Aukce LV./2019
Václav Menčík
Předměstí
Id: 203303
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 26 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč
Gustav Macoun
Pražské zákoutí
Id: 196807
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 26,5 cm, signováno a datováno 07 vpravo dole, vzácná raná práce, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Neznačeno
Švadlenka
Id: 200102
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, oděrky na rámu, drobné lokální poškození v obraze, kolem roku 1900
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 800 Kč
Václav F. Ulšmíd
Pražský hrad v zimě
Id: 200303
olej/plátno, rozměr 40 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 800 Kč
Václav Tikal
Těžký osud
Id: 202238
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 800 Kč
Otakar Hůrka
Břízy
Id: 199305
olej/dřevěná deska, rozměr 39 x 49 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč
František Slabý
Říp
Id: 199602
olej/plátno/karton, rozměr 32 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Ovocné zátiší
Id: 200014
malba/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 700 Kč
Karol Baron
Bez názvu
Id: 201301
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 61 x 44 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získat v autorově ateliéru
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Jezdec na koni
Id: 202506
lept/papír, rozměr listu cca 60 x 45 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 700 Kč
Karel Postl
Pohled na Frýdlant
Id: 194505
kolorovaný lept/papír, rozměr listu cca 48 x 59 cm, pozdější edice, značeno a popsáno ve spodní části, zažloutlý list, poškozeno drobnými hnědými tečkami, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 600 Kč
Zdeněk Nemastil
Konvolut dvou kusů
Id: 198102
Z jižních Čech, malba/lepenka, 1) rozměr 27 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole; 2) rozměr 22,5 x 24 cm, neznačeno, oba kusy zasklené, lehce poškozené rámování
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Jan Havránek
Na předměstí
Id: 203204
olej/lepenka, rozměr 64 x 49 cm, značeno vlevo dole, malba i na zadní straně, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Vladimír Kliment
Zahradní restaurace
Id: 197903
malba/deska, rozměr 14,6 x 20 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 534 Kč
Zima na řece
Id: 190302
olej/dřevěná deska, rozměr 37 x 45,5 cm signováno vlevo dole, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 433 Kč