Čas na serveru 01:28:32

Aukce LV./2019

Otakar Štembera - Tůň

Otakar Štembera
Tůň

Id: 201711

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
900

1 300

Detail

  Autor neurčen - Oslavy na železnici

Oslavy na železnici

Id: 202509

lept/papír, rozměr listu cca 35 x 46 cm, značeno a popsáno ve spodní části, list poškozen, zaskleno, oděrky na novodobém rámu

Vyvolávací cena:
500

1 200

Detail

Otakar Hůrka - Břízy

Otakar Hůrka
Břízy

Id: 199305

olej/dřevěná deska, rozměr 39 x 49 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jan Čejka - Konvolut dvou kusů

Jan Čejka
Konvolut dvou kusů

Id: 200314

olej/papír/lepenka, rozměry 38 x 30 cm a 30 x 38 cm, jeden značen a datován, jeden zasklen, oba poškozené rámy

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Karel Schadt - Paseky v zimě

Karel Schadt
Paseky v zimě

Id: 199306

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Olga Stárková - Praha

Olga Stárková
Praha

Id: 199510

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
600

1 100

Detail

Jiří Anderle - Děti s kornoutem

Děti s kornoutem

Id: 202235

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 14 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

  Autor neurčen - Tvrz nad vodu

Tvrz nad vodu

Id: 198002

kresba/papír, rozměr kresby 51,5 x 36 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, zničený rám

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

  Autor neurčen - Zasněžená krajina

Zasněžená krajina

Id: 204602

olej/plátno, rozměr 71 x 93 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Jarní květy

Julie Mezerová-Winterová
Jarní květy

Id: 197902

olej/plátno, rozměr 27 x 35,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Josef  Istler - Modrá hlava

Josef Istler
Modrá hlava

Id: 202229

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, na zadní straně výstavní razítko, po

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Sedliský - Červené slunce

Ivan Sedliský
Červené slunce

Id: 202902

olej/sololit, rozměr 29 x 43 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Rožánek - Zimní krajina

Václav Rožánek
Zimní krajina

Id: 197801

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Jaroslav Herbst - Kytice

Jaroslav Herbst
Kytice

Id: 199005

olej/plátno, rozměr 79 x 61 cm, neznačeno, na zadní straně autorovo věnování, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Ladislav Placatka - Květinové zátiší

Ladislav Placatka
Květinové zátiší

Id: 198005

olej/plátno, rozměr 56 x 42 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail