Aukce LV./2019
Václav Radimský
Zákoutí na Labi
Id: 204401
olej/karton, rozměr 49 x 69,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní rámování, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
225 000 Kč
Josef Lada
Měšťák na venkově 2
Id: 203404
kresba tuží/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 24 cm, značeno vpravo dole tuží "Jos. Lada", na zadní straně popis včetně značení viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
200 000 Kč
Příhozy: 88
Strom a kameny
Id: 199501
olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm, značeno vlevo dole, datováno 1979, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu, majitelem získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 96
Emil Orlík
Květinové zátiší
Id: 202206
olej/dřevěná deska, rozměr 80 x 73 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně zbytky výstavních štítků, po
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
179 000 Kč
Příhozy: 80
Přístav Ile de Sein
Id: 203402
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 29 cm, značeno vpravo dole monogramem, vlevo dole značeno a popsáno tužkou, pod rámováním popis "Jan Zrzavý Přístav Ile de Sein", popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
170 551 Kč
Příhozy: 57
Jan Preisler
Touha
Id: 199901
pastel/papír, rozměr viditelný 43,5 x 32 cm, značeno vlevo dole monogramem, původní rám s původním štítkem, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
160 000 Kč
Příhozy: 110
Přístav Ile de Sein
Id: 203403
kresba tužkou a uhlem/papír, rozměr ve výřezu 36 x 44,5 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, pod rámováním "J.Z. 49", značeno a určeno autorsky tužkou vlevo dole "Jan Zrzavý Přístav na Ile de Sein", paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
153 000 Kč
Příhozy: 70
Josef Hlinomaz
Rozverná děvčata
Id: 201101
malba/deska, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na původním rámování
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
150 000 Kč
Příhozy: 76
Jaroslav Panuška
Na břehu
Id: 201901
olej/karton, rozměr 30 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování, publikováno Zlatá Praha ročník 19, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
147 000 Kč
Příhozy: 63
Bedřich Feigl
Pohled na Sovovy mlýny a Karlův most
Id: 201801
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 105
Erotikon
Id: 199001
soubor sedmi kolorovaných linorytů, 1927, akvarel, linoryt, papír, k tomuto souboru přidán samostatný akvarel Akt dívky, rozměr každého listu cca 28 x 21 cm, vše značeno a datováno, na deskách věnování viz foto, drobné poškození desek, kompletní informace publikovány v knize Václav Špála "Mezi avantgardou a živobytím"
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 83
Karel Chaba
Růžový mrak
Id: 199514
olej/plátno, rozměr 150 x 100 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 63
František Zdeněk Eberl
Akt
Id: 202207
olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, dílo prezentováno v několika zahraničních galeriích, v soupisu díla Geralda Weinpoltera a Miriam Fosterové je obraz uveden pod číslem G 285 a datován do roku 1929, oděrky na dekorativní adjustaci, po
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
86 000 Kč
Emil Filla
Hlava
Id: 199006
bronzová plastika, výška odlitku 43 cm, výška žulového podstavce cca 18,3 cm, hlava značena autorem, na zadní straně značka výrobce Zukov Praha - jedná se původní slévárnu Anýž (později znárodněnou)
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
81 000 Kč
Jaroslav Klápště
Zátiší s konvicí
Id: 200308
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 64