Aukce XL./2017
Figura muže
Id: 92416
bronzová plastika, celková výška 29 cm, značeno na podstavci, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 52
Jaroslav Panuška
Západ slunce
Id: 93801
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, kolem roku 1908, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 49
Zdeněk Burian
Návrh obálky
Id: 90906
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
35 900 Kč
Ballet
Id: 90031
fotografie, rozměr ve výřezu 26,5 x 38 cm, signováno uprostřed dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 800 Kč
Příhozy: 50
Vincenc Beneš
Železniční most
Id: 90011
olej/karton, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, na zadní straně pozůstalostní razítko, PO
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
35 000 Kč
Jan Kanyza
Roztržený dopis
Id: 88001
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, autorsky rámováno, majitel získal darem přímo od autora z výstavy pořádané v Berlíně 1990 viz foto
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
33 000 Kč
Kristian Kodet
Profil
Id: 91506
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 17 cm, signováno vlevo dole, datováno 1998, autorsky rámováno, přiložen autorův certifikát k dílu
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
33 000 Kč
Karel Rašek
Zákoutí
Id: 89807
kresba uhlovou tužkou/papír, rozměr 70 x 90 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 53
Rudolf Guba
Hamburk
Id: 88601
olej/plátno, rozměr 105 x 150 cm, signováno vpravo dole, datováno, v minulosti restaurováno, oděrky na novodobém rámu
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
31 000 Kč
Jan Honsa
Chalupy
Id: 88802
olej/lepenka, rozměr 22,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole,datováno 1925, otluky na rámu, původní stav, na zadní straně popsáno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 54
Neznačeno
Portrét kněžny Paarové
Id: 92203
olej/plátno, rozměr oválu cca 68 x 55 cm, v minulosti rentoilováno, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
31 000 Kč
Zdeněk Burian
Roztržka
Id: 90005
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 31 x 28 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Roman Havelka
Průhled na hrad
Id: 87701
olej/karton, rozměr 25 x 37 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Vladimír Stříbrný
Akt s květinou
Id: 89806
olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Veselí masožravci
Id: 90027
litografie/papír, velikost tisku 38 x 54 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 65/80, volně loženo, nerámováno, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč