Aukce XL./2017
Dobroslav Foll
Létající vrata
Id: 88201
malba/sololit, rozměr 40 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, zcela původní stav, lehce poškozená malba hnědými skvrnami, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč
Georges Kars
Stojící akt
Id: 90012
kresba/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, na papíře hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Hugo Schüllinger
Lovci
Id: 90607
olej/plátno, rozměr 63 x 88 cm, signováno vpravo dole, datováno 879, značně poškozený rám, značně volné v rámu, v minulosti obraz pravděpodobně restaurován
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 000 Kč
Jindra Husáriková
Divadelní scéna
Id: 90703
olej/dřevo, rozměr 41 x 41 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, původní majitel získal přímo od autorky
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Andrej Bělocvětov
Abstraktní kompozice
Id: 90013
olej/papír, rozměr 45 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 970 Kč
Jaroslav Háša
U Kamýku nad Vltavou
Id: 90601
olej/plech, rozměr 13 x 13 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 600 Kč
Vojtěch Bartoněk
Na malostranském zápraží
Id: 87501
olej/karton, rozměr 27 x 26,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1904, oboustranná malba, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 500 Kč
Ota Bubeníček
Před stavením
Id: 88803
olej/lepenka, rozměr 40,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč
Ota Bubeníček
Jihočeský statek
Id: 89817
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 500 Kč
Vladimír Vašíček
Kompozice
Id: 90302
olej/papír, rozměr ve výřezu 54 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 500 Kč
Příhozy: 53
Jan Kojan
Výlov
Id: 89004
olej/plátno/karton, rozměr 28 x 43 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 500 Kč
Josef Multrus
Děti v zahradě
Id: 90015
olej/karton, rozměr 27 x 35 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, věnování na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 000 Kč
František M. Skula
Zima v lese
Id: 90605
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
13 000 Kč
Příhozy: 61
Bohuslav Reynek
Pastorále
Id: 87906
suchá jehla/papír, velikost tisku 6,8 x 5,4 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 500 Kč
František Blažíček
Stojící Ikarus
Id: 89503
olej/písek/sololit, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 500 Kč