Čas na serveru 21:38:30

Aukce LV./2019

Václav Menčík - Předměstí

Václav Menčík
Předměstí

Id: 203303

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 26 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Gustav Macoun - Pražské zákoutí

Gustav Macoun
Pražské zákoutí

Id: 196807

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 26,5 cm, signováno a datováno 07 vpravo dole, vzácná raná práce, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

  Neznačeno - Švadlenka

Neznačeno
Švadlenka

Id: 200102

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, oděrky na rámu, drobné lokální poškození v obraze, kolem roku 1900

Vyvolávací cena:
2 800

3 800

Detail

Václav F. Ulšmíd - Pražský hrad v zimě

Václav F. Ulšmíd
Pražský hrad v zimě

Id: 200303

olej/plátno, rozměr 40 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 800

Detail

Václav Tikal - Těžký osud

Václav Tikal
Těžký osud

Id: 202238

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko, po

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Otakar Hůrka - Břízy

Otakar Hůrka
Břízy

Id: 199305

olej/dřevěná deska, rozměr 39 x 49 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

František Slabý - Říp

František Slabý
Říp

Id: 199602

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

  Autor neurčen - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 200014

malba/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

3 700

Detail

Karol Baron - Bez názvu

Karol Baron
Bez názvu

Id: 201301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 61 x 44 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získat v autorově ateliéru

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

  Autor neurčen - Jezdec na koni

Jezdec na koni

Id: 202506

lept/papír, rozměr listu cca 60 x 45 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
1 200

3 700

Detail

Karel Postl - Pohled na Frýdlant

Karel Postl
Pohled na Frýdlant

Id: 194505

kolorovaný lept/papír, rozměr listu cca 48 x 59 cm, pozdější edice, značeno a popsáno ve spodní části, zažloutlý list, poškozeno drobnými hnědými tečkami, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 600

Detail

Zdeněk Nemastil - Konvolut dvou kusů

Zdeněk Nemastil
Konvolut dvou kusů

Id: 198102

Z jižních Čech, malba/lepenka, 1) rozměr 27 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole; 2) rozměr 22,5 x 24 cm, neznačeno, oba kusy zasklené, lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jan Havránek - Na předměstí

Jan Havránek
Na předměstí

Id: 203204

olej/lepenka, rozměr 64 x 49 cm, značeno vlevo dole, malba i na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Vladimír Kliment - Zahradní restaurace

Vladimír Kliment
Zahradní restaurace

Id: 197903

malba/deska, rozměr 14,6 x 20 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

3 534

Detail

  Autor neurčen - Zima na řece

Zima na řece

Id: 190302

olej/dřevěná deska, rozměr 37 x 45,5 cm signováno vlevo dole, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

3 433

Detail