Aukce XL./2017
Na pastvě
Id: 92401
olej/plátno, rozměr 44,5 x 93,5 cm, nečitelně signováno vlevo dole, novodobě rámováno, rentoilováno, v minulosti odborně čištěno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Bedřich Mudroch
Nad Jizerou
Id: 93001
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, poškozený rám, volné plátno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Vesnička v dáli
Id: 89402
olej/karton, rozměr 44 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1923, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Jan Štursa
Sulamit Rahu
Id: 92419
patinovaná sádra, celková výška 62 cm, nesignováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 100 Kč
Růže a 8x dívka
Id: 86901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 24 cm, signováno vpravo dole, popis, věnování a datace, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Zdeněk Burian
Studie lidoopa
Id: 90023
kresba/papír, velikost listu 18,5 x 19 cm, signováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Vít Skála
Zasněná
Id: 90608
olej/plátno, rozměr 67 x 130 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, poškozený rám, obraz pravděpodobně v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Marie Fischerová – Kvěchová
Roj andelíčků
Id: 88605
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 16 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1982, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
800 Kč
7 500 Kč
František Daněk - Sedláček
Městečko s továrnou
Id: 89601
olej/plátno/karton, rozměr 41 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 1936, mírně poškozený rám, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Na cestě
Id: 90606
olej/deska, rozměr 54 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Josef Loukota
Hra s koťátkem
Id: 91901
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno 05, Mnichov, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč
Otakar Hůrka
Zasněžená chaloupka
Id: 92801
olej/karton, rozměr 47 x 63 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Stanislav Balko
Abstraktní motiv
Id: 88501
olej/plátno, rozměr 90 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 289 Kč
Dvě dívky
Id: 93704
glazovaná pálená hlína, výška 22 cm, číslováno na spodní straně, doba vzniku 30. léta, Graniton
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 050 Kč
Josef Svoboda
Pohled na Pražský hrad
Id: 89401
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na malbě, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč