Aukce LV./2019
Marko Čermák
Rychlé šípy na výletě
Id: 203401
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč
Arnošt Hofbauer
Tygr na lovu
Id: 199201
olej/plátno, rozměr 71 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu lehce uvolněné plátno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
37 000 Kč
František Líbal
Tatry v zimě
Id: 204501
olej/plátno, rozměr 74 x 93 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
37 000 Kč
Neznačeno
Kameničky
Id: 204611
olej/karton, rozměr 28 x 36 cm, na zadní straně zbytek popisu, lehce poškozené rámování
Vyvolávací cena:
900 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 86
Ladislav Karoušek
Máj 63
Id: 201103
malba/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na původním rámování
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 500 Kč
Madona
Id: 204301
patinovaná bronzová plastika, výška odlitku cca 35 cm, značeno ve spodní části, plastika posazena na dřevěném podstavci o výšce cca 3 cm
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
36 500 Kč
Ernest Neuschul
Vzkříšení
Id: 164609
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
36 000 Kč
Vladimír Komárek
Okno a sklenice
Id: 203005
olej/karton, rozměr 44,5 x 53 cm, značeno a datováno uprostřed dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
36 000 Kč
Jan Pašek
Radost družstevníků nad splněným plánem
Id: 200001
olej/plátno, rozměr 150 x 251 cm, rozměr celkový vč. rámu 266 x 169 cm, značeno uprostřed dole, datováno 1951, jedná se o mimořádné dílo socialistického realismu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
35 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem
Id: 200310
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,8 x 13,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 54
Bohuslav Dvořák
Pod stromy
Id: 200901
olej/plátno/lepenka, rozměr 27 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
35 000 Kč
Jiří Mikula
Stadion
Id: 202214
olej/karton, rozměr 49 x 69,5 cm, neznačeno, na zadní straně autorův štítek, volné v rámu, rám poškozen, po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 78
Ptáček I.
Id: 199522
bronzová plastika, výška cca 9 cm, značeno monogramem OJ na podstavci, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 48
Kubistická madona
Id: 203209
bronzová plastika na žulovém soklu, výška cca 31 cm, celková výška cca 35 cm, značeno ve spodní části sochy
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
33 000 Kč
Josef Loukota
Dívky v kavárně
Id: 200012
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na dobovém rámování
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
32 000 Kč