Čas na serveru 19:30:31

Aukce XL./2017

  Autor neurčen - Figura muže

Figura muže

Id: 92416

bronzová plastika, celková výška 29 cm, značeno na podstavci, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 52

Jaroslav Panuška - Západ slunce

Jaroslav Panuška
Západ slunce

Id: 93801

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, kolem roku 1908, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 49

Zdeněk Burian - Návrh obálky

Zdeněk Burian
Návrh obálky

Id: 90906

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 900

Detail

Jan Saudek - Ballet

Ballet

Id: 90031

fotografie, rozměr ve výřezu 26,5 x 38 cm, signováno uprostřed dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

35 800

Detail

Příhozy: 50

Vincenc Beneš - Železniční most

Vincenc Beneš
Železniční most

Id: 90011

olej/karton, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, na zadní straně pozůstalostní razítko, PO

Vyvolávací cena:
8 000

35 000

Detail

Jan Kanyza - Roztržený dopis

Jan Kanyza
Roztržený dopis

Id: 88001

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, autorsky rámováno, majitel získal darem přímo od autora z výstavy pořádané v Berlíně 1990 viz foto

Vyvolávací cena:
6 000

33 000

Detail

Kristian Kodet - Profil

Kristian Kodet
Profil

Id: 91506

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 17 cm, signováno vlevo dole, datováno 1998, autorsky rámováno, přiložen autorův certifikát k dílu

Vyvolávací cena:
8 000

33 000

Detail

Karel Rašek - Zákoutí

Karel Rašek
Zákoutí

Id: 89807

kresba uhlovou tužkou/papír, rozměr 70 x 90 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 53

Rudolf Guba - Hamburk

Rudolf Guba
Hamburk

Id: 88601

olej/plátno, rozměr 105 x 150 cm, signováno vpravo dole, datováno, v minulosti restaurováno, oděrky na novodobém rámu

Vyvolávací cena:
7 000

31 000

Detail

Jan Honsa - Chalupy

Jan Honsa
Chalupy

Id: 88802

olej/lepenka, rozměr 22,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole,datováno 1925, otluky na rámu, původní stav, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:
2 800

31 000

Detail

Příhozy: 54

  Neznačeno - Portrét kněžny Paarové

Neznačeno
Portrét kněžny Paarové

Id: 92203

olej/plátno, rozměr oválu cca 68 x 55 cm, v minulosti rentoilováno, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Zdeněk Burian - Roztržka

Zdeněk Burian
Roztržka

Id: 90005

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 31 x 28 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Roman Havelka - Průhled na hrad

Roman Havelka
Průhled na hrad

Id: 87701

olej/karton, rozměr 25 x 37 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Vladimír Stříbrný - Akt s květinou

Vladimír Stříbrný
Akt s květinou

Id: 89806

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Adolf Born - Veselí masožravci

Veselí masožravci

Id: 90027

litografie/papír, velikost tisku 38 x 54 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 65/80, volně loženo, nerámováno, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

26 000

Detail