Aukce XL./2017
Josef Lada
Běží liška k Táboru
Id: 88608
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 15 x 15 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
76 000 Kč
Karel Špillar
Koupání
Id: 90016
olej/karton, rozměr 27 x 22,5 cm, signováno vpravo nahoře, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
73 500 Kč
Příhozy: 74
Zdeněk Miler
Krteček
Id: 90904
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, malba lehce poškozena kapalinou viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 74
Muž a pták
Id: 88801
olej/plátno/sololit, rozměr 33 x 41,5 cm, signováno uprostřed dole, původní stav, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 59
Vlastimil Košvanec
Zámek v Poděbradech
Id: 89801
olej/pláto, rozměr 90 x 115 cm, signováno vlevo dole, datováno 1934, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 76
Loretánské náměstí
Id: 90021
kombinovaná technika/akvarel/barevná kresba, velikost kresby 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 51, paspartováno, zaskleno, poškozeno původní lepení, vše v původním stavu, PO, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 57
Rudolf Kundera
Noční přístav Cassis
Id: 90003
olej/deska, rozměr 57 x 72 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, PO
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
66 666 Kč
Příhozy: 85
Vladislav Mirvald
Ometr zátiší
Id: 90006
olej/karton, rozměr ve výřezu 43,5 x 32 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno z rodiny autora, PO
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 72
Vlastimil Beneš
Člověk Sebastián
Id: 90007
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 58,5 x 39,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 46, vpravo nahoře s datací 46, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, papír malby vpravo dole lokálně pomačkán, popsáno na zadní straně, PO
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
62 500 Kč
Příhozy: 92
František Kaván
Chrudimka
Id: 91004
olej/karton, rozměr 40 x 53 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, doba vzniku před rokem 1920, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 53
Alois Kalvoda
Potok v zimě
Id: 91010
olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 70
Salvador Dalí
Ukřižovaný
Id: 89303
litografie/ruční papír, velikost listu 65,5 x 51 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 226/500, vč. zlaté pečetě, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 79
Arnošt Paderlík
Ovocné zátiší
Id: 90010
olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 47, na zadní straně razítko z výstavy Mánes1948, jedná se o velmi vzácné rané dílo, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 67
Josef Procházka
Zimní nálada
Id: 90033
olej/plátno, rozměr 31 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, výborný stav, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
58 000 Kč
Příhozy: 71
Vladimír Komárek
Housle na židli
Id: 91510
olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 2002, nerámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
57 000 Kč