Čas na serveru 22:25:41

Aukce LV./2019

  Neznačeno - Z jižních Čech

Neznačeno
Z jižních Čech

Id: 204607

olej/plátno, rozměr 30 x 44 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

6 001

Detail

Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 198901

malba/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Roman Havelka - Kopcovitá krajina

Roman Havelka
Kopcovitá krajina

Id: 199607

olej/lepenka, rozměr viditelný 30 x 45 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatky v malbě, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Roman Franta - Krajina za ohradou

Roman Franta
Krajina za ohradou

Id: 199524

malba/plátno, rozměr 25 x 35 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Pravoslav Kotík - Abstrakce

Pravoslav Kotík
Abstrakce

Id: 197901

kombinovaná technika/papír, rozměr 23,2 x 29,9 cm, značeno vpravo dole, datováno,volně loženo, nerámováno, papír lehce poškozen

Vyvolávací cena:
800

5 700

Detail

Karel Demel - Ležící

Karel Demel
Ležící

Id: 200023

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 65 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

5 600

Detail

Karel Toman - Dřevěný kostelík

Karel Toman
Dřevěný kostelík

Id: 204609

akvarel/papír, rozměr malby 35 x 28,5 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

5 501

Detail

Ladislav Placatka - Zrcadlo

Ladislav Placatka
Zrcadlo

Id: 192702

malba/deska, rozměr viditelný 43 x 86 cm, signováno vlevo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf von Ottenfeld - Studie vojáka

Rudolf von Ottenfeld
Studie vojáka

Id: 198201

olej/plátno, rozměr 19 x 37 cm, nesignováno, novodobě rámováno, v minulosti rentoilováno

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Vlach - Děti na procházce

Oldřich Vlach
Děti na procházce

Id: 200312

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Othon Coubine - Studie rotundy v Simiane

Othon Coubine
Studie rotundy v Simiane

Id: 197509

kresba/papír, rozměr listu 24 x 31,8 cm, značeno C vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Akt II.

Akt II.

Id: 199509

kresba/ruční papír, rozměr listu 30 x 20 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Hans J.  Gantner - Koně

Hans J. Gantner
Koně

Id: 201403

olej/plátno, rozměr 59 x 70,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné plátno, po

Vyvolávací cena:

Detail

Josef  Istler - Modrá hlava

Josef Istler
Modrá hlava

Id: 202229

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, na zadní straně výstavní razítko, po

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Načeradský - Postavy

Jiří Načeradský
Postavy

Id: 202230

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

Detail