Aukce LV./2019
Josef Multrus
Dívka s humrem
Id: 202201
olej/plátno, rozměr 42 x 41 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, po
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 52
Albín Brunovský
Dáma v klobouku
Id: 202236
lept/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 68
Kamil Lhoták
Tank a létající talíř
Id: 204601
kvaš/papír, rozměr malby 10 x 13,3 cm, značeno pod malbou včetně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno s Ing. L. Šteffkem autorem publikace Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 66
Jiří Procházka
Torso
Id: 200311
olej/plátno, rozměr 59 x 47 cm, značeno vlevo dole s datací, na zadní straně autorský štítek, oděrky na autorském olištování, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
31 500 Kč
Josef Král
Parník na řece
Id: 204003
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Otakar Číla
Lovecké zátiší
Id: 200201
olej/dřevěná deska, rozměr 49,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Jindra Husáriková
Artisté
Id: 199516
malba/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno vpravo dole, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
30 000 Kč
Aurelia
Id: 198501
fotografie, rozměr 30,5 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 200 Kč
Příhozy: 55
Miss You, Marie
Id: 198502
fotografie, rozměr 23,8 x 30,7 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 53
Josef Procházka
Zasněžená cesta
Id: 199401
olej/plátno, rozměr 61 x 91 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
29 000 Kč
Max Švabinský
Jan Křtitel
Id: 200203
dřevoryt/papír, rozměr tisku 71 x 48 cm, značeno autorem vpravo dole, též v tisku s datací, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce zašpiněno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 63
Kubistická hlava
Id: 199505
kombinovaná technika/papír, viditelný rozměr 38,5 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, datováno 43, zaskleno, oděrky na rámu, majitelem získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
František Ringo Čech
Maratonci obtěžují v Praze
Id: 194001
olej/plátno, rozměr 55 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 2019, rámováno, po
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
26 000 Kč
Jan Honsa
Na pastvě
Id: 198601
olej/lepenka, rozměr cca 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, konec 19. století, lehce poškozený rám, volné v rámu, lokální oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Zdeněk Burian
Návrhy ilustrací
Id: 202222
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 43,5 cm, značeno na několika místech, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč