Čas na serveru 13:58:02

Aukce XL./2017

  Autor neurčen - Zátiší se slunečnicemi

Zátiší se slunečnicemi

Id: 87505

olej/plátno/karton, rozměr 80 x 59,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 932, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Adolf Born - Trubec a ryba

Trubec a ryba

Id: 90028

litografie/papír, velikost tisku 49 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 11/90, list na okrajích lehce pomačkán, volně loženo, nerámováno, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

9 800

Detail

Josef Multrus - Květinové zátiší

Josef Multrus
Květinové zátiší

Id: 90019

olej/sololit, rozměr 28,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

9 700

Detail

Josef Čapek - Prodavač kohoutků

Josef Čapek
Prodavač kohoutků

Id: 87903

linoryt/papír, velikost tisku 20,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Ludvík Vacátko - Na koni

Ludvík Vacátko
Na koni

Id: 88808

olej/karton, rozměr 54 x 46 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Ivanka Bukovac - Řásnovka

Ivanka Bukovac
Řásnovka

Id: 89101

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jindřich Příhoda - Vodníčci

Jindřich Příhoda
Vodníčci

Id: 89808

olej/karton, rozměr 60 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jánuš Kubíček - Mikulovské skály

Jánuš Kubíček
Mikulovské skály

Id: 93102

olej/karton, rozměr 77 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1948, oděrky na rámu, původní stav, volné v rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Příbuznost tvarů

Vladimír Jan Hnízdo
Příbuznost tvarů

Id: 93901

olej/sololit, velikost malby 32,2 x 25,8 cm, celkový rozměr 42 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, popsáno na zadní straně, z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 91703

reliéf/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 200

Detail

Rudolf Zich - Šumavský les

Rudolf Zich
Šumavský les

Id: 89405

olej/sololit, rozměr 114,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Karel Hodr - Pomeranče

Karel Hodr
Pomeranče

Id: 89701

olej/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, odřený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Hanuš Schwaiger - Na cestě z lesa

Hanuš Schwaiger
Na cestě z lesa

Id: 90203

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Karel Schadt - Letní den v polích

Karel Schadt
Letní den v polích

Id: 90701

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, malba ošoupána

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Franz Tomaschu - Před chaloupkami

Franz Tomaschu
Před chaloupkami

Id: 90907

olej/plátno, rozměr 49,5 x 73 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail