Čas na serveru 06:00:18

Aukce LV./2019

Marko Čermák - Rychlé šípy na výletě

Marko Čermák
Rychlé šípy na výletě

Id: 203401

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Arnošt Hofbauer - Tygr na lovu

Arnošt Hofbauer
Tygr na lovu

Id: 199201

olej/plátno, rozměr 71 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu lehce uvolněné plátno

Vyvolávací cena:
12 000

37 000

Detail

František Líbal - Tatry v zimě

František Líbal
Tatry v zimě

Id: 204501

olej/plátno, rozměr 74 x 93 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

37 000

Detail

  Neznačeno - Kameničky

Neznačeno
Kameničky

Id: 204611

olej/karton, rozměr 28 x 36 cm, na zadní straně zbytek popisu, lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:
900

37 000

Detail

Příhozy: 86

Ladislav Karoušek - Máj 63

Ladislav Karoušek
Máj 63

Id: 201103

malba/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na původním rámování

Vyvolávací cena:

36 500

Detail

Ota Janeček - Madona

Madona

Id: 204301

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku cca 35 cm, značeno ve spodní části, plastika posazena na dřevěném podstavci o výšce cca 3 cm

Vyvolávací cena:
18 000

36 500

Detail

Ernest Neuschul - Vzkříšení

Ernest Neuschul
Vzkříšení

Id: 164609

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

36 000

Detail

Vladimír Komárek - Okno a sklenice

Vladimír Komárek
Okno a sklenice

Id: 203005

olej/karton, rozměr 44,5 x 53 cm, značeno a datováno uprostřed dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

36 000

Detail

Jan Pašek - Radost družstevníků nad splněným plánem

Jan Pašek
Radost družstevníků nad splněným plánem

Id: 200001

olej/plátno, rozměr 150 x 251 cm, rozměr celkový vč. rámu 266 x 169 cm, značeno uprostřed dole, datováno 1951, jedná se o mimořádné dílo socialistického realismu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s dlouhým závojem

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem

Id: 200310

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,8 x 13,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

35 000

Detail

Příhozy: 54

Bohuslav Dvořák - Pod stromy

Bohuslav Dvořák
Pod stromy

Id: 200901

olej/plátno/lepenka, rozměr 27 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

35 000

Detail

Jiří Mikula - Stadion

Jiří Mikula
Stadion

Id: 202214

olej/karton, rozměr 49 x 69,5 cm, neznačeno, na zadní straně autorův štítek, volné v rámu, rám poškozen, po

Vyvolávací cena:
1 200

35 000

Detail

Příhozy: 78

Ota Janeček - Ptáček I.

Ptáček I.

Id: 199522

bronzová plastika, výška cca 9 cm, značeno monogramem OJ na podstavci, původní stav

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 48

Ota Janeček - Kubistická madona

Kubistická madona

Id: 203209

bronzová plastika na žulovém soklu, výška cca 31 cm, celková výška cca 35 cm, značeno ve spodní části sochy

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Josef Loukota - Dívky v kavárně

Josef Loukota
Dívky v kavárně

Id: 200012

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na dobovém rámování

Vyvolávací cena:
3 200

32 000

Detail