Aukce XL./2017
Zátiší se slunečnicemi
Id: 87505
olej/plátno/karton, rozměr 80 x 59,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 932, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Trubec a ryba
Id: 90028
litografie/papír, velikost tisku 49 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 11/90, list na okrajích lehce pomačkán, volně loženo, nerámováno, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 800 Kč
Josef Multrus
Květinové zátiší
Id: 90019
olej/sololit, rozměr 28,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 700 Kč
Josef Čapek
Prodavač kohoutků
Id: 87903
linoryt/papír, velikost tisku 20,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Ludvík Vacátko
Na koni
Id: 88808
olej/karton, rozměr 54 x 46 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
Ivanka Bukovac
Řásnovka
Id: 89101
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Jindřich Příhoda
Vodníčci
Id: 89808
olej/karton, rozměr 60 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč
Jánuš Kubíček
Mikulovské skály
Id: 93102
olej/karton, rozměr 77 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1948, oděrky na rámu, původní stav, volné v rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Příbuznost tvarů
Id: 93901
olej/sololit, velikost malby 32,2 x 25,8 cm, celkový rozměr 42 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, popsáno na zadní straně, z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 500 Kč
Podzim
Id: 91703
reliéf/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 200 Kč
Rudolf Zich
Šumavský les
Id: 89405
olej/sololit, rozměr 114,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 100 Kč
Karel Hodr
Pomeranče
Id: 89701
olej/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, odřený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Hanuš Schwaiger
Na cestě z lesa
Id: 90203
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč
Karel Schadt
Letní den v polích
Id: 90701
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, malba ošoupána
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Franz Tomaschu
Před chaloupkami
Id: 90907
olej/plátno, rozměr 49,5 x 73 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč