Aukce LV./2019
Hospodář
Id: 202220
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 51
Dívčí akt (v rozpuku)
Id: 199002
kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu 40,5 x 29,1 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 500 Kč
Ivan Sedliský
Dívka
Id: 200027
malba/plátno, rozměr 105 x 82 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 500 Kč
Lilli Gödl-Brandhuber
Tichá voda
Id: 202003
olej/plátno, rozměr 78 x 102 cm, značeno vpravo dole, oděrky na původní adjustaci, na zadní straně štítek Uměleckého salonu Drážďany
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Friedrich Frank
Vídeň
Id: 203804
akvarel/papír, rozměr cca 36 x 28 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto, po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
16 500 Kč
Zátiší s ovocem
Id: 203810
litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 500 Kč
Na tržišti
Id: 202502
olej/dřevěná deska, rozměr 32 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 200 Kč
Ludmila Jiřincová
Tři z maškarního plesu
Id: 199504
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 000 Kč
Jan Kristofori
Nečekaný návrat
Id: 202701
strukturální malba/deska, rozměr 49 x 42,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, otluky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Jiří Trnka
Návrh kulis
Id: 204004
kvaš/papír, rozměr 25,5 x 34 cm, neznačeno, papír značně poškozen, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 63
Lev Lerch
Portrét dívky
Id: 204101
pastel/papír, rozměr viditelný 53,5 x 44 cm, značeno vpravo nahoře, drobná poškození v malbě, zaskleno, zničený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Josef Král
Pohled na Pražský hrad
Id: 202106
olej/plátno/karton, rozměr 29 x 31,5 cm, značeno vpravo dole Král, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 700 Kč
Josef Písecký (Liška)
Pražské panaroma
Id: 200904
olej/plátno, rozměr 80 x 85 cm, značeno a datováno 1915 vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč
Na rozbouřeném moři
Id: 200026
malba/plátno/lepenka, rozměr 50 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba lokálně poškozena
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
15 500 Kč
Otakar Číla
Rybník s rákosím
Id: 198203
olej/lepenka, rozměr 36 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 100 Kč