Čas na serveru 21:56:40

Aukce LV./2019

Otakar Štembera - Tůň

Otakar Štembera
Tůň

Id: 201711

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
900

1 300

Detail

  Autor neurčen - Na poli

Na poli

Id: 202005

olej/plátno/lepenka, rozměr 13 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

1 300

Detail

  Autor neurčen - Studie kreseb

Studie kreseb

Id: 202510

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

1 300

Detail

Bohumil Jaroš - U březového háje

Bohumil Jaroš
U březového háje

Id: 203203

malba/lepenka (akvarel), rozměr 27,5 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Alois Bílek - Dvě dívky

Alois Bílek
Dvě dívky

Id: 182805

kresba/papír, rozměr listu cca 63 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

J. Moravec - Dívka s růží

J. Moravec
Dívka s růží

Id: 200025

malba/sololit, rozměr cca 87 x 56 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Otakar Štembera - Podzim v Radiměři

Otakar Štembera
Podzim v Radiměři

Id: 201707

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Otakar Štembera - Hastrmani

Otakar Štembera
Hastrmani

Id: 201712

konvolut dvou kusů, barevné kresby/papír, rozměry ve výřezu 20 x 13,5 cm a 19,5 x 12,5 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, zašpiněno pod sklem

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Ladislav Kuklík - Abstraktní kompozice

Ladislav Kuklík
Abstraktní kompozice

Id: 200030

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 62 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

  Autor neurčen - Oslavy na železnici

Oslavy na železnici

Id: 202509

lept/papír, rozměr listu cca 35 x 46 cm, značeno a popsáno ve spodní části, list poškozen, zaskleno, oděrky na novodobém rámu

Vyvolávací cena:
500

1 200

Detail

  Autor neurčen - Tvrz nad vodu

Tvrz nad vodu

Id: 198002

kresba/papír, rozměr kresby 51,5 x 36 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, zničený rám

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

Olga Stárková - Praha

Olga Stárková
Praha

Id: 199510

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
600

1 100

Detail

Václav Matějíček - Stromy

Václav Matějíček
Stromy

Id: 200011

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
600

1 100

Detail

J. V. Leitner - Kopcovitá krajina

J. V. Leitner
Kopcovitá krajina

Id: 200016

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

1 100

Detail

Karel Hruška - Muž

Karel Hruška
Muž

Id: 202210

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 44,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole pod paspartou číslování, zaskleno, paspartováno, po

Vyvolávací cena:
200

1 100

Detail