Čas na serveru 18:59:31

Aukce XL./2017

Jiří Procházka - Praha z Riegrových sadů

Jiří Procházka
Praha z Riegrových sadů

Id: 90201

olej/plátno, rozměr 69 x 100 cm, signováno vpravo dole, původní rámování

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 55

František Zdeněk Eberl - V baru

František Zdeněk Eberl
V baru

Id: 90022

olej/dřevo, rozměr 22 x 16 cm, signováno vlevo dole, adjustováno, PO

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Prosluněná mýtina

František Daněk - Sedláček
Prosluněná mýtina

Id: 90902

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, singováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Max Švabinský - Stařenka

Max Švabinský
Stařenka

Id: 92602

kresba tužkou/papír, velikost listu 45 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
9 000

20 000

Detail

Gustav Macoun - Žně

Gustav Macoun
Žně

Id: 93101

kombinovaná technika/olej/tempera/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 15, zaskleno, poškozený rám, drobná poškození malby, na zadní straně záruční list, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Karel Hodr - Sedící akt

Karel Hodr
Sedící akt

Id: 89108

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

19 650

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Abstraktní hlava

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní hlava

Id: 89006

olej/karton, rozměr 55 x 37 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

František Blažíček - Den Trifidů

František Blažíček
Den Trifidů

Id: 89507

olej/plast/sololit, velikost včetně rámu 88 x 100 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo od autora, obraz byl na mnoha výstavách v zahraničí

Vyvolávací cena:
6 000

19 150

Detail

Adolf Born - Sedící dívka

Sedící dívka

Id: 92408

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 14/20, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 008

Detail

Příhozy: 52

Adolf Born - Večery na Loire

Večery na Loire

Id: 85703

litografie/papír, velikost tisku 54 x 44 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 83/95, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

František Blažíček - Šestero ročních období

František Blažíček
Šestero ročních období

Id: 89505

olej/sololit, velikost včetně rámu 90 x 90 cm, signováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Při žních

František Daněk - Sedláček
Při žních

Id: 89824

olej/plátno/karton, rozměr 39 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Ludvík Vacátko - Na poli

Ludvík Vacátko
Na poli

Id: 89812

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Andy Warhol - Campbells Soup Cans

Andy Warhol
Campbells Soup Cans

Id: 89301

serigrafie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 35/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

Vyvolávací cena:

18 100

Detail

Příhozy: 50

Adolf Born - Tři králové

Tři králové

Id: 85701

litografie/papír, velikost tisku 36,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 12/100, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail