Aukce LV./2019
Václav Březina
Jabloňový sad
Id: 202801
olej/lepenka, rozměr 21,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, malba mírně znečištěna, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
19 500 Kč
Karel Kubinský
Nálada před bouří
Id: 200002
olej/dřevo, rozměr 16,5 x 29,8 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
19 000 Kč
Václav Hejna
Sedící akt
Id: 202305
olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno vpravo nahoře, olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 600 Kč
This has a Nr.
Id: 198503
fotografie, rozměr 29,8 x 39,1 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 510 Kč
Oldřich Kulhánek
Kyselé kousnutí
Id: 199503
litografie/papír, rozměr ve výřezu 60 x 46 cm, značeno vpravo dole, popsáno, číslováno, paspartováno, zaskleno (prasklé sklo), oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
František Daněk - Sedláček
Koupání
Id: 201302
olej/lepenka, rozměr 49 x 63,5 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem 1915, oděrky na rámu, velmi raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
James Sant
Zamyšlená
Id: 201401
olej/plátno, rozměr 83 x 70 cm, značeno monogramem vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní nerestaurovaný stav, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč
František Kaván
Krajina s řekou
Id: 203304
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 31,5 x 42 cm, značeno vlevo dole, drobné poškození v malbě, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč
František Hudeček
Požár
Id: 200008
kombinovaná technika/papír, rozměr kresby (listu) cca 24 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč
Neznačeno
Před stavením
Id: 202304
olej/plátno/dřevěná deska, rozměr cca 25 x 30 cm, Mánesova škola, doba vzniku kolem 1870, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
18 000 Kč
Ludvík Csordák
Krajinka
Id: 194902
olej/dřevěná deska, rozměr 21,5 x 33 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 950 Kč
František Koliha
S paraplíčkem
Id: 200903
olej/plátno, rozměr 86 x 101 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní adjustování
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč
Neznačeno
Květinové zátiší
Id: 202512
olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
17 500 Kč
Neznačeno
Ve vesnici
Id: 203809
olej/plátno/deska, rozměr cca 27,5 x 44 cm, na zadní straně štítek obrazárny, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
17 500 Kč
S. Kolesnikov
V neděli po ránu
Id: 201406
kombinovaná technika/kvaš/lepenka, rozměr 28 x 34 cm, značeno vlevo dole pod rámem, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
17 000 Kč