Aukce XL./2017
Zdeněk Burian
Pračlověk
Id: 90020
kresba/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Augustin Ságner
Pohled na moře
Id: 93405
olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, uvolněné plátno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 000 Kč
Marie Hlobilová-Mrkvičková
Máchovo jezero
Id: 90303
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, novodobě rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 800 Kč
František Jiroudek
Skalisko
Id: 91102
olej/karton, rozměr 46 x 66,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 600 Kč
Josef Čapek
Harmonikář
Id: 87902
linoryt/papír, velikost tisku 19 x 11,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, novodobě paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Bedřich Horálek
Slunce na rybníce
Id: 84405
olej/sololit, rozměr 40 x 80 cm, signováno vpravo dole, lokální oděrky na malbě, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč
František Blažíček
Muž lezoucí po zdi
Id: 89501
olej/sololit, rozměr 35 x 25,5 cm, signováno uprostřed vlevo, rámováno, původní stav, získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Hugo Boettinger
U piána
Id: 90502
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Jan Schwarz
Děti u vody
Id: 90908
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Anna Sequensová
Hradiště
Id: 93201
olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 1914, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč
Jaroslav Procházka
U Strahovské brány
Id: 89809
olej/karton, rozměr 59 x 70 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 200 Kč
Antonín Pelc
Na cestě
Id: 91103
olej/překližka, rozměr 26,5 x 22 cm, signováno vlevo dole, datováno 55, původní rámování, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Na velbloudu
Id: 92414
kovová patinovaná plastika (bronz?) s dřevěným podstavcem, celková výška 42 cm, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
Otakar Hůrka
Chaloupka u vody
Id: 92803
olej/plátno, rozměr 50 x 68 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 000 Kč
Jan Kojan
Na cestě s povozem
Id: 89002
olej/karton, rozměr 24,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 000 Kč