Aukce XL./2017
Rudolf Pucholt ml.
Úvoz
Id: 89810
olej/karton, rozměr 50 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno na zadní straně 1940, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč
Vesnický potok
Id: 89102
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 300 Kč
Rudolf Puchold
Studie Slováka
Id: 89823
olej/plátno/karton, rozměr 63 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
František Kobliha
Před chrámem
Id: 88101
litografie/papír, rozměr tisku 36 x 27 cm, značeno v tisku vpravo dole a vlastnoruční podpis vpravo dole, zaskleno, pod sklem lehce zaprášeno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Vlastislav Hofman
Krajina
Id: 74210
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 1958, vlevo dole č. 58/65, zaskleno, paspartováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Dalibor Čeřovský
Baletka
Id: 90017
olej/karton, rozměr 49 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1971, oděrky na rámu, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Petr Dillinger
Vyvázání lodě
Id: 92409
lept/papír, roizměr ve výřezu 38,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1923, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
Vincent Plesnivý
Čtenářka
Id: 89815
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Lávka přes horský potok
Id: 91802
akvarel/papír, velikost listu 33 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Vincent Plesnivý
Muž s fajfkou
Id: 92701
akvarel/papír, velikost listu 50,0 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Vladimír Drahoňovský
V údolí
Id: 92407
olej/plátno, rozměr 24 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
Karel Zápeca
Štramberská trúba
Id: 89819
kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 28 cm, signováno vlevo dole s datací a popisem, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
300 Kč
400 Kč