Čas na serveru 16:43:07

Aukce LV./2019

Adolf Born - Hospodář

Hospodář

Id: 202220

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 51

Václav Špála - Dívčí akt (v rozpuku)

Dívčí akt (v rozpuku)

Id: 199002

kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu 40,5 x 29,1 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Ivan Sedliský - Dívka

Ivan Sedliský
Dívka

Id: 200027

malba/plátno, rozměr 105 x 82 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

16 500

Detail

Lilli Gödl-Brandhuber - Tichá voda

Lilli Gödl-Brandhuber
Tichá voda

Id: 202003

olej/plátno, rozměr 78 x 102 cm, značeno vpravo dole, oděrky na původní adjustaci, na zadní straně štítek Uměleckého salonu Drážďany

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Friedrich Frank - Vídeň

Friedrich Frank
Vídeň

Id: 203804

akvarel/papír, rozměr cca 36 x 28 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto, po

Vyvolávací cena:
1 200

16 500

Detail

Václav Špála - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem

Id: 203810

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

  Autor neurčen - Na tržišti

Na tržišti

Id: 202502

olej/dřevěná deska, rozměr 32 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

16 200

Detail

Ludmila Jiřincová - Tři z maškarního plesu

Ludmila Jiřincová
Tři z maškarního plesu

Id: 199504

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan Kristofori - Nečekaný návrat

Jan Kristofori
Nečekaný návrat

Id: 202701

strukturální malba/deska, rozměr 49 x 42,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, otluky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jiří Trnka - Návrh kulis

Jiří Trnka
Návrh kulis

Id: 204004

kvaš/papír, rozměr 25,5 x 34 cm, neznačeno, papír značně poškozen, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Příhozy: 63

Lev Lerch - Portrét dívky

Lev Lerch
Portrét dívky

Id: 204101

pastel/papír, rozměr viditelný 53,5 x 44 cm, značeno vpravo nahoře, drobná poškození v malbě, zaskleno, zničený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Josef Král - Pohled na Pražský hrad

Josef Král
Pohled na Pražský hrad

Id: 202106

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 31,5 cm, značeno vpravo dole Král, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 700

Detail

Josef Písecký (Liška) - Pražské panaroma

Josef Písecký (Liška)
Pražské panaroma

Id: 200904

olej/plátno, rozměr 80 x 85 cm, značeno a datováno 1915 vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Autor neurčen - Na rozbouřeném moři

Na rozbouřeném moři

Id: 200026

malba/plátno/lepenka, rozměr 50 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba lokálně poškozena

Vyvolávací cena:
2 200

15 500

Detail

Otakar Číla - Rybník s rákosím

Otakar Číla
Rybník s rákosím

Id: 198203

olej/lepenka, rozměr 36 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

15 100

Detail