Čas na serveru 11:20:49

Aukce LV./2019

Alexander Archipenko - Stojící žena

Alexander Archipenko
Stojící žena

Id: 202514

bronzový odlitek, výška 62 cm, výška celková včetně podstavce 69 cm, značeno a datováno na podstavci, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Vyvolávací cena:
11 000

67 000

Detail

Příhozy: 55

Otakar Nejedlý - Na poli

Otakar Nejedlý
Na poli

Id: 201601

olej/ karton, rozměr 65 x 85 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
14 000

63 000

Detail

Milan Chabera - V prostoru

Milan Chabera
V prostoru

Id: 199515

akryl/olej/plátno/papír, rozměr 115 x 140 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:
8 000

60 000

Detail

Příhozy: 68

Zdeněk Burian - Dívka v poli

Zdeněk Burian
Dívka v poli

Id: 202202

olej/plátno, rozměr 48 x 39 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 74

Gustav  Porš - Zasněžený potok

Gustav Porš
Zasněžený potok

Id: 203208

olej/karton, rozměr 60 x 67 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

56 000

Detail

Josef  Šíma - Konvolut tří kusů

Josef Šíma
Konvolut tří kusů

Id: 202240

barevné zinkografie/papír, rozměr každé ve výřezu cca 29 x 24 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 92

Joža Uprka - Dívka na louce

Joža Uprka
Dívka na louce

Id: 198101

olej/dřevěná deska, rozměr 32,5 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, deska mírně prohnutá s vlasovou trhlinkou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
17 000

50 000

Detail

Vladimír Komárek - Husy na jevišti

Vladimír Komárek
Husy na jevišti

Id: 200803

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

František Ringo Čech - Nepřišly ženy

František Ringo Čech
Nepřišly ženy

Id: 192701

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 86, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 59

Alois Kohout - Montmartre

Alois Kohout
Montmartre

Id: 202401

olej/překližka, rozměr 50 x 55 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 61

Otto Gutfreund - Hamlet

Otto Gutfreund
Hamlet

Id: 202513

bronzová plastika, výška plastiky 66,5 cm, celková s žulovým podstavcem 69 cm, značeno na podstavci, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Vyvolávací cena:
7 500

46 000

Detail

František Kaván - Z Vítanova jaro

František Kaván
Z Vítanova jaro

Id: 198003

olej/lepenka, rozměr 39,5 x 50 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

44 500

Detail

Josef Procházka - Rozkvetlé louky

Josef Procházka
Rozkvetlé louky

Id: 200202

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 48

Karel Chaba  - Jižně od Jižního Města

Karel Chaba
Jižně od Jižního Města

Id: 197508

malba/deska (dřevěná), rozměr cca 80 x 49 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně popis, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
7 500

42 000

Detail

Ferdinand Engelmüller - Na řece

Ferdinand Engelmüller
Na řece

Id: 203803

olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorovo pozůstalostní razítko, lehce poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

41 500

Detail

Příhozy: 58