Aukce LV./2019
Stanislav Feikl
U Křižovníků
Id: 202501
olej/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
František Tavík Šimon
Pražské nábřeží
Id: 202511
lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 31 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Eduard Světlík
Akt před zrcadlem
Id: 203205
olej/karton, rozměr 69 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 500 Kč
Jan Smetana
Abstraktní kompozice
Id: 203306
kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr ve výřezu 61,5 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, na zadní straně věnování z původní desky
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč
Bedřich František Tachezy
Dívka s květinou
Id: 201404
pastel/papír/překližka, rozměr viditelný 103 x 74 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 200 Kč
Dívka s květy
Id: 185034
olej/plátno, rozměr 75 x 73 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Ladislav Placatka
Květinové zátiší
Id: 198005
olej/plátno, rozměr 56 x 42 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Oldřich Vlach
Bouře přichází
Id: 200313
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, volné v rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 000 Kč
Pavel Vácha
Krajina I.
Id: 201102
malba/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 000 Kč
Jaromír Skřivánek
Pohádkový motiv
Id: 200017
malba/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Jan Koblasa
Hora
Id: 202242
kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 51 x 73 cm, značeno vpravo dole s datací, vpravo nahoře slepotisková značka papíru, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč
Jaroslav Grus
Letní den
Id: 200101
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 800 Kč
Jaromír Kunc
Labská tůň
Id: 199004
olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popsáno, včetně výstavních razítek, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 700 Kč
Karel Schadt
Paseky v zimě
Id: 199306
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
Akt I.
Id: 199508
kresba/ruční papír, rozměr listu 29,5 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč