Aukce XL./2017
Jiří Procházka
Praha z Riegrových sadů
Id: 90201
olej/plátno, rozměr 69 x 100 cm, signováno vpravo dole, původní rámování
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 55
František Zdeněk Eberl
V baru
Id: 90022
olej/dřevo, rozměr 22 x 16 cm, signováno vlevo dole, adjustováno, PO
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Prosluněná mýtina
Id: 90902
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, singováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč
Max Švabinský
Stařenka
Id: 92602
kresba tužkou/papír, velikost listu 45 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
20 000 Kč
Gustav Macoun
Žně
Id: 93101
kombinovaná technika/olej/tempera/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 15, zaskleno, poškozený rám, drobná poškození malby, na zadní straně záruční list, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 Kč
Karel Hodr
Sedící akt
Id: 89108
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 650 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní hlava
Id: 89006
olej/karton, rozměr 55 x 37 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
František Blažíček
Den Trifidů
Id: 89507
olej/plast/sololit, velikost včetně rámu 88 x 100 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo od autora, obraz byl na mnoha výstavách v zahraničí
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
19 150 Kč
Sedící dívka
Id: 92408
litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 14/20, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 008 Kč
Příhozy: 52
Večery na Loire
Id: 85703
litografie/papír, velikost tisku 54 x 44 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 83/95, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 000 Kč
František Blažíček
Šestero ročních období
Id: 89505
olej/sololit, velikost včetně rámu 90 x 90 cm, signováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Při žních
Id: 89824
olej/plátno/karton, rozměr 39 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 000 Kč
Ludvík Vacátko
Na poli
Id: 89812
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Andy Warhol
Campbells Soup Cans
Id: 89301
serigrafie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 35/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 100 Kč
Příhozy: 50
Tři králové
Id: 85701
litografie/papír, velikost tisku 36,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 12/100, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč