Aukce LV./2019
Alexander Archipenko
Stojící žena
Id: 202514
bronzový odlitek, výška 62 cm, výška celková včetně podstavce 69 cm, značeno a datováno na podstavci, jedná se pravděpodobně o novější odlitek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
67 000 Kč
Příhozy: 55
Otakar Nejedlý
Na poli
Id: 201601
olej/ karton, rozměr 65 x 85 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
63 000 Kč
Milan Chabera
V prostoru
Id: 199515
akryl/olej/plátno/papír, rozměr 115 x 140 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno, olištováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 68
Zdeněk Burian
Dívka v poli
Id: 202202
olej/plátno, rozměr 48 x 39 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 74
Gustav Porš
Zasněžený potok
Id: 203208
olej/karton, rozměr 60 x 67 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
56 000 Kč
Josef Šíma
Konvolut tří kusů
Id: 202240
barevné zinkografie/papír, rozměr každé ve výřezu cca 29 x 24 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 92
Joža Uprka
Dívka na louce
Id: 198101
olej/dřevěná deska, rozměr 32,5 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, deska mírně prohnutá s vlasovou trhlinkou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
50 000 Kč
Vladimír Komárek
Husy na jevišti
Id: 200803
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
47 000 Kč
František Ringo Čech
Nepřišly ženy
Id: 192701
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 86, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 59
Alois Kohout
Montmartre
Id: 202401
olej/překližka, rozměr 50 x 55 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 61
Otto Gutfreund
Hamlet
Id: 202513
bronzová plastika, výška plastiky 66,5 cm, celková s žulovým podstavcem 69 cm, značeno na podstavci, jedná se pravděpodobně o novější odlitek
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
46 000 Kč
František Kaván
Z Vítanova jaro
Id: 198003
olej/lepenka, rozměr 39,5 x 50 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 500 Kč
Josef Procházka
Rozkvetlé louky
Id: 200202
olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 48
Karel Chaba
Jižně od Jižního Města
Id: 197508
malba/deska (dřevěná), rozměr cca 80 x 49 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně popis, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
42 000 Kč
Ferdinand Engelmüller
Na řece
Id: 203803
olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorovo pozůstalostní razítko, lehce poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 500 Kč
Příhozy: 58