Čas na serveru 02:50:53

Aukce LV./2019

Gabriel Cornelius von Max - Mýtická scéna

Gabriel Cornelius von Max
Mýtická scéna

Id: 202602

kombinovaná technika/kresba/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Věra Janoušková - Hlava

Věra Janoušková
Hlava

Id: 203601

kombinovaná technika/koláž, rozměr ve výřezu 50 x 57 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Karel Schadt - Pohled do krajiny

Karel Schadt
Pohled do krajiny

Id: 200305

olej/plátno, rozměr 67 x 80 cm, značeno vlevo dole (horší čitelnost), poškozený rám, obraz v minulosti čištěn mimo okolí signatury

Vyvolávací cena:

Detail

František Klimeš - Lesní tůň

František Klimeš
Lesní tůň

Id: 198006

olej/plátno, rozměr 97 x 69 cm, značeno vlevo dole, lokálně poškozené plátno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

4 400

Detail

Jiří Načeradský - Na lehátku

Jiří Načeradský
Na lehátku

Id: 193620

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62 x 44,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

4 200

Detail

Jaroslav Panuška - Návrh k ilustraci

Jaroslav Panuška
Návrh k ilustraci

Id: 201304

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 14 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Miroslav Šnajdr ml. - Bez názvu

Miroslav Šnajdr ml.
Bez názvu

Id: 202208

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 83 x 59,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:
1 200

4 200

Detail

Alois Wachsman - Figury

Alois Wachsman
Figury

Id: 203806

kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 30 cm, značeno včetně pozůstalostního razítka autora vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

František Líbal - Třeboňské věže

František Líbal
Třeboňské věže

Id: 199603

olej/karton, rozměr 19 x 24 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Karel Schadt - Tatry

Karel Schadt
Tatry

Id: 202101

olej/karton, rozměr 32 x 44 cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámu se štítkem

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Ota Janeček - Jaro

Jaro

Id: 203001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

4 100

Detail

Josef Brož - Jaro

Josef Brož
Jaro

Id: 203302

malba/lepenka, rozměr 49 x 60 cm, značeno vlevo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Pravoslav Kotík - Krajina

Pravoslav Kotík
Krajina

Id: 203801

kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr listu 30 x 44 cm, značeno s datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Ernst Fuchs - Výroční talíř

Ernst Fuchs
Výroční talíř

Id: 193659

skleněná plastika zobrazující koně, průměr cca 40 cm, signováno a popsáno na hraně, číslováno, datováno, uloženo v původní kazetě, přiložen originální podstavec, limitovaná edice

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Věnceslav Černý - Zamyšlená

Věnceslav Černý
Zamyšlená

Id: 201303

akvarel/papír, rozměr listu 29,5 x 13,5 cm, potvrzení o autorství včetně datace vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 900

Detail