Aukce XL./2017
Emanuel Hosperger
Mořský příboj
Id: 91701
olej/plátno, rozměr 26 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz lokálně znečištěn, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 500 Kč
Neznačeno
Rodina
Id: 92418
bronzová plastika/mramorový podstavec, celková výška 54 cm, socha lehce uvolněna od podstavce, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 500 Kč
František Tavík Šimon
Pražský hrad v zimě
Id: 89403
litografie/papír, velikost tisku 32 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, pod obrazem jména dárců, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 400 Kč
Viktor Oliva
Dáma s mákem
Id: 92402
tempera/papír, velikost oválu ve výřezu cca 39 x 28,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 400 Kč
Cyril Bouda
Nevěsta
Id: 88604
lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25 x 18 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole datováno, věnování, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 300 Kč
Václav Hejna
Zátiší s jablky
Id: 91303
olej/plátno/karton, rozměr 19 x 59 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně věnování
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
Václav Kejmar
Na sklonku dne
Id: 90901
olej/plátno, rozměr 50 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 200 Kč
Neznačeno
Faraon
Id: 92415
kovová plastika (bronz?), lakováno, celková výška 41 cm, původní dobrý stav, na povrchu drobné oděrky
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč
Ladislav Placatka
Antické zátiší
Id: 87601
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo nahoře, odřeniny na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 100 Kč
Karel Špillar
S dětmi
Id: 91007
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 19 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 100 Kč
Prodavači melounů
Id: 56701
olej/plátno, rozměr 72 x 62 cm, signováno vpravo dole Červenský, lokálně poškozena malba, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
400 Kč
4 000 Kč
Jitka Válová
Kompozice
Id: 93004
dílo Jitky a Květy Válových, lept/papír, rozměr tisku 20 ,5 x 29,5 cm, signováno vlevo Květa Válová 83, signováno vpravo J. Válová, uprostřed dole věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
Viktor Oliva
Jan Žižka
Id: 87402
bronzový reliéf, rozměr 15,5 x 11,5 cm, signováno vpravo dole, odtrženo od podkladu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 800 Kč
Anna Sequensová
Strážiště
Id: 93202
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 700 Kč
Radko Mašata
Štíty
Id: 90402
tempera/lepenka, rozměr 41 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
3 600 Kč