Aukce LV./2019
Milan Martinec
Z Podkrkonoší II.
Id: 200024
olej/plátno, rozměr 75 x 85 cm, značeno vpravo dole, olištováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Děti s kornoutem
Id: 202235
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 14 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč
František Tavík Šimon
Nocturno v Tangeru
Id: 203805
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 29 x 31 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
9 500 Kč
Gustav Macoun
Noční měsíc
Id: 204001
olej/plátno, rozměr 32 x 32 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku po 1900, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Zdeněk Burian
Návrh ilustrace
Id: 202218
kresba tuží/papír, rozměr listu 23 x 15 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 010 Kč
Jan Rapin
Duo - dva muzikanti
Id: 200801
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
Jaroslav Ronek
Lokomotiva
Id: 200028
olej/plátno, rozměr 70 x 82 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené rámování
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
9 000 Kč
Milan Ressel
Město budoucnosti
Id: 202215
kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 61,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
500 Kč
9 000 Kč
Příhozy: 54
Zdeněk Burian
Přátelé
Id: 202217
kresba tuží/papír, rozměr listu 24 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Zdeněk Burian
Napadení
Id: 202224
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 38 cm, neznačeno, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Neznačeno
Lesní cesta
Id: 202303
olej/lepenka, rozměr 29 x 33 cm, lehce poškozené rámování
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Alén Diviš
Tábor domorodců
Id: 203901
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 14 x 16 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč
Na potoce
Id: 201407
olej/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, okruh Mařákovy školy, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 600 Kč
Jan Kutálek
Kuliďásek
Id: 191513
pálená hlína, glazováno, výška cca 9 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 500 Kč
Jan Kutálek
Prskavec
Id: 197603
pálená hlína, glazováno, výška cca 23 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč