Aukce LV./2019
František Emler
Z cyklu Domov
Id: 202212
olej/sololit, rozměr 50 x 68 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
12 500 Kč
Josef Liesler
Nepřirozená ryba
Id: 202901
tempera/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 60 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Jaroslav Háša
Konvolut dvou kusů
Id: 181010
olej/dřevo, rozměr každého oválu cca 21 x 13 cm, značeno autorem na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 100 Kč
Jaroslav Panuška
Na návsi
Id: 198204
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 000 Kč
Jan Bauch
Akt ženy
Id: 203307
kombinovaná technika/ruční papír, rozměr ve výřezu 47 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč
Vojtěch Bartoněk
Dívka
Id: 203802
olej/plátno, rozměr 31 x 26 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
Jan Preisler
Studie ženského aktu
Id: 202225
kresba tužkou/papír, rozměr 62 x 46 cm, neznačeno, na čelní straně popsáno na několika místech, papír lokálně pomačkán, pozůstalostní razítko s číslem 361, zaskleno, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 700 Kč
Karel Hodr
Nesébr
Id: 203101
olej/karton, rozměr 32 x 64 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorský štítek, obraz v původním stavu viz foto, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 505 Kč
Ztráta
Id: 200503
malba/deska, rozměr 55 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 500 Kč
Karel Hodr
Rybářské lodě u mola
Id: 201501
olej/karton, rozměr 32 x 63 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 500 Kč
Emanuel Famíra
Zahrada před zimou
Id: 201201
olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním, znečištěném stavu, na zadní straně autorův štítek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 200 Kč
Jiří Načeradský
Atlet
Id: 203006
kombinovaná technika/papír, rozměr 69 x 99 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 050 Kč
Jan Rapin
Zátiší s dýmkami
Id: 200802
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na zadní straně popsáno, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč
Josef Multrus
U maminky
Id: 200013
olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno vpravo dole, malba krakelovaná, zaskleno, oděrky na dobové adjustaci, obraz je publikován ve Zlaté Praze
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Vesnické zákoutí
Id: 201405
olej/plátno/lepenka, rozměr 43 x 55,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 000 Kč