Čas na serveru 00:09:22

Aukce LV./2019

  Autor neurčen - U napajedla

U napajedla

Id: 204610

olej/karton, rozměr 28 x 35 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
900

Detail

Josef  Istler - Kompozice s fáčem III.

Josef Istler
Kompozice s fáčem III.

Id: 198202

kombinovaná technika/papír, rozměr 7,5 x 7,5 cm, značeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

900

Detail

Miroslav Jan Sládek - Zimní vesnička

Miroslav Jan Sládek
Zimní vesnička

Id: 200315

olej/lepenka, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

  Autor neurčen - Kolínský dóm

Kolínský dóm

Id: 198303

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 47 x 34,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, zašpiněná pasparta, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Alexander J. Pelíšek - Na Strahově

Alexander J. Pelíšek
Na Strahově

Id: 199601

olej/karton, rozměr 29 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

  Autor neurčen - Z Vídně

Z Vídně

Id: 200018

litografie/papír, rozměr tisku cca 54,5 x 48 cm, značeno a papsáno ve spodní části, zaskleno, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

  Autor neurčen - Oslava

Oslava

Id: 202508

lept/papír, rozměr listu cca 35 x 46 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
500

800

Detail

Max Švabinský - Portrét

Max Švabinský
Portrét

Id: 182808

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 188512

kresba/tužka/papír, rozměr ve výřezu 21 x 26,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
400

600

Detail

Svatopluk  Souček - Snímání z kříže

Svatopluk Souček
Snímání z kříže

Id: 202233

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 22,5 x 33 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

Karel Šťastný - Pražské panorama

Karel Šťastný
Pražské panorama

Id: 185006

olej/karton, rozměr 45 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

500

Detail