Čas na serveru 04:27:35

Aukce LV./2019

Gustav Macoun - Roubenky

Gustav Macoun
Roubenky

Id: 200105

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Miloslav Chlupáč - Torza

Miloslav Chlupáč
Torza

Id: 202211

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 38,5 x 54 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně výstavní razítko, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
3 200

Detail

  Autor neurčen - Panorama Prahy

Panorama Prahy

Id: 202507

lept/papír, rozměr listu cca 16 x 74 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

Jiří Anderle - Hlavy s motýlem

Hlavy s motýlem

Id: 203004

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámován

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Trefil - Žito

Václav Trefil
Žito

Id: 202001

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
2 200

8 200

Detail

Joža Uprka - V kroji

Joža Uprka
V kroji

Id: 199604

litografie/papír, rozměr listu cca 64 x 41,5 cm, značeno v tisku s datací vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

8 000

Detail

František Gross - Strojek

František Gross
Strojek

Id: 203002

barevná litografie/papír, rozměr tisku 39 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 510

Detail

Jan Kutálek - Líbezník

Jan Kutálek
Líbezník

Id: 191507

pálená hlína, glazováno, výška cca 19 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Lev Šimák - Paříž

Lev Šimák
Paříž

Id: 197301

olej/deska, rozměr 56 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 66, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Kamil Lhoták - Postava muže

Kamil Lhoták
Postava muže

Id: 197904

kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 28,2 x 18,6 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno s Ing. L. Šteffkem autorem publikace Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Vít Skála - U domu

Vít Skála
U domu

Id: 198004

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Luisa Černovická - Kytice

Luisa Černovická
Kytice

Id: 198301

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

7 500

Detail

Karel Schauer - U řeky

Karel Schauer
U řeky

Id: 200015

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Riko(Emerich) Mikeska - Od moře

Riko(Emerich) Mikeska
Od moře

Id: 202205

olej/deska, rozměr 51 x 76,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Emler - Pařížský motiv I.

František Emler
Pařížský motiv I.

Id: 202232

tempera/papír, rozměr 23 x 33 cm, značeno vlevo dole, datováno, popsáno vpravo dole a na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
2 200

7 500

Detail