Aukce XL./2017
Přistání
Id: 85704
litografie/papír, velikost tisku 53,5 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 43/95, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč
Josef Svoboda
Rybáři na Jadranu
Id: 90035
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na novodobém rámu, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
Julius Mařák
Les
Id: 88606
kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 41 x 31 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
16 500 Kč
Luděk Marold
Studie
Id: 88607
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 11 x 10,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1887, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Václav Směšný - Barnet
Akt
Id: 89201
olej/karton, rozměr 65 x 45 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Ota Bubeníček
Staré chaloupky
Id: 89818
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Moulen Rouge
Id: 91702
olej/překližka, rozměr 30 x 25 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 48
Dívka na poli
Id: 87201
malba na porcelánu, rozměr 24,2 x 16,3 cm, signováno monogramem FH vlevo dole, značka porcelánky na zadní straně viz foto, zničený rám, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Roman Havelka
Potok v podhradí
Id: 87703
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 500 Kč
Marie Fischerová – Kvěchová
Mydlík
Id: 88603
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 22 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1939, paspartováno, zaskleno, popis na zadní straně
Vyvolávací cena:
800 Kč
15 500 Kč
Na bitevním poli
Id: 89103
autorský tisk/papír, rozměr vlevo dole 41 x 52 cm, signováno vpravo dole, věnování uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Andrej Bělocvětov
Abstrakce v modrém
Id: 90014
olej/laťovka, rozměr 41,5 x 27 cm, signováno vpravo nahoře, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 100 Kč
Pablo Picasso
Rozhovor
Id: 89304
litografie/ruční papír, velikost listu 38 x 28,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 155/250, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 500 Kč
František Bílek
Při toaletě
Id: 92605
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 24 x 29 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 500 Kč
Příhozy: 56
Robert Charles G. Mols
Květinové zátiší
Id: 93703
olej/dřevo, rozměr 40 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč