Čas na serveru 02:17:30

Aukce LV./2019

Antonín Waldhauser  - Červánky

Antonín Waldhauser
Červánky

Id: 199302

olej/dřevo, rozměr 16,3 x 16 cm, značeno monogramem vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 055

Detail

Jan Kutálek - Malý vodník z Čertovky

Jan Kutálek
Malý vodník z Čertovky

Id: 191512

pálená hlína, glazováno, výška cca 15 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jaroslav Horejc - Luna

Jaroslav Horejc
Luna

Id: 200301

patinovaná sádra, celková výška cca 52 cm, značeno na podstavci, na povrchu drobné oděrky

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Václav Chochola - Hommage Á V a W

Václav Chochola
Hommage Á V a W

Id: 199512

reedice fotografie V. Chocholy vydaná firmou Amicus, rozměr listu 22,5 x 15 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Ferdinand Prokop - Rozbořená chalupa

Ferdinand Prokop
Rozbořená chalupa

Id: 204002

olej/plátno/lepenka, rozměr 24 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, datováno 1899, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Autor neurčen - Rackové na moři

Rackové na moři

Id: 204606

olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, malba poškozena

Vyvolávací cena:
1 200

7 000

Detail

Antonín  Augusta - Pohled do krajiny

Antonín Augusta
Pohled do krajiny

Id: 204608

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
900

6 600

Detail

  Neznačeno - Na plantáži

Neznačeno
Na plantáži

Id: 202007

olej/lepenka, rozměr 26 x 35 cm, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
1 800

6 501

Detail

Karel Langer - Roubenky pod rozkvetlými stromy

Karel Langer
Roubenky pod rozkvetlými stromy

Id: 198401

malba/lepenka, rozměr 43 x 53 cm, značeno vpravo dole pod rámem viz foto, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Jaques Dupont - Propast

Jaques Dupont
Propast

Id: 199605

malba/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Josef Krčil - Motiv z venkova

Josef Krčil
Motiv z venkova

Id: 200907

olej/plátno, rozměr 70 x 94 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozená dekorativní adjustace

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Gustav  Porš - Lesní bystřina

Gustav Porš
Lesní bystřina

Id: 204005

olej/lepenka, rozměr 24 x 25 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Krajina nad řekou

Otakar Hůrka
Krajina nad řekou

Id: 199304

olej/dřevo, rozměr 30 x 40 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, v malbě podélné prasklinky

Vyvolávací cena:

6 200

Detail

Jiří Chadima - Ráno

Jiří Chadima
Ráno

Id: 200010

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 30 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
500

6 050

Detail

Příhozy: 49

  Autor neurčen - Dům u vody

Dům u vody

Id: 202004

olej/plátno, rozměr 20 x 28,5 cm, značeno azbukou a datováno uprostřed dole, 19. století, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

6 001

Detail