
Vladimír Stříbrný
Kytice
Id: 203206
olej/karton, rozměr 46 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč
Karel Veržakovský
Zátiší
Id: 199606
olej/plátno, rozměr 40,5 x 49,5 cm, neznačeno, na zadní straně razítko Josefa Sudka, který toto dílo fotografoval spolu s celou pozůstalostí autora, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Bedřich Havránek
Židovský hřbitov
Id: 200104
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
2 000 Kč
Ivan Sedliský
Červené slunce
Id: 202902
olej/sololit, rozměr 29 x 43 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Otakar Hůrka
Podzimní nálada
Id: 203202
olej/lepenka, rozměr 30 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 000 Kč
Vladimír Havel
Pohled na Okoř
Id: 194501
olej/plátno, rozměr 65 x 115 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Kamil Lhoták
P.F. 198...9
Id: 197510
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 13,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, uvedeno v díle L. Šteffka Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, pol. G 139, str. 450
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč
Akt
Id: 202006
litografie/papír, rozměr 44 x 32 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 800 Kč
Svatopluk Souček
Hodina zpěvu
Id: 203207
olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
Václav Polívka
Pradlenky
Id: 204502
olej/plátno, rozměr 50,5 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 800 Kč
Vladimír Stříbrný
Odpočívající vodník
Id: 198001
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 16 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 700 Kč
Jiří Šalamoun
Rybář
Id: 197513
litografie/papír, rozměr listu 56 x 70 cm, ve spodní části číslováno, popsáno, značeno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 700 Kč
Křížení I.
Id: 200022
textilní objekt, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 700 Kč
Zasněžená krajina
Id: 204602
olej/plátno, rozměr 71 x 93 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Václav Mašek
Na kraji vesnice
Id: 200906
olej/lepenka, rozměr 58 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč