Čas na serveru 16:53:21

Aukce XL./2017

  Autor neurčen - Na pastvě

Na pastvě

Id: 92401

olej/plátno, rozměr 44,5 x 93,5 cm, nečitelně signováno vlevo dole, novodobě rámováno, rentoilováno, v minulosti odborně čištěno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Bedřich Mudroch - Nad Jizerou

Bedřich Mudroch
Nad Jizerou

Id: 93001

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, poškozený rám, volné plátno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Vesnička v dáli

František Daněk - Sedláček
Vesnička v dáli

Id: 89402

olej/karton, rozměr 44 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1923, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Štursa - Sulamit Rahu

Jan Štursa
Sulamit Rahu

Id: 92419

patinovaná sádra, celková výška 62 cm, nesignováno, původní stav

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Jiří Anderle - Růže a 8x dívka

Růže a 8x dívka

Id: 86901

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 24 cm, signováno vpravo dole, popis, věnování a datace, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Zdeněk Burian - Studie lidoopa

Zdeněk Burian
Studie lidoopa

Id: 90023

kresba/papír, velikost listu 18,5 x 19 cm, signováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, PO

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Vít Skála - Zasněná

Vít Skála
Zasněná

Id: 90608

olej/plátno, rozměr 67 x 130 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, poškozený rám, obraz pravděpodobně v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Marie Fischerová – Kvěchová - Roj andelíčků

Marie Fischerová – Kvěchová
Roj andelíčků

Id: 88605

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 16 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1982, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
800

7 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Městečko s továrnou

František Daněk - Sedláček
Městečko s továrnou

Id: 89601

olej/plátno/karton, rozměr 41 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 1936, mírně poškozený rám, zcela původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Na cestě

Jan Bohumil Pospíšil
Na cestě

Id: 90606

olej/deska, rozměr 54 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef Loukota - Hra s koťátkem

Josef Loukota
Hra s koťátkem

Id: 91901

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno 05, Mnichov, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Otakar Hůrka - Zasněžená chaloupka

Otakar Hůrka
Zasněžená chaloupka

Id: 92801

olej/karton, rozměr 47 x 63 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Stanislav Balko - Abstraktní motiv

Stanislav Balko
Abstraktní motiv

Id: 88501

olej/plátno, rozměr 90 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

7 289

Detail

  Autor neurčen - Dvě dívky

Dvě dívky

Id: 93704

glazovaná pálená hlína, výška 22 cm, číslováno na spodní straně, doba vzniku 30. léta, Graniton

Vyvolávací cena:

7 050

Detail

Josef  Svoboda - Pohled na Pražský hrad

Josef Svoboda
Pohled na Pražský hrad

Id: 89401

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na malbě, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail