Čas na serveru 20:59:01

Aukce XL./2017

Rudolf Pucholt ml. - Úvoz

Rudolf Pucholt ml.
Úvoz

Id: 89810

olej/karton, rozměr 50 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno na zadní straně 1940, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

  Autor neurčen - Vesnický potok

Vesnický potok

Id: 89102

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
900

1 300

Detail

Rudolf Puchold - Studie Slováka

Rudolf Puchold
Studie Slováka

Id: 89823

olej/plátno/karton, rozměr 63 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

František Kobliha - Před chrámem

František Kobliha
Před chrámem

Id: 88101

litografie/papír, rozměr tisku 36 x 27 cm, značeno v tisku vpravo dole a vlastnoruční podpis vpravo dole, zaskleno, pod sklem lehce zaprášeno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Vlastislav Hofman - Krajina

Vlastislav Hofman
Krajina

Id: 74210

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 1958, vlevo dole č. 58/65, zaskleno, paspartováno

Vyvolávací cena:
800

Detail

Dalibor Čeřovský - Baletka

Dalibor Čeřovský
Baletka

Id: 90017

olej/karton, rozměr 49 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1971, oděrky na rámu, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

Detail

Petr Dillinger - Vyvázání lodě

Petr Dillinger
Vyvázání lodě

Id: 92409

lept/papír, roizměr ve výřezu 38,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1923, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
900

900

Detail

Vincent Plesnivý - Čtenářka

Vincent Plesnivý
Čtenářka

Id: 89815

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

  Autor neurčen - Lávka přes horský potok

Lávka přes horský potok

Id: 91802

akvarel/papír, velikost listu 33 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Vincent Plesnivý - Muž s fajfkou

Vincent Plesnivý
Muž s fajfkou

Id: 92701

akvarel/papír, velikost listu 50,0 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Vladimír Drahoňovský - V údolí

Vladimír Drahoňovský
V údolí

Id: 92407

olej/plátno, rozměr 24 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Karel Zápeca - Štramberská trúba

Karel Zápeca
Štramberská trúba

Id: 89819

kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 28 cm, signováno vlevo dole s datací a popisem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
300

400

Detail