Aukce LV./2019
Notre - Dame
Id: 200902
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34 cm, značeno vpravo dole Wolf, vlevo dole číslování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 300 Kč
Václav Tikal
Astrofyzikální věž
Id: 202239
litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 25 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Jan Odvárka
Z Vysočiny
Id: 199513
kombinovaná technika/papír, rozměr 24 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
400 Kč
3 200 Kč
Město nad řekou
Id: 202402
olej/dřevěná deska, rozměr 27 x 39,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Karel Schadt
Pod Špičákem
Id: 200103
olej/plátno, rozměr 30 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 100 Kč
František Tavík Šimon
Na cestě
Id: 202103
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 100 Kč
Max Švabinský
Dívka s paraplíčkem
Id: 202504
lept/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
700 Kč
3 100 Kč
Vladimír Komárek
Dívka s květinou
Id: 202227
litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 37 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 900 Kč
Vladimír Novák
Enzo Pagani
Id: 202241
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu cca 95 x 68 cm, značeno a popsáno vlevo nahoře, papír lokálně zvlněný, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
Karel Klár
Alpská krajina
Id: 204007
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 900 Kč
František Hodonský
Podzimní břehy
Id: 197512
litografie/papír, rozměr listu cca 69,5 x 50 cm, ve spodní části značeno, číslováno, popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 800 Kč
Václav Rožánek
Zimní krajina
Id: 197801
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Julie Mezerová-Winterová
Jarní květy
Id: 197902
olej/plátno, rozměr 27 x 35,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 700 Kč
Jiří Sozanský
Drátěné figury před obrazem
Id: 202213
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 57 x 38 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Josef Jelínek
Letní den
Id: 200307
olej/lepenka, rozměr 49 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč