Aukce LV./2019
Otakar Štembera
Tůň
Id: 201711
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 300 Kč
Na poli
Id: 202005
olej/plátno/lepenka, rozměr 13 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč
Studie kreseb
Id: 202510
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč
Bohumil Jaroš
U březového háje
Id: 203203
malba/lepenka (akvarel), rozměr 27,5 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč
Alois Bílek
Dvě dívky
Id: 182805
kresba/papír, rozměr listu cca 63 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
J. Moravec
Dívka s růží
Id: 200025
malba/sololit, rozměr cca 87 x 56 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Otakar Štembera
Podzim v Radiměři
Id: 201707
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Otakar Štembera
Hastrmani
Id: 201712
konvolut dvou kusů, barevné kresby/papír, rozměry ve výřezu 20 x 13,5 cm a 19,5 x 12,5 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, zašpiněno pod sklem
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Ladislav Kuklík
Abstraktní kompozice
Id: 200030
litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 62 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Oslavy na železnici
Id: 202509
lept/papír, rozměr listu cca 35 x 46 cm, značeno a popsáno ve spodní části, list poškozen, zaskleno, oděrky na novodobém rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 200 Kč
Tvrz nad vodu
Id: 198002
kresba/papír, rozměr kresby 51,5 x 36 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, zničený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Olga Stárková
Praha
Id: 199510
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
600 Kč
1 100 Kč
Václav Matějíček
Stromy
Id: 200011
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
600 Kč
1 100 Kč
J. V. Leitner
Kopcovitá krajina
Id: 200016
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč
Karel Hruška
Muž
Id: 202210
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 44,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole pod paspartou číslování, zaskleno, paspartováno, po
Vyvolávací cena:
200 Kč
1 100 Kč