Čas na serveru 21:22:53

Aukce LV./2019

Otakar Štembera - Hastrmanka

Otakar Štembera
Hastrmanka

Id: 201709

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 42 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
900

1 600

Detail

Jaroslav Hořánek - Obličeje

Jaroslav Hořánek
Obličeje

Id: 202209

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 49 x 69 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

Václav Rabas - Ve žních

Václav Rabas
Ve žních

Id: 202223

kresba štětcem/ tuž/papír, rozměr ve výřezu 43 x 28,5 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, autorům popisný štítek, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
1 200

1 600

Detail

Jan  Bauch - Portrét

Jan Bauch
Portrét

Id: 202231

litografie/papír, rozměr viditelný 59,5 x 43 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
500

1 600

Detail

Vladimír Vondráček - Lodě

Vladimír Vondráček
Lodě

Id: 204605

reliéf, tepaná měď/dřevěný rám, rozměr celkový 27 x 110 cm, původní stav viz foto, zbytek štítku na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 200

1 600

Detail

Josef Holub_ - Smíchov

Josef Holub_
Smíchov

Id: 199609

olej/lepenka, rozměr 40 x 60 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Dolní Počernice

Dolní Počernice

Id: 199507

malba/karton, rozměr 45 x 62,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Pavla Fořtová-Šámalová - Praha - Tržiště

Pavla Fořtová-Šámalová
Praha - Tržiště

Id: 200020

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 54,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Otakar Štembera - Kraj lesa

Otakar Štembera
Kraj lesa

Id: 201705

olej/lepenka, rozměr 33 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Milan Klimeš - Konvolut tří kusů

Milan Klimeš
Konvolut tří kusů

Id: 202008

olej/karton, celkové rozměry 35 x 25 cm, 34 x 34 cm a 32 x 22,5 cm, jeden kus na zadní straně značen a datován, původní stav, povrchově znečištěno, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

NGO QUANG NAM - Začíná zima

NGO QUANG NAM
Začíná zima

Id: 200031

malba/hedvábí, rozměr ve výřezu 42,5 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Mrázek - Konvolut dvou kusů

Jiří Mrázek
Konvolut dvou kusů

Id: 202204

kombinovaná technika/papír, rozměr každého listu 41,5 x 29,5 cm, vše značeno a datováno vpravo dole, společně zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Soušek - Rozkvetlá mez

Václav Soušek
Rozkvetlá mez

Id: 200309

olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr 43 x 54 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu, zvlněné plátno

Vyvolávací cena:
800

1 400

Detail

Jan Čejka - Konvolut dvou kusů

Jan Čejka
Konvolut dvou kusů

Id: 200314

olej/papír/lepenka, rozměry 38 x 30 cm a 30 x 38 cm, jeden značen a datován, jeden zasklen, oba poškozené rámy

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Ivan Ouhel - Metamorfózy

Ivan Ouhel
Metamorfózy

Id: 197514

ručně kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr tisku 19,5 x 30 cm, ve spodní části značeno, datováno, číslováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 300

Detail