Čas na serveru 13:21:11

Aukce LV./2019

  Autor neurčen - Notre - Dame

Notre - Dame

Id: 200902

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34 cm, značeno vpravo dole Wolf, vlevo dole číslování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

3 300

Detail

Václav Tikal - Astrofyzikální věž

Václav Tikal
Astrofyzikální věž

Id: 202239

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 25 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko, po

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Jan  Odvárka - Z Vysočiny

Jan Odvárka
Z Vysočiny

Id: 199513

kombinovaná technika/papír, rozměr 24 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
400

3 200

Detail

  Autor neurčen - Město nad řekou

Město nad řekou

Id: 202402

olej/dřevěná deska, rozměr 27 x 39,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Karel Schadt - Pod Špičákem

Karel Schadt
Pod Špičákem

Id: 200103

olej/plátno, rozměr 30 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

3 100

Detail

František Tavík Šimon - Na cestě

František Tavík Šimon
Na cestě

Id: 202103

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Max Švabinský - Dívka s paraplíčkem

Max Švabinský
Dívka s paraplíčkem

Id: 202504

lept/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
700

3 100

Detail

Vladimír Komárek - Dívka s květinou

Vladimír Komárek
Dívka s květinou

Id: 202227

litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 37 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, po

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Vladimír Novák - Enzo Pagani

Vladimír Novák
Enzo Pagani

Id: 202241

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu cca 95 x 68 cm, značeno a popsáno vlevo nahoře, papír lokálně zvlněný, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Karel Klár - Alpská krajina

Karel Klár
Alpská krajina

Id: 204007

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

2 900

Detail

František Hodonský - Podzimní břehy

František Hodonský
Podzimní břehy

Id: 197512

litografie/papír, rozměr listu cca 69,5 x 50 cm, ve spodní části značeno, číslováno, popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

2 800

Detail

Václav Rožánek - Zimní krajina

Václav Rožánek
Zimní krajina

Id: 197801

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Jarní květy

Julie Mezerová-Winterová
Jarní květy

Id: 197902

olej/plátno, rozměr 27 x 35,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Jiří Sozanský - Drátěné figury před obrazem

Jiří Sozanský
Drátěné figury před obrazem

Id: 202213

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 57 x 38 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Josef Jelínek - Letní den

Josef Jelínek
Letní den

Id: 200307

olej/lepenka, rozměr 49 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail