Čas na serveru 07:22:37

Aukce LV./2019

Václav Březina - Jabloňový sad

Václav Březina
Jabloňový sad

Id: 202801

olej/lepenka, rozměr 21,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, malba mírně znečištěna, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Karel Kubinský - Nálada před bouří

Karel Kubinský
Nálada před bouří

Id: 200002

olej/dřevo, rozměr 16,5 x 29,8 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

19 000

Detail

Václav Hejna - Sedící akt

Václav Hejna
Sedící akt

Id: 202305

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno vpravo nahoře, olištováno

Vyvolávací cena:

18 600

Detail

Jan Saudek - This has a Nr.

This has a Nr.

Id: 198503

fotografie, rozměr 29,8 x 39,1 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

18 510

Detail

Oldřich Kulhánek - Kyselé kousnutí

Oldřich Kulhánek
Kyselé kousnutí

Id: 199503

litografie/papír, rozměr ve výřezu 60 x 46 cm, značeno vpravo dole, popsáno, číslováno, paspartováno, zaskleno (prasklé sklo), oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Koupání

František Daněk - Sedláček
Koupání

Id: 201302

olej/lepenka, rozměr 49 x 63,5 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem 1915, oděrky na rámu, velmi raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

James Sant - Zamyšlená

James Sant
Zamyšlená

Id: 201401

olej/plátno, rozměr 83 x 70 cm, značeno monogramem vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní nerestaurovaný stav, po

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

František Kaván - Krajina s řekou

František Kaván
Krajina s řekou

Id: 203304

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 31,5 x 42 cm, značeno vlevo dole, drobné poškození v malbě, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

František  Hudeček - Požár

František Hudeček
Požár

Id: 200008

kombinovaná technika/papír, rozměr kresby (listu) cca 24 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

  Neznačeno - Před stavením

Neznačeno
Před stavením

Id: 202304

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr cca 25 x 30 cm, Mánesova škola, doba vzniku kolem 1870, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Ludvík Csordák - Krajinka

Ludvík Csordák
Krajinka

Id: 194902

olej/dřevěná deska, rozměr 21,5 x 33 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 950

Detail

František Koliha - S paraplíčkem

František Koliha
S paraplíčkem

Id: 200903

olej/plátno, rozměr 86 x 101 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní adjustování

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

  Neznačeno - Květinové zátiší

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 202512

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
1 200

17 500

Detail

  Neznačeno - Ve vesnici

Neznačeno
Ve vesnici

Id: 203809

olej/plátno/deska, rozměr cca 27,5 x 44 cm, na zadní straně štítek obrazárny, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
2 200

17 500

Detail

S. Kolesnikov - V neděli po ránu

S. Kolesnikov
V neděli po ránu

Id: 201406

kombinovaná technika/kvaš/lepenka, rozměr 28 x 34 cm, značeno vlevo dole pod rámem, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

17 000

Detail