Aukce LV./2019
Gustav Macoun
Roubenky
Id: 200105
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 500 Kč
Miloslav Chlupáč
Torza
Id: 202211
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 38,5 x 54 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně výstavní razítko, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
8 500 Kč
Panorama Prahy
Id: 202507
lept/papír, rozměr listu cca 16 x 74 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
8 500 Kč
Hlavy s motýlem
Id: 203004
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámován
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Václav Trefil
Žito
Id: 202001
olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 200 Kč
Joža Uprka
V kroji
Id: 199604
litografie/papír, rozměr listu cca 64 x 41,5 cm, značeno v tisku s datací vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 000 Kč
František Gross
Strojek
Id: 203002
barevná litografie/papír, rozměr tisku 39 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 510 Kč
Jan Kutálek
Líbezník
Id: 191507
pálená hlína, glazováno, výška cca 19 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 500 Kč
Lev Šimák
Paříž
Id: 197301
olej/deska, rozměr 56 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 66, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč
Kamil Lhoták
Postava muže
Id: 197904
kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 28,2 x 18,6 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno s Ing. L. Šteffkem autorem publikace Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Vít Skála
U domu
Id: 198004
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Luisa Černovická
Kytice
Id: 198301
olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 500 Kč
Karel Schauer
U řeky
Id: 200015
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Riko(Emerich) Mikeska
Od moře
Id: 202205
olej/deska, rozměr 51 x 76,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 500 Kč
František Emler
Pařížský motiv I.
Id: 202232
tempera/papír, rozměr 23 x 33 cm, značeno vlevo dole, datováno, popsáno vpravo dole a na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 500 Kč