Čas na serveru 16:18:47

Aukce LV./2019

Jaroslav Tykal - Podzimní nálada

Jaroslav Tykal
Podzimní nálada

Id: 200601

olej/lepenka, rozměr ve výřezu cca 24 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

2 600

Detail

Josef Jiří Bauer - Kytičky

Josef Jiří Bauer
Kytičky

Id: 184324

olej/lepenka, rozměr 50 x 35 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Bílek - Dáma v klobouku

Alois Bílek
Dáma v klobouku

Id: 185050

malba/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Vaner - Rozkvetlé stromy

Václav Vaner
Rozkvetlé stromy

Id: 200302

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

Detail

Jan Kutálek - Muž s kravatou

Jan Kutálek
Muž s kravatou

Id: 200401

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 14 cm, značeno na spodní straně, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - PF 81

Kamil Lhoták
PF 81

Id: 197511

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 8,8 x 13 cm, značeno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Soukup - Tovární komíny

František Soukup
Tovární komíny

Id: 200905

olej/plátno, rozměr 116 x 89 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Leopold Musil - Slunečnice

Leopold Musil
Slunečnice

Id: 201001

olej/karton, rozměr 49 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Leopold Musil - Horní Kruty

Leopold Musil
Horní Kruty

Id: 201002

olej/karton, rozměr 49 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 300

Detail

Emil Orlík - Odpočívající dívka

Emil Orlík
Odpočívající dívka

Id: 202226

litografie/papír, rozměr listu 38 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

  Autor neurčen - Z Paříže

Z Paříže

Id: 203807

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozené dekorativní adjustování, po

Vyvolávací cena:
1 800

2 222

Detail

Cyril Bouda - U lůžka

Cyril Bouda
U lůžka

Id: 202503

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

2 200

Detail

William Ablett - Odpočívající dívka

William Ablett
Odpočívající dívka

Id: 203808

barevný lept/papír, rozměr tisku 63 x 48 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

  Autor neurčen - Průhled lesem

Průhled lesem

Id: 200029

pastel/papír, rozměr viditelný 63 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

Kamil Lhoták - Miss Jane

Kamil Lhoták
Miss Jane

Id: 203003

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail