Aukce LV./2019
Neznačeno
Z jižních Čech
Id: 204607
olej/plátno, rozměr 30 x 44 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 001 Kč
Jaroslav Ronek
Lokomotiva
Id: 198901
malba/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Roman Havelka
Kopcovitá krajina
Id: 199607
olej/lepenka, rozměr viditelný 30 x 45 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatky v malbě, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Roman Franta
Krajina za ohradou
Id: 199524
malba/plátno, rozměr 25 x 35 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
Pravoslav Kotík
Abstrakce
Id: 197901
kombinovaná technika/papír, rozměr 23,2 x 29,9 cm, značeno vpravo dole, datováno,volně loženo, nerámováno, papír lehce poškozen
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 700 Kč
Karel Demel
Ležící
Id: 200023
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 65 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 600 Kč
Karel Toman
Dřevěný kostelík
Id: 204609
akvarel/papír, rozměr malby 35 x 28,5 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
5 501 Kč
Ladislav Placatka
Zrcadlo
Id: 192702
malba/deska, rozměr viditelný 43 x 86 cm, signováno vlevo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Rudolf von Ottenfeld
Studie vojáka
Id: 198201
olej/plátno, rozměr 19 x 37 cm, nesignováno, novodobě rámováno, v minulosti rentoilováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč
Oldřich Vlach
Děti na procházce
Id: 200312
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, volné v rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Othon Coubine
Studie rotundy v Simiane
Id: 197509
kresba/papír, rozměr listu 24 x 31,8 cm, značeno C vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč
Akt II.
Id: 199509
kresba/ruční papír, rozměr listu 30 x 20 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Hans J. Gantner
Koně
Id: 201403
olej/plátno, rozměr 59 x 70,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné plátno, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Josef Istler
Modrá hlava
Id: 202229
litografie/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, na zadní straně výstavní razítko, po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
Jiří Načeradský
Postavy
Id: 202230
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč