Čas na serveru 13:19:12

Aukce XL./2017

Dobroslav Foll - Létající vrata

Dobroslav Foll
Létající vrata

Id: 88201

malba/sololit, rozměr 40 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, zcela původní stav, lehce poškozená malba hnědými skvrnami, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Georges Kars - Stojící akt

Georges Kars
Stojící akt

Id: 90012

kresba/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, na papíře hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Hugo Schüllinger - Lovci

Hugo Schüllinger
Lovci

Id: 90607

olej/plátno, rozměr 63 x 88 cm, signováno vpravo dole, datováno 879, značně poškozený rám, značně volné v rámu, v minulosti obraz pravděpodobně restaurován

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jindra Husáriková - Divadelní scéna

Jindra Husáriková
Divadelní scéna

Id: 90703

olej/dřevo, rozměr 41 x 41 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, původní majitel získal přímo od autorky

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Andrej Bělocvětov - Abstraktní kompozice

Andrej Bělocvětov
Abstraktní kompozice

Id: 90013

olej/papír, rozměr 45 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

13 970

Detail

Jaroslav Háša - U Kamýku nad Vltavou

Jaroslav Háša
U Kamýku nad Vltavou

Id: 90601

olej/plech, rozměr 13 x 13 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

Vojtěch Bartoněk - Na malostranském zápraží

Vojtěch Bartoněk
Na malostranském zápraží

Id: 87501

olej/karton, rozměr 27 x 26,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1904, oboustranná malba, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Ota Bubeníček - Před stavením

Ota Bubeníček
Před stavením

Id: 88803

olej/lepenka, rozměr 40,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Ota Bubeníček - Jihočeský statek

Ota Bubeníček
Jihočeský statek

Id: 89817

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Vladimír Vašíček - Kompozice

Vladimír Vašíček
Kompozice

Id: 90302

olej/papír, rozměr ve výřezu 54 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Příhozy: 53

Jan  Kojan - Výlov

Jan Kojan
Výlov

Id: 89004

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 43 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Josef Multrus - Děti v zahradě

Josef Multrus
Děti v zahradě

Id: 90015

olej/karton, rozměr 27 x 35 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, věnování na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František M. Skula - Zima v lese

František M. Skula
Zima v lese

Id: 90605

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

13 000

Detail

Příhozy: 61

Bohuslav Reynek - Pastorále

Bohuslav Reynek
Pastorále

Id: 87906

suchá jehla/papír, velikost tisku 6,8 x 5,4 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Blažíček - Stojící Ikarus

František Blažíček
Stojící Ikarus

Id: 89503

olej/písek/sololit, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:

12 500

Detail