Čas na serveru 17:33:39

Aukce LV./2019

Milan Martinec - Z Podkrkonoší II.

Milan Martinec
Z Podkrkonoší II.

Id: 200024

olej/plátno, rozměr 75 x 85 cm, značeno vpravo dole, olištováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jiří Anderle - Děti s kornoutem

Děti s kornoutem

Id: 202235

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 14 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

František Tavík Šimon - Nocturno v Tangeru

František Tavík Šimon
Nocturno v Tangeru

Id: 203805

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 29 x 31 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:
2 200

9 500

Detail

Gustav Macoun - Noční měsíc

Gustav Macoun
Noční měsíc

Id: 204001

olej/plátno, rozměr 32 x 32 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku po 1900, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Zdeněk Burian - Návrh ilustrace

Zdeněk Burian
Návrh ilustrace

Id: 202218

kresba tuží/papír, rozměr listu 23 x 15 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno, po

Vyvolávací cena:

9 010

Detail

Jan Rapin - Duo - dva muzikanti

Jan Rapin
Duo - dva muzikanti

Id: 200801

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno, po

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 200028

olej/plátno, rozměr 70 x 82 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:
3 200

9 000

Detail

Milan Ressel - Město budoucnosti

Milan Ressel
Město budoucnosti

Id: 202215

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 61,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
500

9 000

Detail

Příhozy: 54

Zdeněk Burian - Přátelé

Zdeněk Burian
Přátelé

Id: 202217

kresba tuží/papír, rozměr listu 24 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno, po

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Zdeněk Burian - Napadení

Zdeněk Burian
Napadení

Id: 202224

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 38 cm, neznačeno, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Neznačeno - Lesní cesta

Neznačeno
Lesní cesta

Id: 202303

olej/lepenka, rozměr 29 x 33 cm, lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Alén Diviš - Tábor domorodců

Alén Diviš
Tábor domorodců

Id: 203901

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 14 x 16 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Autor neurčen - Na potoce

Na potoce

Id: 201407

olej/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, okruh Mařákovy školy, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Jan Kutálek - Kuliďásek

Jan Kutálek
Kuliďásek

Id: 191513

pálená hlína, glazováno, výška cca 9 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kutálek - Prskavec

Jan Kutálek
Prskavec

Id: 197603

pálená hlína, glazováno, výška cca 23 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail