Aukce XL./2017
Jiří Židlický
Na pastvě
Id: 88809
kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 39 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 800 Kč
Viktor Rolín
Po bouřce
Id: 92411
olej/deska, rozměr 30 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 600 Kč
Jaroslav Horejc
Stojící akt
Id: 93701
patinovaná sádra/dřevěný podstavec, celková výška s podstavcem 41 cm, signováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 600 Kč
Antonín Majer
Léto na řece
Id: 89408
olej/plátno, rozměr 81 x 90 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
Anna Sequensová
Řeka pod hradem
Id: 90304
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 50 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, lehce znečištěná malba
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Jan Goth
Sedící dívka
Id: 91201
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 300 Kč
Jan Kojan
Chaloupky
Id: 93203
olej/karton, rozměr 21 x 29 cm, signováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 100 Kč
Jaroslav Šimůnek
Malostranské střechy
Id: 88806
olej/karton, rozměr 29 x 32 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 050 Kč
Oskar Fiala
Sv. Mikuláš
Id: 87502
akvarel/papír, rozměr malby 29 x 19 cm, signováno monogramem vlevo dole, doba vzniku kolem 1900, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 900 Kč
Emil Cimbura
Výlet
Id: 92604
kombinovaná technika/papír, velikost malby 63 x 62 cm, signováno a popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
Josef Čapek
Maják
Id: 92902
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23 x 16,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, list lokálně znečštěn, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 800 Kč
Jitka Válová
Kompozice s postavou
Id: 93003
lept/papír, rozměr tisku 10 x 8,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč
Emil Holárek
Konvolut čtyř kreseb
Id: 87401
tuž/papír, rozvěr ve výřezu každého 9 x 5,5 cm, na zadní straně pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno, pod sklem nečistoty původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 650 Kč
Václav Novák
Bojovník
Id: 92417
bronzová plastika/mramorový sokl, celková výška 40 cm, signováno na figuře V. Novák, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
Úlovek
Id: 89803
olej/plátno, rozměr 70 x 96 cm, signováno vpravo dole Hartinger, datováno 1917, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 500 Kč