Aukce XL./2017
Robert Schlosser
V kuřárně
Id: 93301
kombinovaná technika/papír, rozměr 65 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, zaskleno, značně poškozený rám, obraz v původním stavu, lehce zvlněný papír
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 54
Zdeněk Burian
Na lovu v Karpatech
Id: 90024
kresba tuží/papír, velikost listu 40 x 25,5 cm, singováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 500 Kč
Příhozy: 60
Aleš Lamr
Deflíni I.
Id: 92202
malba/plátno, rozměr 45 x 35 cm, signováno uprostřed dole, datováno 10, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 300 Kč
Vlastimil Košvanec
Při odpočinku
Id: 89820
olej/překližka, rozměr 33 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
25 000 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Ležící akt
Id: 92406
olej/plátno, rozměr 65 x 93 cm, signováno vpravo dole Veris Paris, poškozený rám, obraz v původním stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Hudbymilovné myši
Id: 90026
litografie/papír, velikost tisku 39 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 4/50, volně loženo, nerámováno, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 500 Kč
Příhozy: 51
Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Dívka z Vlčnova
Id: 89802
olej/karton, rozměr 90 x 72 cm, signováno vpravo dole, datováno 1914, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
24 000 Kč
Bohuslav Reynek
Noc vypouští krkavce
Id: 87905
kolorovaný monotyp/papír, velikost tisku 21,8 x 18 cm, datum vzniku 1952, ev. č. listu 6321, publikováno v soupisu grafických děl autora, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Zdeněk Burian
Louis Riel
Id: 90018
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno antireflexním sklem, paspartováno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 000 Kč
Charlotte Piepenhagen
Pod starou branou
Id: 92412
olej/dřevo, rozměr 19,5 x 26,5 cm, nesignováno, drobné oděrky na původním rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
23 000 Kč
Emil Filla
Hlava muže
Id: 92901
patinovaná sádra, výška cca 38 cm, neznačeno, novodobější odlitek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Karel Špillar
Motiv z Francie
Id: 92420
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr malby 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
23 000 Kč
Holandští cyklisté
Id: 85702
litografie/papír, velikost tisku 35,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 66/100, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
František Pečínka
Boží muka
Id: 88805
olej/karton, rozměr 26,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, obraz byl vystaven na výstavě Mařákovci z Náchodských sbírek – Galerie výtvarného umění Náchod 2012 a reprodukován ve výstavním katalogu, na zadní straně výstavní razítko, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 61
Andy Warhol
Autoportrét
Id: 89302
serigrafie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 33/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 51