Čas na serveru 14:12:36

Aukce XL./2017

Zdeněk Burian - Pračlověk

Zdeněk Burian
Pračlověk

Id: 90020

kresba/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Augustin Ságner - Pohled na moře

Augustin Ságner
Pohled na moře

Id: 93405

olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, uvolněné plátno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Marie Hlobilová-Mrkvičková - Máchovo jezero

Marie Hlobilová-Mrkvičková
Máchovo jezero

Id: 90303

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 800

Detail

František Jiroudek - Skalisko

František Jiroudek
Skalisko

Id: 91102

olej/karton, rozměr 46 x 66,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 600

Detail

Josef Čapek - Harmonikář

Josef Čapek
Harmonikář

Id: 87902

linoryt/papír, velikost tisku 19 x 11,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, novodobě paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich Horálek - Slunce na rybníce

Bedřich Horálek
Slunce na rybníce

Id: 84405

olej/sololit, rozměr 40 x 80 cm, signováno vpravo dole, lokální oděrky na malbě, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

František Blažíček - Muž lezoucí po zdi

František Blažíček
Muž lezoucí po zdi

Id: 89501

olej/sololit, rozměr 35 x 25,5 cm, signováno uprostřed vlevo, rámováno, původní stav, získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:

Detail

Hugo Boettinger - U piána

Hugo Boettinger
U piána

Id: 90502

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Schwarz - Děti u vody

Jan Schwarz
Děti u vody

Id: 90908

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Anna Sequensová - Hradiště

Anna Sequensová
Hradiště

Id: 93201

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 1914, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Procházka - U Strahovské brány

Jaroslav Procházka
U Strahovské brány

Id: 89809

olej/karton, rozměr 59 x 70 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

6 200

Detail

Antonín Pelc - Na cestě

Antonín Pelc
Na cestě

Id: 91103

olej/překližka, rozměr 26,5 x 22 cm, signováno vlevo dole, datováno 55, původní rámování, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Na velbloudu

Neznačeno
Na velbloudu

Id: 92414

kovová patinovaná plastika (bronz?) s dřevěným podstavcem, celková výška 42 cm, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Otakar Hůrka - Chaloupka u vody

Otakar Hůrka
Chaloupka u vody

Id: 92803

olej/plátno, rozměr 50 x 68 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan  Kojan - Na cestě s povozem

Jan Kojan
Na cestě s povozem

Id: 89002

olej/karton, rozměr 24,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 800

6 000

Detail