Čas na serveru 09:50:52

Aukce LV./2019

Josef Multrus - Dívka s humrem

Josef Multrus
Dívka s humrem

Id: 202201

olej/plátno, rozměr 42 x 41 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, po

Vyvolávací cena:
3 200

32 000

Detail

Příhozy: 52

Albín Brunovský - Dáma v klobouku

Albín Brunovský
Dáma v klobouku

Id: 202236

lept/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 68

Kamil Lhoták - Tank a létající talíř

Kamil Lhoták
Tank a létající talíř

Id: 204601

kvaš/papír, rozměr malby 10 x 13,3 cm, značeno pod malbou včetně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno s Ing. L. Šteffkem autorem publikace Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

Vyvolávací cena:
3 200

32 000

Detail

Příhozy: 66

Jiří Procházka - Torso

Jiří Procházka
Torso

Id: 200311

olej/plátno, rozměr 59 x 47 cm, značeno vlevo dole s datací, na zadní straně autorský štítek, oděrky na autorském olištování, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

31 500

Detail

Josef Král - Parník na řece

Josef Král
Parník na řece

Id: 204003

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Otakar Číla - Lovecké zátiší

Otakar Číla
Lovecké zátiší

Id: 200201

olej/dřevěná deska, rozměr 49,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jindra Husáriková - Artisté

Jindra Husáriková
Artisté

Id: 199516

malba/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno vpravo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

30 000

Detail

Jan Saudek - Aurelia

Aurelia

Id: 198501

fotografie, rozměr 30,5 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

29 200

Detail

Příhozy: 55

Jan Saudek - Miss You, Marie

Miss You, Marie

Id: 198502

fotografie, rozměr 23,8 x 30,7 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 53

Josef Procházka - Zasněžená cesta

Josef Procházka
Zasněžená cesta

Id: 199401

olej/plátno, rozměr 61 x 91 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
16 000

29 000

Detail

Max Švabinský - Jan Křtitel

Max Švabinský
Jan Křtitel

Id: 200203

dřevoryt/papír, rozměr tisku 71 x 48 cm, značeno autorem vpravo dole, též v tisku s datací, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce zašpiněno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Příhozy: 63

Ota Janeček - Kubistická hlava

Kubistická hlava

Id: 199505

kombinovaná technika/papír, viditelný rozměr 38,5 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, datováno 43, zaskleno, oděrky na rámu, majitelem získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

František Ringo Čech - Maratonci obtěžují v Praze

František Ringo Čech
Maratonci obtěžují v Praze

Id: 194001

olej/plátno, rozměr 55 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 2019, rámováno, po

Vyvolávací cena:
6 000

26 000

Detail

Jan Honsa - Na pastvě

Jan Honsa
Na pastvě

Id: 198601

olej/lepenka, rozměr cca 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, konec 19. století, lehce poškozený rám, volné v rámu, lokální oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Zdeněk Burian - Návrhy ilustrací

Zdeněk Burian
Návrhy ilustrací

Id: 202222

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 43,5 cm, značeno na několika místech, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

25 000

Detail