Aukce LV./2019
U napajedla
Id: 204610
olej/karton, rozměr 28 x 35 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 000 Kč
Josef Istler
Kompozice s fáčem III.
Id: 198202
kombinovaná technika/papír, rozměr 7,5 x 7,5 cm, značeno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč
Miroslav Jan Sládek
Zimní vesnička
Id: 200315
olej/lepenka, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč
Kolínský dóm
Id: 198303
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 47 x 34,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, zašpiněná pasparta, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Alexander J. Pelíšek
Na Strahově
Id: 199601
olej/karton, rozměr 29 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Z Vídně
Id: 200018
litografie/papír, rozměr tisku cca 54,5 x 48 cm, značeno a papsáno ve spodní části, zaskleno, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Oslava
Id: 202508
lept/papír, rozměr listu cca 35 x 46 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
800 Kč
Max Švabinský
Portrét
Id: 182808
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč
Rybáři
Id: 188512
kresba/tužka/papír, rozměr ve výřezu 21 x 26,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
400 Kč
600 Kč
Svatopluk Souček
Snímání z kříže
Id: 202233
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 22,5 x 33 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč
Karel Šťastný
Pražské panorama
Id: 185006
olej/karton, rozměr 45 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč