Čas na serveru 22:14:00

Aukce LV./2019

Václav Radimský - Zákoutí na Labi

Václav Radimský
Zákoutí na Labi

Id: 204401

olej/karton, rozměr 49 x 69,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní rámování, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
30 000

225 000

Detail

Josef Lada - Měšťák na venkově 2

Josef Lada
Měšťák na venkově 2

Id: 203404

kresba tuží/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 24 cm, značeno vpravo dole tuží "Jos. Lada", na zadní straně popis včetně značení viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
18 000

200 000

Detail

Příhozy: 88

Ota Janeček - Strom a kameny

Strom a kameny

Id: 199501

olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm, značeno vlevo dole, datováno 1979, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu, majitelem získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:
15 000

190 000

Detail

Příhozy: 96

Emil Orlík - Květinové zátiší

Emil Orlík
Květinové zátiší

Id: 202206

olej/dřevěná deska, rozměr 80 x 73 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně zbytky výstavních štítků, po

Vyvolávací cena:
11 000

179 000

Detail

Příhozy: 80

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 203402

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 29 cm, značeno vpravo dole monogramem, vlevo dole značeno a popsáno tužkou, pod rámováním popis "Jan Zrzavý Přístav Ile de Sein", popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
15 000

170 551

Detail

Příhozy: 57

Jan Preisler - Touha

Jan Preisler
Touha

Id: 199901

pastel/papír, rozměr viditelný 43,5 x 32 cm, značeno vlevo dole monogramem, původní rám s původním štítkem, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Detail

Příhozy: 110

Přístav Ile de Sein

Id: 203403

kresba tužkou a uhlem/papír, rozměr ve výřezu 36 x 44,5 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, pod rámováním "J.Z. 49", značeno a určeno autorsky tužkou vlevo dole "Jan Zrzavý Přístav na Ile de Sein", paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
15 000

153 000

Detail

Příhozy: 70

Josef Hlinomaz - Rozverná děvčata

Josef Hlinomaz
Rozverná děvčata

Id: 201101

malba/deska, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na původním rámování

Vyvolávací cena:
15 000

150 000

Detail

Příhozy: 76

Jaroslav Panuška - Na břehu

Jaroslav Panuška
Na břehu

Id: 201901

olej/karton, rozměr 30 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování, publikováno Zlatá Praha ročník 19, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

147 000

Detail

Příhozy: 63

Bedřich  Feigl - Pohled na Sovovy mlýny a Karlův most

Bedřich Feigl
Pohled na Sovovy mlýny a Karlův most

Id: 201801

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Detail

Příhozy: 105

Václav Špála - Erotikon

Erotikon

Id: 199001

soubor sedmi kolorovaných linorytů, 1927, akvarel, linoryt, papír, k tomuto souboru přidán samostatný akvarel Akt dívky, rozměr každého listu cca 28 x 21 cm, vše značeno a datováno, na deskách věnování viz foto, drobné poškození desek, kompletní informace publikovány v knize Václav Špála "Mezi avantgardou a živobytím"

Vyvolávací cena:
20 000

130 000

Detail

Příhozy: 83

Karel Chaba  - Růžový mrak

Karel Chaba
Růžový mrak

Id: 199514

olej/plátno, rozměr 150 x 100 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
15 000

86 000

Detail

Příhozy: 63

František Zdeněk Eberl - Akt

František Zdeněk Eberl
Akt

Id: 202207

olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, dílo prezentováno v několika zahraničních galeriích, v soupisu díla Geralda Weinpoltera a Miriam Fosterové je obraz uveden pod číslem G 285 a datován do roku 1929, oděrky na dekorativní adjustaci, po

Vyvolávací cena:
16 000

86 000

Detail

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 199006

bronzová plastika, výška odlitku 43 cm, výška žulového podstavce cca 18,3 cm, hlava značena autorem, na zadní straně značka výrobce Zukov Praha - jedná se původní slévárnu Anýž (později znárodněnou)

Vyvolávací cena:
35 000

81 000

Detail

Jaroslav Klápště - Zátiší s konvicí

Jaroslav Klápště
Zátiší s konvicí

Id: 200308

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 64