Aukce LV./2019
Otakar Štembera
Hastrmanka
Id: 201709
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 42 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 600 Kč
Jaroslav Hořánek
Obličeje
Id: 202209
kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 49 x 69 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
Václav Rabas
Ve žních
Id: 202223
kresba štětcem/ tuž/papír, rozměr ve výřezu 43 x 28,5 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, autorům popisný štítek, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 600 Kč
Jan Bauch
Portrét
Id: 202231
litografie/papír, rozměr viditelný 59,5 x 43 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 600 Kč
Vladimír Vondráček
Lodě
Id: 204605
reliéf, tepaná měď/dřevěný rám, rozměr celkový 27 x 110 cm, původní stav viz foto, zbytek štítku na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 600 Kč
Josef Holub_
Smíchov
Id: 199609
olej/lepenka, rozměr 40 x 60 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Dolní Počernice
Id: 199507
malba/karton, rozměr 45 x 62,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Pavla Fořtová-Šámalová
Praha - Tržiště
Id: 200020
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 54,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 500 Kč
Otakar Štembera
Kraj lesa
Id: 201705
olej/lepenka, rozměr 33 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč
Milan Klimeš
Konvolut tří kusů
Id: 202008
olej/karton, celkové rozměry 35 x 25 cm, 34 x 34 cm a 32 x 22,5 cm, jeden kus na zadní straně značen a datován, původní stav, povrchově znečištěno, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
NGO QUANG NAM
Začíná zima
Id: 200031
malba/hedvábí, rozměr ve výřezu 42,5 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Jiří Mrázek
Konvolut dvou kusů
Id: 202204
kombinovaná technika/papír, rozměr každého listu 41,5 x 29,5 cm, vše značeno a datováno vpravo dole, společně zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Václav Soušek
Rozkvetlá mez
Id: 200309
olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr 43 x 54 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu, zvlněné plátno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 400 Kč
Jan Čejka
Konvolut dvou kusů
Id: 200314
olej/papír/lepenka, rozměry 38 x 30 cm a 30 x 38 cm, jeden značen a datován, jeden zasklen, oba poškozené rámy
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč
Ivan Ouhel
Metamorfózy
Id: 197514
ručně kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr tisku 19,5 x 30 cm, ve spodní části značeno, datováno, číslováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč