Čas na serveru 06:51:25

Aukce LV./2019

Stanislav Feikl - U Křižovníků

Stanislav Feikl
U Křižovníků

Id: 202501

olej/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Pražské nábřeží

František Tavík Šimon
Pražské nábřeží

Id: 202511

lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 31 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Eduard Světlík - Akt před zrcadlem

Eduard Světlík
Akt před zrcadlem

Id: 203205

olej/karton, rozměr 69 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Smetana - Abstraktní kompozice

Jan Smetana
Abstraktní kompozice

Id: 203306

kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr ve výřezu 61,5 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, na zadní straně věnování z původní desky

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich František Tachezy - Dívka s květinou

Bedřich František Tachezy
Dívka s květinou

Id: 201404

pastel/papír/překližka, rozměr viditelný 103 x 74 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
2 800

5 200

Detail

  Autor neurčen - Dívka s květy

Dívka s květy

Id: 185034

olej/plátno, rozměr 75 x 73 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Ladislav Placatka - Květinové zátiší

Ladislav Placatka
Květinové zátiší

Id: 198005

olej/plátno, rozměr 56 x 42 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Vlach - Bouře přichází

Oldřich Vlach
Bouře přichází

Id: 200313

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Pavel Vácha - Krajina I.

Pavel Vácha
Krajina I.

Id: 201102

malba/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Jaromír Skřivánek - Pohádkový motiv

Jaromír Skřivánek
Pohádkový motiv

Id: 200017

malba/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Koblasa - Hora

Jan Koblasa
Hora

Id: 202242

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 51 x 73 cm, značeno vpravo dole s datací, vpravo nahoře slepotisková značka papíru, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Grus - Letní den

Jaroslav Grus
Letní den

Id: 200101

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Jaromír Kunc - Labská tůň

Jaromír Kunc
Labská tůň

Id: 199004

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popsáno, včetně výstavních razítek, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Karel Schadt - Paseky v zimě

Karel Schadt
Paseky v zimě

Id: 199306

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Ota Janeček - Akt I.

Akt I.

Id: 199508

kresba/ruční papír, rozměr listu 29,5 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail