Aukce LV./2019
Antonín Waldhauser
Červánky
Id: 199302
olej/dřevo, rozměr 16,3 x 16 cm, značeno monogramem vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 055 Kč
Jan Kutálek
Malý vodník z Čertovky
Id: 191512
pálená hlína, glazováno, výška cca 15 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 000 Kč
Jaroslav Horejc
Luna
Id: 200301
patinovaná sádra, celková výška cca 52 cm, značeno na podstavci, na povrchu drobné oděrky
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Václav Chochola
Hommage Á V a W
Id: 199512
reedice fotografie V. Chocholy vydaná firmou Amicus, rozměr listu 22,5 x 15 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Ferdinand Prokop
Rozbořená chalupa
Id: 204002
olej/plátno/lepenka, rozměr 24 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, datováno 1899, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Rackové na moři
Id: 204606
olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, malba poškozena
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 000 Kč
Antonín Augusta
Pohled do krajiny
Id: 204608
olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
900 Kč
6 600 Kč
Neznačeno
Na plantáži
Id: 202007
olej/lepenka, rozměr 26 x 35 cm, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 501 Kč
Karel Langer
Roubenky pod rozkvetlými stromy
Id: 198401
malba/lepenka, rozměr 43 x 53 cm, značeno vpravo dole pod rámem viz foto, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
6 500 Kč
Jaques Dupont
Propast
Id: 199605
malba/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 500 Kč
Josef Krčil
Motiv z venkova
Id: 200907
olej/plátno, rozměr 70 x 94 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozená dekorativní adjustace
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 500 Kč
Gustav Porš
Lesní bystřina
Id: 204005
olej/lepenka, rozměr 24 x 25 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Otakar Hůrka
Krajina nad řekou
Id: 199304
olej/dřevo, rozměr 30 x 40 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, v malbě podélné prasklinky
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 200 Kč
Jiří Chadima
Ráno
Id: 200010
litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 30 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
500 Kč
6 050 Kč
Příhozy: 49
Dům u vody
Id: 202004
olej/plátno, rozměr 20 x 28,5 cm, značeno azbukou a datováno uprostřed dole, 19. století, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 001 Kč