Čas na serveru 21:53:30

Aukce XL./2017

Robert Schlosser - V kuřárně

Robert Schlosser
V kuřárně

Id: 93301

kombinovaná technika/papír, rozměr 65 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, zaskleno, značně poškozený rám, obraz v původním stavu, lehce zvlněný papír

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 54

Zdeněk Burian - Na lovu v Karpatech

Zdeněk Burian
Na lovu v Karpatech

Id: 90024

kresba tuží/papír, velikost listu 40 x 25,5 cm, singováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

Příhozy: 60

Aleš Lamr - Deflíni I.

Aleš Lamr
Deflíni I.

Id: 92202

malba/plátno, rozměr 45 x 35 cm, signováno uprostřed dole, datováno 10, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

25 300

Detail

Vlastimil  Košvanec - Při odpočinku

Vlastimil Košvanec
Při odpočinku

Id: 89820

olej/překližka, rozměr 33 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Ležící akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Ležící akt

Id: 92406

olej/plátno, rozměr 65 x 93 cm, signováno vpravo dole Veris Paris, poškozený rám, obraz v původním stav

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Adolf Born - Hudbymilovné myši

Hudbymilovné myši

Id: 90026

litografie/papír, velikost tisku 39 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 4/50, volně loženo, nerámováno, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

24 500

Detail

Příhozy: 51

Rudolf Bém (Vratislav Hlava) - Dívka z Vlčnova

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Dívka z Vlčnova

Id: 89802

olej/karton, rozměr 90 x 72 cm, signováno vpravo dole, datováno 1914, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Bohuslav Reynek - Noc vypouští krkavce

Bohuslav Reynek
Noc vypouští krkavce

Id: 87905

kolorovaný monotyp/papír, velikost tisku 21,8 x 18 cm, datum vzniku 1952, ev. č. listu 6321, publikováno v soupisu grafických děl autora, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Zdeněk Burian - Louis Riel

Zdeněk Burian
Louis Riel

Id: 90018

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno antireflexním sklem, paspartováno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Charlotte Piepenhagen - Pod starou branou

Charlotte Piepenhagen
Pod starou branou

Id: 92412

olej/dřevo, rozměr 19,5 x 26,5 cm, nesignováno, drobné oděrky na původním rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
12 000

23 000

Detail

Emil Filla - Hlava muže

Emil Filla
Hlava muže

Id: 92901

patinovaná sádra, výška cca 38 cm, neznačeno, novodobější odlitek

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Karel Špillar - Motiv z Francie

Karel Špillar
Motiv z Francie

Id: 92420

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr malby 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Adolf Born - Holandští cyklisté

Holandští cyklisté

Id: 85702

litografie/papír, velikost tisku 35,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 66/100, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

František Pečínka - Boží muka

František Pečínka
Boží muka

Id: 88805

olej/karton, rozměr 26,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, obraz byl vystaven na výstavě Mařákovci z Náchodských sbírek – Galerie výtvarného umění Náchod 2012 a reprodukován ve výstavním katalogu, na zadní straně výstavní razítko, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 61

Andy Warhol - Autoportrét

Andy Warhol
Autoportrét

Id: 89302

serigrafie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 33/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 51