Čas na serveru 21:02:24

Aukce XL./2017

Josef Lada - Běží liška k Táboru

Josef Lada
Běží liška k Táboru

Id: 88608

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 15 x 15 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zcela původní stav

Vyvolávací cena:
7 500

76 000

Detail

Karel Špillar - Koupání

Karel Špillar
Koupání

Id: 90016

olej/karton, rozměr 27 x 22,5 cm, signováno vpravo nahoře, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Vyvolávací cena:
7 000

73 500

Detail

Příhozy: 74

Zdeněk Miler - Krteček

Zdeněk Miler
Krteček

Id: 90904

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, malba lehce poškozena kapalinou viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 74

Ota Janeček - Muž a pták

Muž a pták

Id: 88801

olej/plátno/sololit, rozměr 33 x 41,5 cm, signováno uprostřed dole, původní stav, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

70 000

Detail

Příhozy: 59

Vlastimil  Košvanec - Zámek v Poděbradech

Vlastimil Košvanec
Zámek v Poděbradech

Id: 89801

olej/pláto, rozměr 90 x 115 cm, signováno vlevo dole, datováno 1934, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
7 000

70 000

Detail

Příhozy: 76

Jan  Zrzavý - Loretánské náměstí

Loretánské náměstí

Id: 90021

kombinovaná technika/akvarel/barevná kresba, velikost kresby 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 51, paspartováno, zaskleno, poškozeno původní lepení, vše v původním stavu, PO, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
10 000

68 000

Detail

Příhozy: 57

Rudolf Kundera - Noční přístav Cassis

Rudolf Kundera
Noční přístav Cassis

Id: 90003

olej/deska, rozměr 57 x 72 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, PO

Vyvolávací cena:
6 000

66 666

Detail

Příhozy: 85

Vladislav Mirvald - Ometr zátiší

Vladislav Mirvald
Ometr zátiší

Id: 90006

olej/karton, rozměr ve výřezu 43,5 x 32 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno z rodiny autora, PO

Vyvolávací cena:
7 000

65 000

Detail

Příhozy: 72

Vlastimil  Beneš - Člověk Sebastián

Vlastimil Beneš
Člověk Sebastián

Id: 90007

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 58,5 x 39,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 46, vpravo nahoře s datací 46, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, papír malby vpravo dole lokálně pomačkán, popsáno na zadní straně, PO

Vyvolávací cena:

62 500

Detail

Příhozy: 92

František Kaván - Chrudimka

František Kaván
Chrudimka

Id: 91004

olej/karton, rozměr 40 x 53 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, doba vzniku před rokem 1920, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 500

62 000

Detail

Příhozy: 53

Alois Kalvoda - Potok v zimě

Alois Kalvoda
Potok v zimě

Id: 91010

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 70

Salvador Dalí - Ukřižovaný

Salvador Dalí
Ukřižovaný

Id: 89303

litografie/ruční papír, velikost listu 65,5 x 51 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 226/500, vč. zlaté pečetě, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Příhozy: 79

Arnošt Paderlík - Ovocné zátiší

Arnošt Paderlík
Ovocné zátiší

Id: 90010

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 47, na zadní straně razítko z výstavy Mánes1948, jedná se o velmi vzácné rané dílo, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Vyvolávací cena:
7 000

59 000

Detail

Příhozy: 67

Josef Procházka - Zimní nálada

Josef Procházka
Zimní nálada

Id: 90033

olej/plátno, rozměr 31 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, výborný stav, PO

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Příhozy: 71

Vladimír Komárek - Housle na židli

Vladimír Komárek
Housle na židli

Id: 91510

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 2002, nerámováno

Vyvolávací cena:
7 000

57 000

Detail