Aukce LV./2019
Jaroslav Tykal
Podzimní nálada
Id: 200601
olej/lepenka, rozměr ve výřezu cca 24 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 600 Kč
Josef Jiří Bauer
Kytičky
Id: 184324
olej/lepenka, rozměr 50 x 35 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Alois Bílek
Dáma v klobouku
Id: 185050
malba/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 500 Kč
Václav Vaner
Rozkvetlé stromy
Id: 200302
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 500 Kč
Jan Kutálek
Muž s kravatou
Id: 200401
pálená hlína, glazováno, rozměr cca 14 cm, značeno na spodní straně, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Kamil Lhoták
PF 81
Id: 197511
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 8,8 x 13 cm, značeno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
František Soukup
Tovární komíny
Id: 200905
olej/plátno, rozměr 116 x 89 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Leopold Musil
Slunečnice
Id: 201001
olej/karton, rozměr 49 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Leopold Musil
Horní Kruty
Id: 201002
olej/karton, rozměr 49 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 300 Kč
Emil Orlík
Odpočívající dívka
Id: 202226
litografie/papír, rozměr listu 38 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 300 Kč
Z Paříže
Id: 203807
olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozené dekorativní adjustování, po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 222 Kč
Cyril Bouda
U lůžka
Id: 202503
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 200 Kč
William Ablett
Odpočívající dívka
Id: 203808
barevný lept/papír, rozměr tisku 63 x 48 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč
Průhled lesem
Id: 200029
pastel/papír, rozměr viditelný 63 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč
Kamil Lhoták
Miss Jane
Id: 203003
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč