Čas na serveru 08:28:58

Aukce LV./2019

František Emler - Z cyklu Domov

František Emler
Z cyklu Domov

Id: 202212

olej/sololit, rozměr 50 x 68 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
3 200

12 500

Detail

Josef Liesler - Nepřirozená ryba

Josef Liesler
Nepřirozená ryba

Id: 202901

tempera/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 60 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jaroslav Háša - Konvolut dvou kusů

Jaroslav Háša
Konvolut dvou kusů

Id: 181010

olej/dřevo, rozměr každého oválu cca 21 x 13 cm, značeno autorem na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

12 100

Detail

Jaroslav Panuška - Na návsi

Jaroslav Panuška
Na návsi

Id: 198204

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jan  Bauch - Akt ženy

Jan Bauch
Akt ženy

Id: 203307

kombinovaná technika/ruční papír, rozměr ve výřezu 47 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Vojtěch Bartoněk - Dívka

Vojtěch Bartoněk
Dívka

Id: 203802

olej/plátno, rozměr 31 x 26 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jan Preisler - Studie ženského aktu

Jan Preisler
Studie ženského aktu

Id: 202225

kresba tužkou/papír, rozměr 62 x 46 cm, neznačeno, na čelní straně popsáno na několika místech, papír lokálně pomačkán, pozůstalostní razítko s číslem 361, zaskleno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

11 700

Detail

Karel Hodr - Nesébr

Karel Hodr
Nesébr

Id: 203101

olej/karton, rozměr 32 x 64 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorský štítek, obraz v původním stavu viz foto, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 505

Detail

  Autor neurčen - Ztráta

Ztráta

Id: 200503

malba/deska, rozměr 55 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
3 800

11 500

Detail

Karel Hodr - Rybářské lodě u mola

Karel Hodr
Rybářské lodě u mola

Id: 201501

olej/karton, rozměr 32 x 63 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Emanuel Famíra - Zahrada před zimou

Emanuel Famíra
Zahrada před zimou

Id: 201201

olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním, znečištěném stavu, na zadní straně autorův štítek

Vyvolávací cena:

11 200

Detail

Jiří Načeradský - Atlet

Jiří Načeradský
Atlet

Id: 203006

kombinovaná technika/papír, rozměr 69 x 99 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, olištováno

Vyvolávací cena:

11 050

Detail

Jan Rapin - Zátiší s dýmkami

Jan Rapin
Zátiší s dýmkami

Id: 200802

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na zadní straně popsáno, po

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Josef Multrus - U maminky

Josef Multrus
U maminky

Id: 200013

olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno vpravo dole, malba krakelovaná, zaskleno, oděrky na dobové adjustaci, obraz je publikován ve Zlaté Praze

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Vesnické zákoutí

František Daněk - Sedláček
Vesnické zákoutí

Id: 201405

olej/plátno/lepenka, rozměr 43 x 55,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
3 800

11 000

Detail