Čas na serveru 22:23:46

Aukce LV./2019

Zdeněk Sýkora - Struktura

Zdeněk Sýkora
Struktura

Id: 203305

razítky ručně tištěná struktura/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Josef Hlinomaz - P. F. 1977

Josef Hlinomaz
P. F. 1977

Id: 199003

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,3 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, v ploše popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček II.

Ptáček II.

Id: 199523

bronzová plastika, výška cca 20 cm, značeno monogramem Janeček na podstavci, původní stav

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Zdeněk Burian - Vikingové

Zdeněk Burian
Vikingové

Id: 202228

kresba tuží/ruční papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 41 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

František Kaván - Podzimní nálada

František Kaván
Podzimní nálada

Id: 199303

olej/lepenka, rozměr 27 x 39 cm, značeno vlevo dole, nepůvodní lehce poškozené rámování, stav obrazu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Karel Chaba  - Čůrající fontána

Karel Chaba
Čůrající fontána

Id: 197505

malba/plátno, rozměr 23,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

23 000

Detail

Stanislav Lolek - Liška na lovu

Stanislav Lolek
Liška na lovu

Id: 200005

malba/papír/lepenka, rozměr viditelný 17,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Adolf Born - Kuřák

Kuřák

Id: 202219

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 55

Zdeněk Miler - Krtek a zvířátka

Zdeněk Miler
Krtek a zvířátka

Id: 197507

barevná litografie/papír, rozměr listu cca 35 x 45 cm, vpravo dole značeno v kameni i vlastnoručně autorem s datací, vlevo dole číslováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen certifikát uměleckého díla

Vyvolávací cena:

21 002

Detail

Účastníci: 19

František Tavík Šimon - V ateliéru

František Tavík Šimon
V ateliéru

Id: 202306

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, neznačeno, oděrky na rámu, potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem na zadní straně

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Kutálek - Bachadej veliký

Jan Kutálek
Bachadej veliký

Id: 197602

pálená hlína, glazováno, výška cca 31 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jan  Smetana - Sedící dívka

Jan Smetana
Sedící dívka

Id: 202102

olej/sololit, rozměr 56 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Václav Špála - Podzim

Podzim

Id: 202104

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

20 000

Detail

Milan Chabera - Modrá nálada

Milan Chabera
Modrá nálada

Id: 199518

kombinovaná technika/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 202105

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

19 500

Detail