Čas na serveru 06:31:39

Aukce LV./2019

Vladimír Stříbrný - Kytice

Vladimír Stříbrný
Kytice

Id: 203206

olej/karton, rozměr 46 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

Karel Veržakovský - Zátiší

Karel Veržakovský
Zátiší

Id: 199606

olej/plátno, rozměr 40,5 x 49,5 cm, neznačeno, na zadní straně razítko Josefa Sudka, který toto dílo fotografoval spolu s celou pozůstalostí autora, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich  Havránek - Židovský hřbitov

Bedřich Havránek
Židovský hřbitov

Id: 200104

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 700

Detail

Ivan Sedliský - Červené slunce

Ivan Sedliský
Červené slunce

Id: 202902

olej/sololit, rozměr 29 x 43 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Podzimní nálada

Otakar Hůrka
Podzimní nálada

Id: 203202

olej/lepenka, rozměr 30 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Vladimír Havel - Pohled na Okoř

Vladimír Havel
Pohled na Okoř

Id: 194501

olej/plátno, rozměr 65 x 115 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Kamil Lhoták - P.F. 198...9

Kamil Lhoták
P.F. 198...9

Id: 197510

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 13,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, uvedeno v díle L. Šteffka Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, pol. G 139, str. 450

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

  Autor neurčen - Akt

Akt

Id: 202006

litografie/papír, rozměr 44 x 32 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

1 800

Detail

Svatopluk  Souček - Hodina zpěvu

Svatopluk Souček
Hodina zpěvu

Id: 203207

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Václav Polívka - Pradlenky

Václav Polívka
Pradlenky

Id: 204502

olej/plátno, rozměr 50,5 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 800

Detail

Vladimír Stříbrný - Odpočívající vodník

Vladimír Stříbrný
Odpočívající vodník

Id: 198001

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 16 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 700

Detail

Jiří Šalamoun - Rybář

Jiří Šalamoun
Rybář

Id: 197513

litografie/papír, rozměr listu 56 x 70 cm, ve spodní části číslováno, popsáno, značeno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

1 700

Detail

  Autor neurčen - Křížení I.

Křížení I.

Id: 200022

textilní objekt, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

  Autor neurčen - Zasněžená krajina

Zasněžená krajina

Id: 204602

olej/plátno, rozměr 71 x 93 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Václav Mašek - Na kraji vesnice

Václav Mašek
Na kraji vesnice

Id: 200906

olej/lepenka, rozměr 58 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail