Čas na serveru 14:17:04

Aukce XL./2017

Jiří Židlický - Na pastvě

Jiří Židlický
Na pastvě

Id: 88809

kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 39 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

5 800

Detail

Viktor  Rolín - Po bouřce

Viktor Rolín
Po bouřce

Id: 92411

olej/deska, rozměr 30 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Jaroslav Horejc - Stojící akt

Jaroslav Horejc
Stojící akt

Id: 93701

patinovaná sádra/dřevěný podstavec, celková výška s podstavcem 41 cm, signováno

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Antonín Majer - Léto na řece

Antonín Majer
Léto na řece

Id: 89408

olej/plátno, rozměr 81 x 90 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Anna Sequensová - Řeka pod hradem

Anna Sequensová
Řeka pod hradem

Id: 90304

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 50 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, lehce znečištěná malba

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Goth - Sedící dívka

Jan Goth
Sedící dívka

Id: 91201

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

5 300

Detail

Jan  Kojan - Chaloupky

Jan Kojan
Chaloupky

Id: 93203

olej/karton, rozměr 21 x 29 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

5 100

Detail

Jaroslav Šimůnek - Malostranské střechy

Jaroslav Šimůnek
Malostranské střechy

Id: 88806

olej/karton, rozměr 29 x 32 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

5 050

Detail

Oskar Fiala - Sv. Mikuláš

Oskar Fiala
Sv. Mikuláš

Id: 87502

akvarel/papír, rozměr malby 29 x 19 cm, signováno monogramem vlevo dole, doba vzniku kolem 1900, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Emil Cimbura - Výlet

Emil Cimbura
Výlet

Id: 92604

kombinovaná technika/papír, velikost malby 63 x 62 cm, signováno a popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Josef Čapek - Maják

Josef Čapek
Maják

Id: 92902

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23 x 16,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, list lokálně znečštěn, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Jitka Válová - Kompozice s postavou

Jitka Válová
Kompozice s postavou

Id: 93003

lept/papír, rozměr tisku 10 x 8,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Emil Holárek - Konvolut čtyř kreseb

Emil Holárek
Konvolut čtyř kreseb

Id: 87401

tuž/papír, rozvěr ve výřezu každého 9 x 5,5 cm, na zadní straně pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno, pod sklem nečistoty původní stav

Vyvolávací cena:

4 650

Detail

Václav Novák - Bojovník

Václav Novák
Bojovník

Id: 92417

bronzová plastika/mramorový sokl, celková výška 40 cm, signováno na figuře V. Novák, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Autor neurčen - Úlovek

Úlovek

Id: 89803

olej/plátno, rozměr 70 x 96 cm, signováno vpravo dole Hartinger, datováno 1917, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail