Aukce LV./2019
Zdeněk Sýkora
Struktura
Id: 203305
razítky ručně tištěná struktura/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Josef Hlinomaz
P. F. 1977
Id: 199003
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,3 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, v ploše popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 000 Kč
Ptáček II.
Id: 199523
bronzová plastika, výška cca 20 cm, značeno monogramem Janeček na podstavci, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
24 000 Kč
Zdeněk Burian
Vikingové
Id: 202228
kresba tuží/ruční papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 41 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
František Kaván
Podzimní nálada
Id: 199303
olej/lepenka, rozměr 27 x 39 cm, značeno vlevo dole, nepůvodní lehce poškozené rámování, stav obrazu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Karel Chaba
Čůrající fontána
Id: 197505
malba/plátno, rozměr 23,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
23 000 Kč
Stanislav Lolek
Liška na lovu
Id: 200005
malba/papír/lepenka, rozměr viditelný 17,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč
Kuřák
Id: 202219
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 55
Zdeněk Miler
Krtek a zvířátka
Id: 197507
barevná litografie/papír, rozměr listu cca 35 x 45 cm, vpravo dole značeno v kameni i vlastnoručně autorem s datací, vlevo dole číslováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen certifikát uměleckého díla
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 002 Kč
Účastníci: 19
František Tavík Šimon
V ateliéru
Id: 202306
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, neznačeno, oděrky na rámu, potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Jan Kutálek
Bachadej veliký
Id: 197602
pálená hlína, glazováno, výška cca 31 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 Kč
Jan Smetana
Sedící dívka
Id: 202102
olej/sololit, rozměr 56 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 000 Kč
Podzim
Id: 202104
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
20 000 Kč
Milan Chabera
Modrá nálada
Id: 199518
kombinovaná technika/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, datováno, olištováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 500 Kč
Odpočívající dívka
Id: 202105
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
19 500 Kč